Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie 1ST MUSICREPORT.SK SESSION !!!!!!

1ST MUSICREPORT.SK SESSION !!!!!!

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

Poslať 25 Máj 2008, 20:36
miro Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

spyros píše:
Cafte,
Nejaky ten zaverecny report zo stretnutia najdete na http://www.musicreport.sk/musicreport-s ... -reportaz/ .
Sucastou je konecne aj 62 minutove video s dvoma ukazkami koncertov a 2 jammkami, ktore sa mi konecne podarilo urobit po mensich technickych problemoch trvajucich tyzden (renderovanie je zlo). Video je nestrihane, pridal som len popisky. No time, no skills. Just fun. Rock on!
PS: Na HDD sa mi povaluje aj DVD ISO o velkosti 4GB. Ak si ho chce niekto velmi zaradit do svojej zbierky, tak treba mi doniest DVD a napalime na pockanie.

pekne, pekne, trochu malo svetla ale inak fajne, zive s chybami ako na zivo, moze byt, dobra eksn.
úplný začiatočník

Poslať 08 Okt 2008, 23:20
radeq Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

zdravim, opakovanie bude kedy?!?!?! :)

Poslať 08 Okt 2008, 23:41
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

radeq píše:
zdravim, opakovanie bude kedy?!?!?! :)

To zalezi na "zdravom jadre" tohto fora a dalsich spolu-sucinnych subjektov.... 8)
Uvidime, ako sa "rada starsich" dohodne... :lol:

Poslať 18 Okt 2008, 20:49
sepak Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Tak co hosani? Nerysuje sa nejaka spolocna akcia zase v ramci tejto partie?

Poslať 19 Okt 2008, 11:37
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

uvidime, chystaju sa teraz nejake zmeny, takze prace je dost. ak sa nepodari teraz na jesen, tak ja by som bol isto za session pri prilezitosti 1. vyrocia vzniku MR 8)
Obrázok

Poslať 22 Okt 2008, 00:43
Zeck nováčik
nováčik

necital som tych 27 stran, ale v prvom prispevku som videl cenu za noclah 180 SK. nemala tam, byt este nula? to kde su taketo ceny? nespali ste v kontajneroch, ze nie? :D
Naposledy upravil Zeck dňa 22 Okt 2008, 00:51, celkovo upravené 1

Poslať 22 Okt 2008, 00:49
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

veru nie .. pekne zariadene izby .. kazda s vlastnou kupelnou a WC .. tak ale to bola cena ako "pre nas" ..

Poslať 22 Okt 2008, 07:48
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

ArEs píše:
veru nie .. pekne zariadene izby .. kazda s vlastnou kupelnou a WC .. tak ale to bola cena ako "pre nas" ..

No aj v ramci normalnych cien ma spyros super ceny, ja som bol tiez prijemne prekvapeny, ked som tam prisiel 1x ... :shock:
zack: pozriet si si mohol hlavne temu po skonceni akcie s forkami a napr. tu v tejto teme na 3 strane je foto izby u spyrosa... :wink:

Poslať 22 Okt 2008, 10:54
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

tak za 1800 na noc to by uz muselo byt ine spanie :) ale fakt to tam ma spyros pekne a dufam, ze este sa tam nieco zorganizuje 8)
Obrázok

Poslať 25 Okt 2008, 10:48
rapper Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

styrioci píše:
tak za 1800 na noc to by uz muselo byt ine spanie :) ale fakt to tam ma spyros pekne a dufam, ze este sa tam nieco zorganizuje 8)

1800 Sk na noc to uz nie je cena pre bezneho chudobneho muzikanta :lol: :(

Predchádzajúci

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie