Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie 4. 7. - 5. 7. 08 Hodokvas a Sex Pistols Letisko Piešťany

4. 7. - 5. 7. 08 Hodokvas a Sex Pistols Letisko Piešťany

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

Poslať 07 Júl 2008, 15:15
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
Tomas píše:
marianguitar píše:
No tak je vidiet, ze to stale ide len a len cestou bussinessu (drahe jedlo a drahe pitie, no OK aleorganizatory sa podla mna mali postarat - uz z bezpecnostneho hladiska o pitnu vodu, aspon nejkae kropiace auto s pitnou vodou. Podla mna boli aj nejake kolapsy. Este ze v sobotu bolo nie najhorucejsie... :cry:

presne tak, tam islo cisto o biznis, im nejde o to aby ludia boli spokojny a mali fajn zabavu, ale len a len o peniaze, to neni spravne

Ono Tomas, v tychto pripadoch pojde vzdy o bussiness, len ide o to aby s takej akcie mali osoch ako obchodnici tak aj ucastnici, cize bola cca spokojnost obojstranna v ramci moznosti... :wink:

Keby tam neboli tie kapely tak spokojnost neni vobec ziadna tomu ver, ak by bolo Slovensko v poriadku krajina tak by tieto zakladne veci dodali, bohuzial na Slovensku je to tak.
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 07 Júl 2008, 20:13
lednicky1 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Chvalabohu ze je uz po tom, 2 noci som nespal, ties som od letiska strasne blizko ( marian, na akej ulici byvas, mozno sme susedia :D ) A neviem, ale ved ja som stale len hip hop pocul, hlavne posledny den na konci ked to mal Kontrafakt a Cypres hill naplno. Ani sa na gitke nedalo hrat :(
Berte prosim na mna ohlad, som zaciatocnik, este skoro nic neviem :)
Hram na Vintage V100 Les paul CS -> EMG 81/H3A, Gotoh tune-o-matic

Predchádzajúci

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie