Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie 1ST MUSICREPORT.SK SESSION !!!!!!

1ST MUSICREPORT.SK SESSION !!!!!!

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

Poslať 16 Mar 2008, 10:57
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

ja len tak, ci nahodou netrafim ten 10 000 prispevok hehe ;)
Basix Custom 717, Meinl, Yamaha Flying Dragon - DD, Evans.

Poslať 16 Mar 2008, 13:48
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 16 Mar 2008, 14:25
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

ale bodaj...cozeee??? a co som vyhral??? z kolaca dieru? :D

Poslať 16 Mar 2008, 14:30
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

ako hovori klasik, mozes si vyberat z prveho vykladu s cenami .. :lol:

Poslať 16 Mar 2008, 14:32
lednicky1 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

ArEs píše:
ako hovori klasik, mozes si vyberat z prveho vykladu s cenami .. :lol:
netrafil som nahodou ja 10 000 prispevok? sa mi tak zda... :oops: leb ked bolo 9999 tak som tu bol len ja a pisal som dake prispevky :oops:
Berte prosim na mna ohlad, som zaciatocnik, este skoro nic neviem :)
Hram na Vintage V100 Les paul CS -> EMG 81/H3A, Gotoh tune-o-matic

Poslať 16 Mar 2008, 14:36
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Vidim ArEsk-o ze sa nominuje niekto dalsi...ale sak ty ako cistic urcite vies, kto to bol ci nebol...ale v podstate je to jedno nie? Len sme presli dalsim miilnikom :)

Poslať 16 Mar 2008, 15:01
lednicky1 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Style píše:
Vidim ArEsk-o ze sa nominuje niekto dalsi...ale sak ty ako cistic urcite vies, kto to bol ci nebol...ale v podstate je to jedno nie? Len sme presli dalsim miilnikom :)
asi tak... :)
Berte prosim na mna ohlad, som zaciatocnik, este skoro nic neviem :)
Hram na Vintage V100 Les paul CS -> EMG 81/H3A, Gotoh tune-o-matic

Poslať 16 Mar 2008, 15:32
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

myslim ze to bol style .. ja som si len zoradil prispevky a odpocital tri (bolo 10 002) .. ale je nepodstatne kto to bol .. a sme OT .. 8)

Poslať 16 Mar 2008, 23:34
spyros inventár
inventár

2Style: Popcuval som tvoju kapelku a celkom sila. Z tych a-la-Nightwish slovenskych kapeliek, co som pocul - Sign, Universum, Ravenclaw sa mi to paci teda najviac, sucasny sound, pekne zvladnute nastroje. Keby som chcel velmi rypat, tak anglictina by sa mohla zlepsit alebo prejst ako Universum na slovenske texty, kde to Predatorovi celkom slusne pise.

Vazna kapela 8)
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 17 Mar 2008, 09:49
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

caves Spyros, dikez za kritiku, ci pozitivnu, alebo negativnu, kazda je dobra....co sa tyka ANJ...to mas pravdu, nasa spevacka len tot nedavno zacala poriadne navstevovat skolu aANJ a asi aj preto to tak vyzera...texty sa robia aj v SJ...no nakolko sme mali nejake este stale v AJ tak sme ich chceli vyuzit...a musim povedat, ze holka sa zlepsuje :)

na druhej strane, som rad, ze si si vytvoril vlastnu, ako tomu hovori ArEs "skatulku" lebo presne o toto nam ako kapele ide, nemame presne vyhraneny styl a povodne som myslel, zeby som nasu tvorbu zaradil k melodickemu metalu s prvkami progresu...aspon co sa tyka songu Land of...atd :) ta druha piesen Flags...atd. je cisto ucelova a asi jedina v nasom repertoari, ktora ide tempicky stale v rovnakom tembe bezs breakov, zmien rytmiky a tempa a podobne....takze sa uz tesime na konciky, nech si, podobne ako ty, aj ludia vytvoria tu svoju "skatulku"

Btw....Predatorovi som pisal...resp. Universu na MKMB....

Poslať 17 Mar 2008, 10:51
spyros inventár
inventár

Style píše:
na druhej strane, som rad, ze si si vytvoril vlastnu, ako tomu hovori ArEs "skatulku" lebo presne o toto nam ako kapele ide, nemame presne vyhraneny styl a povodne som myslel, zeby som nasu tvorbu zaradil k melodickemu metalu s prvkami progresu...aspon co sa tyka songu Land of...atd :) ta druha piesen Flags...atd. je cisto ucelova a asi jedina v nasom repertoari, ktora ide tempicky stale v rovnakom tembe bezs breakov, zmien rytmiky a tempa a podobne....takze sa uz tesime na konciky, nech si, podobne ako ty, aj ludia vytvoria tu svoju "skatulku"

Btw ja nemam rad tie veci o sktulkovani z opacnej strany :-), nejakea pkapela hra normalny poprock a pritom hovoria... "Nooo, my sme taki vynimocni, je tam dance, bepop, trochu toho a hentoho." Podla mna nie je nic zleho na skatulkovani a ani nic za co by sa bolo treba hanbit. Naopak ked niekoho pripodobnim ku kapele alebo stylu, tak clovek co to nepocul si moze urobit prvotny obrazok, ci sa vobec zaujimat o kapelu...

Ja hvorim: "SKATULKY, HYBAJTE SA! NECH ZIJU SKATULKY. MILUJEM SKATULKY. MNAM!"
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 17 Mar 2008, 10:59
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Tak som to myslel, ale este nemam take pisatelske zrucnosti, ako ty :) preto som pockal ako sa opat vyjadris a nesklamal si ma :)

Takze este raz dakujem....dufam, ze sa coskoro predstavime aj niekde na nejakom bajecnom koncerte ;)

Poslať 17 Mar 2008, 11:09
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

Takze moje udaje su:
Luboš "LP_drummer" Patráš,ciselko je 0907 250 462,budeme styria,takze berieme asi 4-lozkovu izbu so vsim vsudy,budeme od piatku do nedele,prichod si este netrufam odhadnut...ale asi dojdeme nejako okolo 18:00...podla toho jak sa ostatni zariadia,ale ja si beriem celodnovu dovolenku,takze som k dispozici od rana,len hovorim,podla toho jak si to vybavia ostatni... :lol:
+ teda Viktor "GM_viktor" Krivosudský,ale cislo nech si napise sam,ja to robit radsej nebudem...a ti ostatni dvaja su Matúš Vaško a Roman Takáč...
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 17 Mar 2008, 11:30
spyros inventár
inventár

LP_drummer píše:
prichod si este netrufam odhadnut...ale asi dojdeme nejako okolo 18:00...podla toho jak sa ostatni zariadia,ale ja si beriem celodnovu dovolenku,takze som k dispozici od rana,len hovorim,podla toho jak si to vybavia ostatni... :lol:

Kedze nesies bubny a budete hrat v piatok, tak skus presvedcit ostatnych, zeby ste prisli okolo 15:00. Kym sa vsetko posklada a nazvuci, bude 18:00. O 22:00 asi budeme musiet skoncit tu hlasnejsiu fazu.

Kua kua, vyzera to na vaznu session :P

Poslať 17 Mar 2008, 13:02
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

No OK.skusim vybavit...len dufam ze Viktor bude moct,lebo on je este skolopovinny...ale sak PN-ka na jeden den sa hadam bude dat vybavit...no poviem im co a ako,a skusime dojst skor...my hrame hned prvi ci co? :shock:
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

PredchádzajúciĎalší

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie