Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie 25.-26.07.08 METAL UNIVERSE II

25.-26.07.08 METAL UNIVERSE II

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

Poslať 28 Mar 2008, 00:36
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

treba vyhrat tu sutaz vramci naj skladby na Katkin text .. prve miesto je ucast na feste .. :lol:

Poslať 28 Mar 2008, 10:36
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No sak uvidime, ako na nu zajamujeme a pak sa pojde na podia hehe....btw. dobre si to vymyslel, len ci by sa to daloi zrealizovat hehe...kazdopadne ty sa uz trapit nemusis :) ty mas ucast istu :D
Basix Custom 717, Meinl, Yamaha Flying Dragon - DD, Evans.

Poslať 28 Mar 2008, 10:50
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Johaniatko píše:
Katka,

title uz mas, este nejaky chytlavy rockovy textik a tito pani mozu pracovat na produkcii.

Hlavna cena: ucast na festivale? :-D

to Johan napisal v teme session .. :lol: .. ja som sa to len chytil .. ale vzhladom na otaznik na konci vety je to otazne .. :lol:

Poslať 28 Mar 2008, 11:31
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

btw....ArEs-ko, vyzeras dobre na novej fotke...takto doma po veceroch cvicis? ;) zacvcicime si na stretnuti spolu :)

Poslať 28 Mar 2008, 12:11
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

ja necvicim .. 80% dobreho treningu je strava, tak som sa vys*al na cvicenie a uz len jem .. :lol:

Poslať 28 Mar 2008, 16:08
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

to sme natom rovnako, len som myslel, ked Ti tam ta macicka klikuje, ze ci to po nej opakujes kazde rano :)
No jak to vypada s tym festom? ziadne novinky som na oficialnej stranke zatial nenasiel....mas "halo" o dalsich ucastnikoch?

Poslať 28 Mar 2008, 18:56
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 28 Mar 2008, 22:06
darksinia Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

style :nemyslim kapely,daju sa pocuvat :) nehovorim o Agharte..ma potencial:-p....ale sk organizatori NEVEDIA obchodovat a sk je prilis male na to aby ludia sli na 10 metalovych "festivalov"za par weeks.

Poslať 29 Mar 2008, 13:03
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

2darksinia: Dakujeme za pochvalu :) cenime si toho a na druhej strane mas pravdu....s tymi festami, tu sa to veru neuzivi aj ked je tu kooopec velmi kvalitnej muziky, ale musi byt az tak kvalitna, aby sa dala pretlacit aj za hranicami...uz v takej CR to fici uplne na inej baze....;)

Poslať 14 Máj 2008, 18:25
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 14 Máj 2008, 23:28
darksinia Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

k tomuto by som dodala nasl. vyjadrenie:

Zdravím všetkých Fanúšikov dobrej metalovej hudby.

S ľútosťou vám musím oznámiť, že festival MU sa tento rok neuskutoční. Dôvodov je viac ale ten hlavný je chýbajúci silný partner, ktorý by zabezpečil potrebné financie.

S tým bolo spojene aj nedotiahnutie 2 avizovaných headlinerou, ktorých sa v takýchto podmienkach nedalo honorovať.

Ako som počul, jeden z nich by mal v tom čase hrať na slovenskom festivale v Martine.

Ospravedlňujem sa všetkým verným skalným fanúšikom a taktiež skupinám SK,CZ,GER ktoré potvrdili na MU svoju účasť.

Verím, že sa nám podarí tento festival oživiť na budúci rok. Aby ste sa mohli prísť zabaviť a pozrieť si skvelé kapely.

S určitosťou viem, že na budúci rok nás čakajú zaujímavé akcie so zvučnými menami na ktorých sa spolu určite stretneme.

Ešte raz sa ospravedlňujem a zároveň ďakujem za vašu podporu všetkým, ktorí fandia a taktiež aj tým, ktorí sa tešia z nášho terajšieho neúspechu.

Stay heavy!!

SKY

Poslať 15 Máj 2008, 11:23
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

je to skoda .. ale snad nabuduce sa vam podari zohnat nejakeho sponzora a pritiahnut nejake zaujimave kapelky .. :wink:

Predchádzajúci

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie