Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie 1ST MUSICREPORT.SK SESSION !!!!!!

1ST MUSICREPORT.SK SESSION !!!!!!

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

Poslať 17 Mar 2008, 15:32
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

spyros: btw ja prichod o 16:00 nezarucujem...ja sice mozem dojst,ale ak mam dojst aj s frajerkou, tak musim cakat na nu, ked skonci v robote...takze ten prichod moze byt posunuty kludne aj o 2hodky neskor.. :) a aj to bude asi dost o hubu :lol:
Obrázok

Poslať 20 Mar 2008, 15:36
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

No z mojej strany mam informacie, ze situacia, pre ktoru by som sa snad nemohol zucastnit sa vylepsila o dost. To je dobre. Takze ak sa to nezvrtne, tak ja prijdem v piatok poobede - rano v piatok s kolegom vystartujeme firemnym Peugeot Boxerom a zoberieme na vyskusanie nejake veci - co budu v danej situacii po ruke a na sklade. Vyzera to tak, ze by sme mohli zobrat nejaky PA system na spevy (mame tu napr. PEAVEY Clubsys 10 tj. 200W RMS boxy s Scorpion reprakmi, co by na spev a na dorovnanie hlasitosti bicich nazivo a nejakych komb stacilo (stejne sa v tej spolocenskej neda nejako extra hucat), alebo PEAVEY Clubsys12 s BWX reprakmi, tak je vykon 500W (podla mna zbytocne) a su zvukovo trochu inde... Tym padom by sme vzali k tomu aj nejaky mix, kable a koncak aby to bolo komplet. S mikrofonmi by bolo najlepsie, keby si spevaci kazdy doniesol svoj... :wink:

Poslať 20 Mar 2008, 15:52
spyros inventár
inventár

styrioci píše:
spyros: btw ja prichod o 16:00 nezarucujem...ja sice mozem dojst,ale ak mam dojst aj s frajerkou, tak musim cakat na nu, ked skonci v robote...takze ten prichod moze byt posunuty kludne aj o 2hodky neskor.. :) a aj to bude asi dost o hubu :lol:

Do Lesnej trafi aj sama, nie? :lol:
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 20 Mar 2008, 15:58
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

a co sa tyka toho dorovnania hlasitosti bicich,tak mikrofony budu tiez? alebo ma niekto iny doniest? lebo ja zatial zadne nemam
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 20 Mar 2008, 16:06
spyros inventár
inventár

LP_drummer píše:
a co sa tyka toho dorovnania hlasitosti bicich,tak mikrofony budu tiez? alebo ma niekto iny doniest? lebo ja zatial zadne nemam

Ja myslim, ze zvucit sa bude podla hlasitosti bicich vsetko ostatne.

A este by sa zisla jedna, dve kapelky na sobotu, ak mate nejake napady...
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 20 Mar 2008, 16:24
Marián Psalman Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

marianguitar píše:
No z mojej strany mam informacie, ze situacia, pre ktoru by som sa snad nemohol zucastnit sa vylepsila o dost. To je dobre. Takze ak sa to nezvrtne, tak ja prijdem v piatok poobede - rano v piatok s kolegom vystartujeme firemnym Peugeot Boxerom a zoberieme na vyskusanie nejake veci - co budu v danej situacii po ruke a na sklade. Vyzera to tak, ze by sme mohli zobrat nejaky PA system na spevy (mame tu napr. PEAVEY Clubsys 10 tj. 200W RMS boxy s Scorpion reprakmi, co by na spev a na dorovnanie hlasitosti bicich nazivo a nejakych komb stacilo (stejne sa v tej spolocenskej neda nejako extra hucat), alebo PEAVEY Clubsys12 s BWX reprakmi, tak je vykon 500W (podla mna zbytocne) a su zvukovo trochu inde... Tym padom by sme vzali k tomu aj nejaky mix, kable a koncak aby to bolo komplet. S mikrofonmi by bolo najlepsie, keby si spevaci kazdy doniesol svoj... :wink:

Som nový na fóre ale sledoval som príspevky ako pozorovateľ, páči sa mi hlavne rozsah tém, jasne, morálka na fóre a vtipnosť adminov, niektorých poznám osobne a v budúcnosti určite spoznám aj ostatných, načo sa veľmi teším. Som zamestnancom firmy Lídl Music Slovakia, riešim tovar, info,čiže s nejakými požiadavkami a informáciami sa okrem Ing. Marka môžete dotazovať na mňa cez SS-ku alebo mail. Idem aj do Tatier, teším sa a všetkých Vás na fóre zdravím.
Sme takí, akí sme!

Poslať 20 Mar 2008, 16:25
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 20 Mar 2008, 16:54
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
spyros píše:
LP_drummer píše:

Ja myslim, ze zvucit sa bude podla hlasitosti bicich vsetko ostatne.
A este by sa zisla jedna, dve kapelky na sobotu, ak mate nejake napady...

Tiez si myslim, ze v ramci uvadzanej velkosti priestoru bude uplne dostacujuce, ak sa vsetko prisposobi podla akustickej hlasitosti bicich. K tomu sa nastavia gitary a basa a aj pripadny mikrofon = spev. Tak to robime aj my v nasej skusobni. Skusali sme nazvucovat a dalsie mikrofony priniesli len problemy a piskanie.
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 20 Mar 2008, 19:32
ADMIN

spyros píše:
Do Lesnej trafi aj sama, nie? :lol:

bodaj by nie, ked byva tie 2-3km vedla v lomnici :lol: ale ako slusny g..g..ge..ge.. (no hento cudzie slovo, iste to vsetci poznate), by som bol rad, keby sme dosli spolocne :wink:

Marian Psalman: tak to sa tam uvidime, super...tesim sa :)
Obrázok

Poslať 20 Mar 2008, 19:43
spyros inventár
inventár

styrioci píše:
bodaj by nie, ked byva tie 2-3km vedla v lomnici :lol: ale ako slusny g..g..ge..ge.. (no hento cudzie slovo, iste to vsetci poznate), by som bol rad, keby sme dosli spolocne :wink:

Hmm, gerontofil, gergej, (kosicky) geno :-D ... gentleman?

Poslať 20 Mar 2008, 19:46
ADMIN

spyros píše:
Hmm, gerontofil, gergej, (kosicky) geno :-D ... gentleman?

:lol: :lol: :lol: :lol:
to posledne, ty GEnius :P
Obrázok

Poslať 25 Mar 2008, 19:40
sai nováčik
nováčik

takze zaregistrujte na ten zajazd mna a priatelku, 2 lozkova izba, 2 noci, prichod 16. 5. 2008, cca 14:20, takze nazviska: Simon "sai" Babej - 0902585119, Viera Lehotska - 0904018836, diky a tesim sa na akciu, gigi ideme z bj ale asi na buse, teda pokial nemas karu aby sme sa zlozili na cestu

Poslať 25 Mar 2008, 20:02
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

sai píše:
takze zaregistrujte na ten zajazd mna a priatelku, 2 lozkova izba, 2 noci, prichod 16. 5. 2008, cca 14:20, takze nazviska: Simon "sai" Babej - 0902585119, Viera Lehotska - 0904018836, diky a tesim sa na akciu, gigi ideme z bj ale asi na buse, teda pokial nemas karu aby sme sa zlozili na cestu

No super, a GiGi teda ide tiez? :shock:

Poslať 25 Mar 2008, 20:33
sai nováčik
nováčik

neviem ci gigi ide, len som tu kdesi videl, ze gigi sa dotazoval ci ide niekto z bj tak MY IDEME z BJ :)

Poslať 25 Mar 2008, 20:44
spyros inventár
inventár

sai píše:

A kto si? :-D Tak sa predstav trosku...

PredchádzajúciĎalší

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie