Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie 1ST MUSICREPORT.SK SESSION !!!!!!

1ST MUSICREPORT.SK SESSION !!!!!!

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

Poslať 14 Máj 2008, 12:18
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

misofg píše:
Konkrétne priemery 10, 12, 14 a 22. Stolička je mäkka ale nie moc pohodlná a ani stabilná. Je od niekal z nemocnice. Ešte s čias červených.

No ale ta sady co sme ponukli nezodpoveda uvedenym priemerom, takze to musime nejako poriesit. Neviem, ci mame sadu blan s uvedenymi rozmermi :?

Poslať 14 Máj 2008, 12:37
misofg nováčik
nováčik

marianguitar píše:
misofg píše:
Konkrétne priemery 10, 12, 14 a 22. Stolička je mäkka ale nie moc pohodlná a ani stabilná. Je od niekal z nemocnice. Ešte s čias červených.

No ale ta sady co sme ponukli nezodpoveda uvedenym priemerom, takze to musime nejako poriesit. Neviem, ci mame sadu blan s uvedenymi rozmermi :?

No keby boli blany v uvedených priemeroch bola by najlepšie. Ked nebudú nevadí on si to už nejako porieši. Aspoň tak mi povedal.

Poslať 14 Máj 2008, 12:47
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

spyros píše:
Vsetko uz bolo napisane, treba citat diskusiu. Bicie su Yamaha Custom Stage a treba doniest cinely, slapku + rytmicak. ......

ja neviem co to je Yamaha Custom Stage ..

misofg píše:

toto som ja ako gitarista potreboval .. :wink:

Poslať 14 Máj 2008, 13:42
juraj Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

ArEs píše:
spyros píše:
Vsetko uz bolo napisane, treba citat diskusiu. Bicie su Yamaha Custom Stage a treba doniest cinely, slapku + rytmicak. ......

ja neviem co to je Yamaha Custom Stage ..
misofg píše:

toto som ja ako gitarista potreboval .. :wink:

Ono niekedy si moze clovek pri slove YAMAHA pomylit aj motorku s bicimi :lol:

Poslať 14 Máj 2008, 18:23
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 14 Máj 2008, 18:43
V.I.P.
V.I.P.

K výbave, ktoru som popisal vyssie, ze vezmme pribudla aj BOSS ME-10 starsia ale legendarna masinka - multiefekt. Dnes sme uz aj vacsinu veci zbalili a poviem vam, ze ten Boxer bude aj plny. Bude co rozkladat... :lol:

Poslať 15 Máj 2008, 11:57
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
K výbave, ktoru som popisal vyssie, ze vezmme pribudla aj BOSS ME-10 starsia ale legendarna masinka - multiefekt. Dnes sme uz aj vacsinu veci zbalili a poviem vam, ze ten Boxer bude aj plny. Bude co rozkladat... :lol:

parada, sa vam to ale krati, uz zajtra to v Tatrach prepukne! Dufam, ze bude potom dostatok infosiek o akcii co a ako.
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 15 Máj 2008, 11:59
V.I.P.
V.I.P.

Poviem pravdu, my sme akurat donakladali veci do boxera. Zostava nalozit el. gitary a moje veci z domu (kombo na baterky atd...) Aj suroviny na gulasik uz su kupene, tak este tie hríby keby boli... :lol:

Poslať 15 Máj 2008, 12:38
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No hribiky by sa zisli, myslim, ze ked sa po ceste zastavim...ak sa teda vobec zastavim, pretoze este stale nemam auto k dispozicii, u mojej mamicky...tak by sa dali poriesit aj nejake tie susene dubaciky do gulasika :) kazdopadne, este stale som na vazkach...toto sa musi stat prave mne a prave teraz, ze mi odide auto...kua fix!
Basix Custom 717, Meinl, Yamaha Flying Dragon - DD, Evans.

Poslať 15 Máj 2008, 13:40
darksinia Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

ahojte,

nebudem tocit okolo horucej kase..skratka kvoli par organizacnym, osobnym ci pracovnym dovodom na chatu nepridem (asi).

co sa tyka maja neviem - on vam da vediet osobne.

pa

Poslať 15 Máj 2008, 14:16
V.I.P.
V.I.P.

darksinia píše:
ahojte,
nebudem tocit okolo horucej kase..skratka kvoli par organizacnym, osobnym ci pracovnym dovodom na chatu nepridem (asi).
pa

Hmm, to je škoda, dufam, ze uz nebude nikto na poslednu chvilu odvolavat ucast... :?

Poslať 15 Máj 2008, 15:03
darksinia Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

verim ze sa krasne zabavite aj bez nas;-)
no ale kto vas krasavcov pofoti neviem...
:(

Poslať 15 Máj 2008, 15:11
Johaniatko Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Zial, nedojdem ani ja, aj ked budem kdesi poblizku.

Enjoy this action!
For those who understand, no explanation is needed.
For those who do not understand, no explanation is possible.

Poslať 15 Máj 2008, 18:52
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 15 Máj 2008, 19:05
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

marianguitar píše:
darksinia píše:
ahojte,
pa

Hmm, to je škoda, dufam, ze uz nebude nikto na poslednu chvilu odvolavat ucast... :?

no .. u nas to tiez vyzeralo vselijako .. basak ma "vraj" neodkladne zalezitosti (ale neva, zabit ho mozeme aj po navrate :wink: ) .. .. takze hned minus dvaja ludia (on + priatelka) .. ale ostatni dojdeme aj tak .. bude sice koncert bez basy ale nejako to doklepeme ..

ja to nevzdavam ani vzhladom na to co som musel vsetko odsunut alebo presunut .. ukecat segru aby prisla na vikend k nam a starala sa o psicu vzhladom na to, ze mama, ktora byva s nami je v nemocnici .. mna sa zkratka nezbavite .. :wink:

PredchádzajúciĎalší

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie