Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie ?? LÍDLMUSICFEST 2008 ??

?? LÍDLMUSICFEST 2008 ??

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

Máte záujem o to aby sa festival konal?

Áno
15
94%
Nie
1
6%

Celkom hlasov : 16

Poslať 03 Mar 2008, 10:49
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

na session v tatrach padol taky napad, co tak to zorganizovat u spyrosa v starej lesnej? nieco v komornejsej atmosfere, spojene s prezentaciou aparatov, ak by bolo vonku teplejsie, tak by sa dala spravit grill party vonku..ubytovanie u spyrosa, cisto teoreticky by som vedel daco vybavit v tatranskej lomnici (ak nebudu mat uz obsadene v tom termine)
Obrázok

Poslať 03 Mar 2008, 11:06
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 03 Mar 2008, 14:11
spyros inventár
inventár

Ak nevyjdu tie Moravany, tak nieco poriesime...
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 28 Mar 2008, 16:07
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Cafte pani, tak ako to vyzera? pozeram, ze za fest hlasovalo 13 ludi, resp. kapiel, bude sa to teda riesit dalej? alebo sa dohodneme pekne krasne u Spyrosa na chate toho 16-18.maja?
Basix Custom 717, Meinl, Yamaha Flying Dragon - DD, Evans.

Poslať 28 Mar 2008, 17:23
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Style píše:
Cafte pani, tak ako to vyzera? pozeram, ze za fest hlasovalo 13 ludi, resp. kapiel, bude sa to teda riesit dalej? alebo sa dohodneme pekne krasne u Spyrosa na chate toho 16-18.maja?

Ja to uz beriem tak, ze sa zatial bude organizovat stretavka u spyrosa a tam sa moze pokecat o tom co do buducna. Osobne sa mi zda, ze stretnutie v tatrach ma na zaciatok ovela vacsiu sancu ze to bude ( a paradne) ako organizovat hned 2 dnovy fest... :wink: TO chce premysliet kto, co a ako a mat na to vsetky veci pokope. V syprosa dojde debat urcite aj na toto... :wink:

Poslať 28 Mar 2008, 18:55
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 04 Máj 2008, 12:09
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

takze, co s tym Lidlmusic festom?

my sme vcera debatovali s par kapelami, aj dnes som o tom kecal s jednym z nich, ze by sa to dalo spravit v seredi v kulturaku...
o kapely by nudza nebola, jedine co by to chcelo je kvalitny zvukar...techniku by sme zabezpecit asi vedeli, uvidime podla zaujmu ci to zacneme vybavovat serioznejsie, ale take prve naznaky o spolupracu su...

takze jedine co potrebujem vediet, ci sa najde podopora tu na fore, podpora lidlmusicu a ci viete zohnat nejakeho toho kvalitneho zvukara, pripadne niekoho kto ma s tym nieco spolocne

predbezny termin je 7.6 piatok alebo 8.6. sobotu..

co vy nato?
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 04 Máj 2008, 12:19
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Viktor, obavam sa, ze jun je uz mesiac "zni" zvukarov a ze kvality zvukar (cenovo dostupny) nebude po ruke. Skusim sa spytat Michala Urbana, ale ten mi uz predtym hovoril, ze tak do konca maja a potom je to uz neiste... stae akcie... :?
Okrem toho, ja som ten lidlmusicfest bral, akoze sa pretransformoval zatal do akcie teraz co bude v Tatrach. Vsak v tatrach spolu budeme, tak o tom mozeme pripadne hodit rec... :wink:
Naposledy upravil marianguitar dňa 04 Máj 2008, 15:26, celkovo upravené 1

Poslať 04 Máj 2008, 15:20
inventár
inventár

okej, potom sa dohodneme
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 14 Máj 2008, 19:30
Yaro Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Jasne ak nas pozvete tak sme za tuto akciu, lebo to nie je iba o hudbe kecat, hudba musi zit na podiu :idea:
Gibson BFG Trans Cherry
B.C.Rich Exclusive
Mesa Boogie 2x12 Lonestar
Mesa Boogie StudioPreamp
Mv3
Rode NTK
Behringer 2031A.
V hlave software na pisanie hudby a textov. Nenechavam si to len pre seba.
Clen skupin Anytime, Plichta Band

Poslať 14 Máj 2008, 19:33
Yaro Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

GM_viktor píše:
takze, co s tym Lidlmusic festom?

my sme vcera debatovali s par kapelami, aj dnes som o tom kecal s jednym z nich, ze by sa to dalo spravit v seredi v kulturaku...
o kapely by nudza nebola, jedine co by to chcelo je kvalitny zvukar...techniku by sme zabezpecit asi vedeli, uvidime podla zaujmu ci to zacneme vybavovat serioznejsie, ale take prve naznaky o spolupracu su...

takze jedine co potrebujem vediet, ci sa najde podopora tu na fore, podpora lidlmusicu a ci viete zohnat nejakeho toho kvalitneho zvukara, pripadne niekoho kto ma s tym nieco spolocne

predbezny termin je 7.6 piatok alebo 8.6. sobotu..

Nevyhovuje sobotu 7.6 hrame na nasom festivale CoolFest , nemozem sa roztrhat :D Podotykam ze 8.6 je ale nedela, to by slo. Aj ked neviem ci by niekto v nedelu prisiel na fest.

styrioci/rectifier 19:44 14.5.2008 píše:
upravil som ti citaciu aby to bolo koser, stacilo uzavriet "quote tag" :wink:
Naposledy upravil Yaro dňa 14 Máj 2008, 19:38, celkovo upravené 1
Gibson BFG Trans Cherry
B.C.Rich Exclusive
Mesa Boogie StudioPreamp
Mv3
Rode NTK
Behringer 2031A.

Poslať 14 Máj 2008, 19:58
Yaro Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
spyros píše:
A ta akcia by mala aku kapacitu? Len clenovia kapiel a pripadne fora alebo vstup aj pre fans...

No sala ma kapacitu /ak si dobre pamatam/ mozno 300 miest ale nevie to presne...
Ale pocitam, ze urcite bude miesto aj pre fans... Ako som pisal, treba dat dokopy organizacny vybor.... :wink:

Ja neviem ci je toto este aktualna tema, ale takuto akciu by som urcite nerobil v sale kde su sedacky. Nechcem aby to bolo ako na prehravkach.
Gibson BFG Trans Cherry
B.C.Rich Exclusive
Mesa Boogie StudioPreamp
Mv3
Rode NTK
Behringer 2031A.

Poslať 14 Máj 2008, 20:09
inventár
inventár

Yaro, tak to posunieme o tyzden neskor...ale to zas my tusim nemozme...potom by som navrhoval az jul...resp. prlom jun/jul

PredchádzajúciĎalší

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie