Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie 1ST MUSICREPORT.SK SESSION !!!!!!

1ST MUSICREPORT.SK SESSION !!!!!!

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

Poslať 24 Máj 2008, 10:12
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 24 Máj 2008, 11:26
spyros inventár
inventár

ArEs píše:
kludne aj do avi-cka ..

Opakujem otayku - cim a ako = ake nastavenia
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 24 Máj 2008, 11:41
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

hm .. tak to netusim .. ale viem kde sa otocis so sestmetrovou latou .. :lol: .. teraz ale neviem ci sa pytas na nejaky program v ktorom to spravit? ..

Poslať 24 Máj 2008, 11:45
spyros inventár
inventár

ArEs píše:
hm .. tak to netusim .. ale viem kde sa otocis so sestmetrovou latou .. :lol: .. teraz ale neviem ci sa pytas na nejaky program v ktorom to spravit? ..

Ano, programv ktorom pohodlne skonvertujem DVD do nejakeho ripu cca 100-400MB
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 24 Máj 2008, 22:55
spyros inventár
inventár

Ze ja som sa dal na to video :-D , ale uz je to natiahnute na nete, tak uvidime kedy to Google posunie zo stavu processing do online, potom poslem link...

Poslať 24 Máj 2008, 22:57
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

spyros píše:
Ze ja som sa dal na to video :-D , ale uz je to natiahnute na nete, tak uvidime kedy to Google posunie zo stavu processing do online, potom poslem link...

No hurraaa, uvidime, som zvedavy... :shock:

Poslať 24 Máj 2008, 23:50
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

spyros píše:

a cim si to nakoniec spravil? ..

Poslať 25 Máj 2008, 07:32
spyros inventár
inventár

Cafte,

Nejaky ten zaverecny report zo stretnutia najdete na http://www.musicreport.sk/musicreport-s ... -reportaz/ .

Sucastou je konecne aj 62 minutove video s dvoma ukazkami koncertov a 2 jammkami, ktore sa mi konecne podarilo urobit po mensich technickych problemoch trvajucich tyzden (renderovanie je zlo). Video je nestrihane, pridal som len popisky. No time, no skills. Just fun. Rock on!

PS: Na HDD sa mi povaluje aj DVD ISO o velkosti 4GB. Ak si ho chce niekto velmi zaradit do svojej zbierky, tak treba mi doniest DVD a napalime na pockanie.

Poslať 25 Máj 2008, 09:51
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

super..pekna spomienka 8)
Obrázok

Poslať 25 Máj 2008, 10:05
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 25 Máj 2008, 10:37
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

a uz som dokukal .. "tucnotka" ako by Jaro povedal .. :lol: .. tu atmosferu asi ziadna fotka neprenesie ..

Poslať 25 Máj 2008, 11:59
V.I.P.
V.I.P.

ArEs píše:
a uz som dokukal .. "tucnotka" ako by Jaro povedal .. :lol: .. tu atmosferu asi ziadna fotka neprenesie ..

To teda nie. Este by to chcelo sem potom prihodit aspon vybrane foto co si fotil ty a spyros, resp. iny muzikant.... :wink:
Aby to bolo pestrejsie. Fotozabery s 1 fotaku su proste od jedneho autora... :lol:

Poslať 25 Máj 2008, 12:04
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

jj...fajny bootleg :) skoda, ze sa nenatocili vsetky jammky - to by ale vyslo mozno aj na 2DVD 8)
Obrázok

Poslať 25 Máj 2008, 12:12
spyros inventár
inventár

styrioci píše:
jj...fajny bootleg :) skoda, ze sa nenatocili vsetky jammky - to by ale vyslo mozno aj na 2DVD 8)

Po tom co som vypotil toto video, tak ani Elan tak neovladam ako pesnicky Perpetuum a BB...

Poslať 25 Máj 2008, 14:12
V.I.P.
V.I.P.

spyros píše:
styrioci píše:

Po tom co som vypotil toto video, tak ani Elan tak neovladam ako pesnicky Perpetuum a BB...

Mozes ich zacat menezovat... :lol:

PredchádzajúciĎalší

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie