Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie 4. 7. - 5. 7. 08 Hodokvas a Sex Pistols Letisko Piešťany

4. 7. - 5. 7. 08 Hodokvas a Sex Pistols Letisko Piešťany

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

Poslať 04 Júl 2008, 11:03
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Tomas tak potom by to chcelo report pre nas co tam nejdeme .. 8)

Poslať 04 Júl 2008, 11:04
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Tomas píše:
pridem, ale ideme az o jednej a musime stany rozlozit, najskor a potom sa uvidi co dalej, bude to masaker, alebo pripadne dojdi na Hodokvas:)

chapem, bude to tvrde :P ale ja sa na tu akciu nedostavim. cez vikend idem mimo a dnes som v praci cca do 16 hod... :?

Poslať 04 Júl 2008, 11:06
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
Tomas píše:
pridem, ale ideme az o jednej a musime stany rozlozit, najskor a potom sa uvidi co dalej, bude to masaker, alebo pripadne dojdi na Hodokvas:)

chapem, bude to tvrde :P ale ja sa na tu akciu nedostavim. cez vikend idem mimo a dnes som v praci cca do 16 hod... :?

skoda :cry: to nikto na tomto fore nepojde pozriet snad najvacsiu punkovu a aj hip hopovu legendu? ja neverim
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 04 Júl 2008, 11:07
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

ArEs píše:

report bude ked si budem nieco pamatat, neslubujem ale mam ho v plane

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 04 Júl 2008, 11:16
V.I.P.
V.I.P.

Tomas píše:
ArEs píše:

report bude ked si budem nieco pamatat, neslubujem ale mam ho v plane

Tak to bude taky "tekuty" report... :lol:

Poslať 04 Júl 2008, 11:17
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

:lol: :lol: :lol:

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 04 Júl 2008, 21:15
V.I.P.
V.I.P.

Ja len taku poznamku, cele to vypuklo uz naplno a kedze ja byvam od leticka vzdusnou ciarou mozno 500 - 600m, tak si to tu v uvodzovkch "uzivam"... :?
Hlavne teraz vecer, je to silno jak prasa, hukot jak krava.
Mne to v celku nevadi ale male deti v blizkom okoli budu mat pernu noc (a asi nielen tuto)... :?
Este ze ideme zajtra mimo Piešťan, noci budu krute... :!:

Poslať 06 Júl 2008, 14:57
rapper Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Tak uz je pohodokvasene a v piestanoch zase na chvilku zavladne kud :lol: 8) :) :D

Poslať 06 Júl 2008, 15:01
V.I.P.
V.I.P.

No vsak som zvedavy co napise Tomas, ale ten este asi nie je doma, zrejme akusta cestuje do BA. A pocitam, ze ak bolo dost popito, tak bude aj spat....
Ved uvidime, ja ako som cestoval v sobotu doobeda mimo, ak som videl hafo ludi na letisku a velku ciernu scenu, no uz pri tompohlade mi stacilo, moc rusno na mna.... :lol:

Poslať 07 Júl 2008, 07:09
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Tomas hlasi v pohodke prichod, vcera som prisiel na obed a chvilku po mojom prichode som zaspal.Takze fungujem az od dnes.Cesta ok, auticko je komfort.Hodokvas, hodne tazky, v piatok totalne na kasu, Pistols fajn, ale nicim neprekvapili, zahrali to standardne, nic extra, ale ani nie zle.Nove songy ma moc nechytili, radsej mam tie stare hity.Na tych sme tam uplne zili.Su to uz postarsi, pribratejsi pani:).Videl som este Konflikt - ten bol ok Punkreas - moc populisticke na mna, v Second Stage bol strasny zvuk, este, ze Pistols hral na hlavnom, tam sa to dalo aj zvukovo.V sobotu sme mali perfektny vylet do Piestan, Marian to mesto je super, velmi sa nam tam pacilo, dost kapiel nam uslo kvoli vyletu, ale stal za to.Odchytit si na pesej zone basaka z Davovej Psychozy so zmrzlinou a este sa s nim aj vyfotit, je totalna haluz.Super Piestany mam rad.Na vecer sme sa vratili na Hodokvas pesi, trosku prechadzky nikomu neuskodi, lenze ja som bol mega rozbity este z piatka, takze som sa v sobotu trosku krotil.Samozrejme triezvy som nebol, ale nebolo to take bujare ako noc pre tym.Pozreli sme si chvilku Rytmusa (asi dva songy, bolo to celkom zabavne, ked tam krical nieco ze mas v p... a toto stale dokola). Hypnotix - na nich sme boli dost dlho, chvilu Cypress Hill, totiz Vec a Hypnotix, hrali na second stage a dako to moc natahovali az bol hodinu sklz, tesil som sa aj na Cypress ale bohuzial Karpina u mna vyhrala.Povodne to bolo tak, ze hra Cypress na hlavnom a ked skonci za desat minut na second hra Karpina, lenze stalo sa ze bol ten sklz tak sa nam to krizovalo.Nebudem tu nadavat, nepatri sa to, ale tam som nadaval teda riadne.Takze Cypress z dialky dva songy ok, dalo sa, Karpina ako vzdy velmi aktualna a skvela, bohuzial dalsia fatalna chyba zo strany organizatorov, skratili aj Karpinu, Elvis bol pekne nasraty za to, ved kdo by aj nebol.Takze Karpina skorej skoncila na nevolu vsetkych co sme tam boli.Potom mala hrat este jedna kapela, ale uz som nevladal, trosku sme sa pomotali este v areali a ja som siel spat, ostatny co tam boli so mnou este ostali na tu kapelu chvilu, ja uz som nevladal.
Inak to hodnotim cele pozitivne napriek tomu, ze toi toi budky boli v strasnom stave, drahe jedlo drahe pitie, ziadna kofola, totalne vychilky v progame, zvuk na second stage - katastrofa, pristup k vode takmer ziadny, v nedelu rano vobec ziadny a tak...Keby popracovali na zakladnych veciach organizatori Hodokvasu, tak je to tip top festival, takto je to festival ktory sa da prezit, ale neni to nic extra.

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 07 Júl 2008, 07:10
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
Ja len taku poznamku, cele to vypuklo uz naplno a kedze ja byvam od leticka vzdusnou ciarou mozno 500 - 600m, tak si to tu v uvodzovkch "uzivam"... :?
Hlavne teraz vecer, je to silno jak prasa, hukot jak krava.
Mne to v celku nevadi ale male deti v blizkom okoli budu mat pernu noc (a asi nielen tuto)... :?
Este ze ideme zajtra mimo Piešťan, noci budu krute... :!:

Brutalne to je pocut do mesta, to ano.

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 07 Júl 2008, 09:05
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 07 Júl 2008, 10:04
V.I.P.
V.I.P.

No tak je vidiet, ze to stale ide len a len cestou bussinessu (drahe jedlo a drahe pitie, no OK aleorganizatory sa podla mna mali postarat - uz z bezpecnostneho hladiska o pitnu vodu, aspon nejkae kropiace auto s pitnou vodou. Podla mna boli aj nejake kolapsy. Este ze v sobotu bolo nie najhorucejsie... :cry:

Poslať 07 Júl 2008, 10:28
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
No tak je vidiet, ze to stale ide len a len cestou bussinessu (drahe jedlo a drahe pitie, no OK aleorganizatory sa podla mna mali postarat - uz z bezpecnostneho hladiska o pitnu vodu, aspon nejkae kropiace auto s pitnou vodou. Podla mna boli aj nejake kolapsy. Este ze v sobotu bolo nie najhorucejsie... :cry:

presne tak, tam islo cisto o biznis, im nejde o to aby ludia boli spokojny a mali fajn zabavu, ale len a len o peniaze, to neni spravne

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 07 Júl 2008, 14:01
V.I.P.
V.I.P.

Tomas píše:
marianguitar píše:

presne tak, tam islo cisto o biznis, im nejde o to aby ludia boli spokojny a mali fajn zabavu, ale len a len o peniaze, to neni spravne

Ono Tomas, v tychto pripadoch pojde vzdy o bussiness, len ide o to aby s takej akcie mali osoch ako obchodnici tak aj ucastnici, cize bola cca spokojnost obojstranna v ramci moznosti... :wink:

PredchádzajúciĎalší

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie