Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie ?? LÍDLMUSICFEST 2008 ??

?? LÍDLMUSICFEST 2008 ??

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

Máte záujem o to aby sa festival konal?

Áno
15
94%
Nie
1
6%

Celkom hlasov : 16

Poslať 22 Feb 2008, 11:17
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

jj, preco nie..
aku mas predstavu o tom pocte kapiel??
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 22 Feb 2008, 11:25
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

GM_viktor píše:
...........ale ked je to LidlMusic fest lepsie by bolo pri piestanoch to spravit...ved moznosti je vela,............:

Trochu ta poopravim Viktor. ten nazov Lidlmusic fest 2008 som nevymyslel ja ale bol to napad niekoho tu na diskusnom fore. Ja som super nakloneny tejto myslienke ako aj faktu stretnut sa s vami vsetkymi. Celkom sa mi paci atmosfera a bacground toho ako tu spolu nazivame, tak preco sa nestretnut zar za cas aj osobne! :lol:
Ale tiez som napisal, ze financne vieme nieco malo prispiet, skor organizacne a medialne na nasich vsetkych strankach vratane myslim aj musicreprotu (myslim ze spyros proti tomu nebude namietat :lol: )
Ale tym chcem povedat, ze urcite nie je podmienkou a ani nejakym hlavnym argumentom, ze by to muselo byt v Piestanoch alebo blizkom okoli. Moravany nad Vahom bol len moj napad, lebo sme tam kedysi hravali vo velkom a viem, ze teraz sa tam konaju dost casto podobnr akcie.... :wink:
Naposledy upravil marianguitar dňa 22 Feb 2008, 17:50, celkovo upravené 1

Poslať 22 Feb 2008, 11:30
inventár
inventár

jasne, tak paradicka...
ved ked sa nevybavia tie moravany mozme rozmyslat aj nad niecim inym...
co sa tyka tej medializacie, to by bolo super...aby tam aspon zopar ludi prislo :P bude lepsia atmosfera...
ked nie aspon paradne pokecame a zajammujeme :wink:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 22 Feb 2008, 11:36
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

tak suhlas .. ale ani spravit to u Viktora nie je vobec zly napad .. hlavne teda ak je taky dobry pristup k sale a PA-cku ..

Poslať 22 Feb 2008, 11:43
inventár
inventár

musel by som sa nato este spytat, ale urcite tam maju nejake repraky, ale neviem presne ake...taktiez tam je aj rampa so svetlami...
ale to by bolo dobre zohnat niekoho kto s tym vie dobre robit, lebo robit tie svetla amatersky by nebolo bohvieco...takisto aj zvukar...

Poslať 22 Feb 2008, 12:09
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

GM_viktor píše:
musel by som sa nato este spytat, ale urcite tam maju nejake repraky, ale neviem presne ake...taktiez tam je aj rampa so svetlami...
ale to by bolo dobre zohnat niekoho kto s tym vie dobre robit, lebo robit tie svetla amatersky by nebolo bohvieco...takisto aj zvukar...

No ale ako svetla (co nie je az take podstatne) tak aj zvukar äco je dost podstatne), to je prave ten problem... lebo zadara to nikto neurobi... :wink:
preto musime najst cestu aby vlk bol syty a aj ovca cela... :lol:

Poslať 22 Feb 2008, 13:59
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

ja si myslim ze Michal by si nejaky ten cas urcite nesiel .. ale pripominam ze zatial mame styri kapely .. pokial je dojem ze to staci tak je najmenej zistit nejaky Michalov volny termin .. a podla toho dohodnut salu a ostatne veci ..

Poslať 22 Feb 2008, 14:49
inventár
inventár

cize by to bolo na jeden vecer?? od dajme tomu 18:00 do 00:00 alebo tak nejak koncerty? lebo myslim ze 4 kapelam tolko casu bohate staci..
ked tak by som sa mohol spytat aj inych kapiel tu u nas v okoli, keby to chcete naplnit, pripadne aj ty ArEs, urcite mas kopu znamych, kapiel ktore by si mohol zavoalt keby chces teda velky fest...
ale podla mna staci max. 6 kapiel a spravit ten prvy rocnik taky pokludnejsi :P

Poslať 22 Feb 2008, 15:05
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

ajaaaaaj .. ja mam tolko kapiel vselijakych ze az .. ale nakoniec bude vsetko aj tak zavisiet od miesta konania .. aj ked mam dojem ze by sme pocet kapiel naplnili aj kapelami cisto z fora .. napr. Predator s Universum alebo taky deathovy Peorth sa vobec nevyjadrili .. ale na druhej strane maju to asi daleko na zapad .. alebo Sashkin Jungleart ..

Poslať 22 Feb 2008, 19:45
Predator Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Keby sme mali na naftu do kamošovej dodávky, kľudne by sme vedeli prísť, nebol by problém, radi by sme si zahrali.
Rád pomôžem, rád sa nové veci naučím ....

Poslať 22 Feb 2008, 20:01
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 22 Feb 2008, 20:14
spyros inventár
inventár

Predator píše:
Keby sme mali na naftu do kamošovej dodávky, kľudne by sme vedeli prísť, nebol by problém, radi by sme si zahrali.

Zbehnite do Uzhorodu natankovat :-)
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 22 Feb 2008, 20:29
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 01 Mar 2008, 14:09
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

mozno by bolo dobre dake predbezne terminy uz nacrtnut a predbezne sa zacat dohadovat a aj to miesto nejak nacrtnut kde by boli moznosti a ake su moznosti, normalne dat do placu konkretne veci, a z tych by sa potom vybralo nejak
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 01 Mar 2008, 22:31
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No ako to tu uz niekto napisal, zaklad je dat nejaky termin a od toho sa da zacat odpichovat. :wink:

PredchádzajúciĎalší

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie