Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie 1ST MUSICREPORT.SK SESSION !!!!!!

1ST MUSICREPORT.SK SESSION !!!!!!

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

Poslať 12 Máj 2008, 14:00
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Robo píše:
Náś bubeník mi ochotne požičal bicie Mapex za tej podmienky nových blán. Budú dobré ? Dúfam že sa mi zmestia do auta.

Teraz neviem Robert, ci mas na mysli, ze ci budu dobre blany :lol: alebo tie bicie... :wink:
Blany, ked som napisal, tak určite dame ako je napisane. berieme ich na akciu a po akcii ich dostanes... 8)
Inak ako si sa mi pripomenul, tak ja este vezmem aj to kombo na baterky co si mi robil. A vezmem to s tym vsetkym na com doma cvicim
Hugher and kettner Cream Machine a FX500B Yamaha (ZOOM 9050 je uz predany)... :wink:
Naposledy upravil marianguitar dňa 12 Máj 2008, 15:13, celkovo upravené 2

Poslať 12 Máj 2008, 14:00
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

este otazocka .. a nechce sa mi hladat .. ako je to s basovym aparatom ..

Poslať 12 Máj 2008, 14:04
V.I.P.
V.I.P.

ArEs píše:
este otazocka .. a nechce sa mi hladat .. ako je to s basovym aparatom ..

Ak nic nebude, tak mozeme zobrat ZOOM B2 alebo B2.1, alebo male kombo MAX158 a snimat to cez mikrofon???
Ako skladom mame aj spek PEAVEY TOUR-700 aj TOUR-450 a box TVX-410 ale to je tazke jak prasa a uz neviem, ci by sme to vobec zobrali. Ale ked bude treba tak asi ano... :? :roll:

Poslať 12 Máj 2008, 14:08
Robo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Teraz neviem Robert, ci mas na mysli, ze ci budu bobre blany alebo tie bicie...

Ja som myslel či tie bicie budú dobré, blany sú OK.

Poslať 12 Máj 2008, 14:21
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

marianguitar píše:
Otázka na Mareka (styrioci), ci zoberieme H-4 aj H-2, ze by sa nieco z tych koncertov (aspon uryvky) nahrali. H-4 uz na testovanie mal a H-2 by si mohol potom na pobabranie zobrat do Kosic.
Inak potom by sme zobrali aj tu 1GB katru, co si kupil v KE. Co tY na to Marek?

vsak dones, ked to mate :)
Obrázok

Poslať 12 Máj 2008, 14:24
spyros inventár
inventár

Klud priatelia. Vybavujem v spolupraci s Misom na piatok este jednu kapelku a ich bubenik ma Yamaha Stage Custom, co by bolo asi lepsie rieseni ako tie Mapexy, co bude predpokladam najnizsia rada. Ale samozrejme v krize je vsetko dobre, ale ta zatial neprepukla :-D
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 12 Máj 2008, 14:26
spyros inventár
inventár

styrioci píše:
vsak dones, ked to mate :)

Tak nejake uryvky z koncertikov alebo jammiek ratam dat na web. Skor ci aj nejake videjko neurobit. Hlavne z workshopov by nebolo zle nieco namixovati podla chuti...

Videokamera s HDD by bola idelana, ja nemam. Mozem robit tak video 640x480 z fotaku.
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 12 Máj 2008, 14:39
Robo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Klud priatelia. Vybavujem v spolupraci s Misom na piatok este jednu kapelku a ich bubenik ma Yamaha Stage Custom, co by bolo asi lepsie rieseni ako tie Mapexy, co bude predpokladam najnizsia rada

OK. Môžme si to nechať pre prípad že sa inde nezoženú.
Neviem aká to je rada do bicích sa vyznám tak ako do hydiny :lol:
On to už má od ruky, ale tak viem že ako nové stáli 36 tis. pred pár rokmi.

Poslať 12 Máj 2008, 14:45
spyros inventár
inventár

Robo píše:
OK. Môžme si to nechať pre prípad že sa inde nezoženú.
Neviem aká to je rada do bicích sa vyznám tak ako do hydiny :lol:
On to už má od ruky, ale tak viem že ako nové stáli 36 tis. pred pár rokmi.

Aha, tak to nebude najnizsia rada :D

Zajtra dam vediet, co a ako. Zatial rozmyslajte, ci nemate jedle huby do Marianovho gulasa.

Poslať 12 Máj 2008, 16:28
spyros inventár
inventár

OK, ludkovia... tie Evansy zabrali :D

Vsetky cerstve info najdete na musicreport.sk. V skratke. V piatok bude hrat kapela The Day Off - http://bandzone.cz/thedayoff ..Ich bubenik poskytne svoje bicie Yamaha Custom Stage. Style z Agharty nam nieco o bicich povie tym padom sam a odpada "duel" ValveKing vs. Golem a Ares bude bezkonkurencny.

Poslať 13 Máj 2008, 13:49
darksinia Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

ja sa len tak informacne pytam, je tam daky obchod ci co? resp co tam vobec je.

nemyslim handry :) ale obcerstvenie :-p
:D

Poslať 13 Máj 2008, 14:03
V.I.P.
V.I.P.

Tak aby bola nejaka predstava, co vsetko na akciu davame pre použitie a k videniu z našej strany, davam sem zope foto záberov:

Gitarová aparatúra v racku (Tubefex Peavey, Carvin Quad X, Bugera412H reprobox)
Obrázok

PA ozvučovacia aparatúra (mix Peavey PV-14USB, powerAmp Peavey PV-900, comp-limiter-expander Peave yCEL2a)
Obrázok

Reproboxy 500/1000W 12/2 (Peavey ClubSys 12F)
Obrázok
Naposledy upravil marianguitar dňa 13 Máj 2008, 14:16, celkovo upravené 2

Poslať 13 Máj 2008, 14:03
spyros inventár
inventár

darksinia píše:
ja sa len tak informacne pytam, je tam daky obchod ci co? resp co tam vobec je.

nemyslim handry :) ale obcerstvenie :-p :D

Na okoli je niekolko restauracii od ** do **** (ta je vraj 7. naj na Slovensku, tak snad aj tebe vyhoveju). Potom sa tu 2 donaskove sluzby. Najblizsi obchod je supermarket v Tatr. Lomnici (2.5km). Maly bufetik mam aj ja :-D

Poslať 13 Máj 2008, 14:14
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

katikk naco bufet, naco obchod...treba si doniest vela pitiva a dodrziavat pitny rezim :)

BTW chlapci, co mam doniest ja???? ked bicie budu? nakolko nepoznam toho bicmana, tak by som rad vedel, o si treba doniest (nehovorim o plechoch, to je samozrejme)
Basix Custom 717, Meinl, Yamaha Flying Dragon - DD, Evans.

Poslať 13 Máj 2008, 14:15
darksinia Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

jaj okay chlapci dik za nfo:) no sa pytam lebo ja v podstate idem priamo z prace (viedne)..takze na daky extra nakup mat cas nebudem a pochybujem ze johan tiez..
we ll seee

PredchádzajúciĎalší

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie