Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie 15.3.2008 KINO HVIEZDA BANSKÁ BYSTRICA

15.3.2008 KINO HVIEZDA BANSKÁ BYSTRICA

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

PYOPOESY(Melodic Death Metal/BB) .. ABSTRACT(Instrumental Metal/BB) ..
SURGICAL DISSECTION(Death/Grind/BB) .. O.S.B.(HC/BB) .. PORFYRIA(death metal/PB) .. LUNATIC GODS(death metal/MT) .. CHEMO THERAPY(death metal/TT) .. BARON BLADE(power metal/ZA) .. zaciatok a vstupne su pre mna zatial dvoma neznamymi ..
Naposledy upravil ArEs dňa 15 Jan 2009, 15:01, celkovo upravené 1

Poslať 14 Mar 2008, 13:26
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 16 Mar 2008, 15:07
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

vcerajsi (resp.dnesny) koncert sa odohraval v polorozpadnutom divadle Hviezda ktore podla toho co som cital na internete ma byt zburane a namiesto neho tam ma vzniknut bytova vystavba .. ale pekne porade .. po nalozeni aparatu sme zo Ziliny vyrazili asi zhruba po pol deviatej vecer .. posadka sa skladala zo styroch clenov Baron Blade a ako piaty clen posadky bola moja segra ktora si nas chcela po dlhsom case znovu nazivo pozriet .. po ceste plnej srandy (ako ostatne vzdy) sme pred desiatou dorazili na miesto urcenia .. po kratkom udomacneni sa (dali nam podrobny plan s instrukciami co, kto, kedy, kde a hlavne umistnenie vycapu) sme vylozili aparat na vyhradene miesto .. v case nasho prichodu hrala uz s nejakym casovym sklzom domaca (usporiadajuca) kapela Pyopoesy, podla skatulky hrajuca melodicky deathmetal aj ked (podla niektorych temnych prvkov v muzike a kulturneho okienka v podobe plastov s kapucnami zapalenymi sviecami a krizom obratenym naopak) by som ich skor radil do skatulky black/death (ale ja nemam rad hudobne skatulky) .. po instrumentalnej stranke fajn, je to hudba ktoru si rad vypocujem .. po nazvuceni (na moj vkus pridlhom a plnom zbytocneho brnkania) vystupila na podiu kapela (tiez) z Banskej Bystrice z nazvom Abstract .. po dlhom-predlhom intre trvajucom asi desat minut pocas ktoreho boli clenovia otoceni chrbtom do publika sa rozbehol ich instrumentalny set .. ked si clovek zvykne na absenciu spevu myslim ze kazdy muzikant si v tom moze najst to "svoje" .. zhruba v troch stvtinach setu prisiel cas na krst ich noveho CD .. po ich dohrati sa vo mne bili dva pocity .. hudba sice fajn ale trosku moc zbytocnych true metalovych poz .. okolo jednej (oproti povodnej jedenastej trosku posun) sme na podium nastupili my .. rozlozenie aparatu nam ako vzdy trvalo zhruba desat minut .. po kratkej zvukovej skuske citajucej zopar taktov sme zacali s vecou ktora ma rovnaky nazov ako nas druhy album Guitars in the wind na ktoru sa ludia evidentne bavili .. ako dalsie nasledovali Am I Losin U? a Find Another Way ktore su urcene na treti album .. po nich sme si "strihli" cover od Pantery Walk (respect) .. ako piata (a posledna) nasledovala Never Understand, dalsia z novych veci .. ako dalsie mali nasledovat instrumentalna Wizard's Heaven Mysteries z druheho albumu a ako posledna mala byt speedova "vypalovacka" Ace of Aces z prveho albumu ktora asi najviac chybala ludom ktori sa na nu tesili .. na nestastie Brianovi praskla struna a zaloznu gitaru nechal po prvykrat po dlhom case doma .. setlist na tento vecer bol vzhladom na sucastnene kapely zlozeny z prevazne novych tvrdsich veci ..

takze aby som to zhrnul .. koncert podla mna vydareny .. ludia sa kludne dali citat na stovky a co je hlavne bavili sa .. zvuk dobry, dobre sa hralo .. trosku vadil casovy posun v hrani (ale myslim ze to vynahradil pocit z toho ze ludom sme sa pacili a dali nam to vediet aj pri nasej naslednej navsteve v klube Tartaros) .. dalsia vec ktora ma zarazila boli inicialy mesta uvedene pri nasej kapele a to VK ( Velky Krtis? .. ValveKing? .. :lol: .. neviem) ..

Poslať 16 Mar 2008, 23:58
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

ArEs: kebyze to napises kultivovanejsie, pridas aspon nejake foto, tak by sme to mohli hodit aj na musicreport, co povies?
Obrázok

Poslať 17 Mar 2008, 01:04
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

foto nie je problem .. ale co myslis tym napisat kultivovanejsie? .. :lol:

Poslať 17 Mar 2008, 08:37
spyros inventár
inventár

ArEs píše:
foto nie je problem .. ale co myslis tym napisat kultivovanejsie? .. :lol:

Pouzit tak modernu zalezitost v slovenskom jazyku, ktorou su nepochybne odstavce. :D
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 17 Mar 2008, 09:31
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

v tom tiez nevidim nijaky problem .. :lol: .. len som nepredpokladal ze bude taky strhujuci zaujem o moje spisovatelske vlohy .. :lol: :lol:

Poslať 17 Mar 2008, 09:43
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Kua a vidis, zaujem je vehementny :) takze koncik sa vydaril....bajecne ;) az nato, ze si dosiel o 6.00 rano domov hehe
Basix Custom 717, Meinl, Yamaha Flying Dragon - DD, Evans.

Poslať 17 Mar 2008, 10:29
ADMIN

spyros píše:
Pouzit tak modernu zalezitost v slovenskom jazyku, ktorou su nepochybne odstavce. :D

napr. :)

ArEs píše:
v tom tiez nevidim nijaky problem .. :lol: .. len som nepredpokladal ze bude taky strhujuci zaujem o moje spisovatelske vlohy .. :lol: :lol:

preco by nemal byt? :wink:
Obrázok

Poslať 17 Mar 2008, 10:44
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

preto ze sa nepovazujem za cloveka ktory by vedel nejako kvetnato opisat svoje zazitky a dojmy .. :lol: .. to nechavam odbornikom .. ja som vo svojej podstate skromny a hamblivy chlapec .. :lol:

Poslať 17 Mar 2008, 11:06
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Ale ArEs-ko, az tak skromny zasa nemusis byt....to nie je namieste...hmm co sa tyka odsekov a podobne, aby som to uviedol na pravu mieru....damy a pani na fore, ArEs nepisal slkohovu pracu s nazvom "Ako Bolo Na Koncerte" iba nam chcel trosku proiblizit svoje dojmy, cize ide v podstate o rozpravanie...a neviem ci ste mali SJ...no v rozpravani nie je striktne urcene uvod jadro zaver....teda az na ten zaver...ale to je jedno...

Sme radi, ze si sa s nami podelil o zazitok z BB koncertu v BB :) btw...vravis,. ze tam bolo ludi na stovky????
Basix Custom 717, Meinl, Yamaha Flying Dragon - DD, Evans.

Poslať 17 Mar 2008, 13:31
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

pocitam ze nejakych dvesto? .. mozno este viac .. nikdy to neviem odhadnut ..

Poslať 17 Mar 2008, 15:10
ADMIN

ArEs píše:
ja som vo svojej podstate skromny a hamblivy chlapec .. :lol:

vsak aj ja a ako som skoncil? :D

Style píše:
damy a pani na fore, ArEs nepisal slkohovu pracu s nazvom "Ako Bolo Na Koncerte" iba nam chcel trosku proiblizit svoje dojmy, cize ide v podstate o rozpravanie...a neviem ci ste mali SJ...no v rozpravani nie je striktne urcene uvod jadro zaver....teda az na ten zaver...ale to je jedno...

to nam je jasne..moj navrh ohladom kultivovanejsieho prejavu sa tykal moznosti zverejnenia tychto dojmov z koncertu aj na musicreport.sk
Obrázok

Poslať 17 Mar 2008, 15:24
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

pozhanam teda nejake fotky .. a neviem poslem ti to na mail? ..

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie