Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie 25.01.08 KOŠICE KD MYSLAVA

25.01.08 KOŠICE KD MYSLAVA

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

Poslať 26 Jan 2008, 22:37
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

aha .. neviem na zaklade coho som si myslel ze si tam bol .. asi ked si tak zasvatene pisal .. :lol: .. nemam nic proti chlapcom a dievcatu z Ravenclaw (aby ste si nemysleli :lol: ) .. ide len o to ze oni si asi sami uvedomili ze organizacia koncertu nie je taka jednoducha ako sa zda .. ako hraci su podla mna aj vzhladom na svoj vek na slusnej urovni .. btw .. a kde sa pod tatrami da hrat? ..

dozvedel som sa medzicasom ze koncert na vymenu urcite bude .. zatial ale v dobe neurcitej ..ale ked to bude aktualne tak urcite dam vediet ..

Poslať 26 Jan 2008, 22:58
spyros inventár
inventár

ArEs píše:
btw .. a kde sa pod tatrami da hrat? ..

Kadetade... ak mas na mysli kluby

Kezmarok - Ponorka
Smokovec - Tatry pub
Nova Lesna - Klub 195
Poprad - Zanzibar, Rock Fabric, Galeria Elektraren
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 26 Jan 2008, 23:01
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

zanzibar by nebol zly v PP, to by som mal par metrov potom k noclahu :lol:
Obrázok

Poslať 26 Jan 2008, 23:10
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

uf .. ani som necakal tolko podnikov kde sa da hrat .. ale potom by to bolo najlepsie asi s kapelou ktora nam bude stylovo blizka (METAAAAAL) a ktoru tam ludia poznaju .. a veru od PP ja taku nepoznam .. hambim sa ale nepoznam .. :cry:

Poslať 27 Jan 2008, 11:48
Predator Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Nazdar, na margo toho koncertu ... nebol som, ale iste každý z účinkujúcich urobil maximum toho, čo sa spraviť dá. Dostal som ale nápad.

V Sečovciach je kulturák s pomerne obstojnou akustikou. Dá sa prenajať na večer za rozumnú cenu. Čo sa týka aparatúry, vieme zohnať poriadne PA, nie provizórne pozliepané ozvučenie, čo začne horieť po prvom songu, ale normálne funkčné a výkonné PA, ktoré už úspešne uhralo tancovačku v nejednej sále. Čo tak na jar hodiť nejakú akciu tam?

Každá kapela by doniesla iba svoju nástrojovku (kombá, stacky, klávesy), zvyšok by bol tam.

Spoje do Košíc chodia pravidelne každú hodinu a je to na hlavnej trase, teda ľudia sa budú mať ako dostať tam aj nazad. Od autobusovej stanice je ten kulturák možno cca 200m ....
Rád pomôžem, rád sa nové veci naučím ....

Poslať 27 Jan 2008, 12:13
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Predator píše:
Nazdar, na margo toho koncertu ... nebol som, ale iste každý z účinkujúcich urobil maximum toho, čo sa spraviť dá. Dostal som ale nápad.
V Sečovciach je kulturák s pomerne obstojnou akustikou. Dá sa prenajať na večer za rozumnú cenu. Čo sa týka aparatúry, vieme zohnať poriadne PA, nie provizórne pozliepané ozvučenie, čo začne horieť po prvom songu, ale normálne funkčné a výkonné PA, ktoré už úspešne uhralo tancovačku v nejednej sále. Čo tak na jar hodiť nejakú akciu tam?
Každá kapela by doniesla iba svoju nástrojovku (kombá, stacky, klávesy), zvyšok by bol tam.
Spoje do Košíc chodia pravidelne každú hodinu a je to na hlavnej trase, teda ľudia sa budú mať ako dostať tam aj nazad. Od autobusovej stanice je ten kulturák možno cca 200m ....

No toto je super napad! :idea: Hoci nase sidlo je dost daleko pd toho miesta /Piestany/, bola by ta taka prva stretavkova akcia ludi s tohto fora...
Ak by ste teda dali dokopy nejake kapely... Budem tomu fandit... :wink:
Ak by mi nich do toho neprislo, urcite by som sa stretnutia zucastnil.... :wink:

Poslať 27 Jan 2008, 13:01
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Predator píše:
Čo tak na jar hodiť nejakú akciu tam?

samozrejme ze ja som za .. podrobnosti mozeme dohodnut cez icq .. 446333548 .. aspon by nam to vyliecilo fobiu z vychodu .. :lol: .. viem ze sa snazili, ale bolo zopar drobnosti ktore sme mohli vediet skor ..

Poslať 27 Jan 2008, 17:51
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

ked budete mat nejaky konkretnejsi termin tak dajte vediet..
mozno by sme aj my dobehli :wink:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 27 Jan 2008, 18:02
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

ak sa mi Predator ozve .. :lol: .. ja totiz nemam na neho ciiiiiiislo .. Preeeeeeeeeedaaaaaaatooooooooooor .. :lol:

Poslať 27 Jan 2008, 18:41
obsidian Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Napad s koncertom v Secovciach je fajn, ale...

Je to 40km od Kosic, cize na cestu tam a spat treba 100-150Sk. Co si vsimam fanusikov v KE, tak mnohym je luto dat aj 100-150Sk za samotny koncert. A to nehovorim o tom, ze metalove akcie v KE upadli aj z toho dovodu, ze ludia boli lenivi sadnut na elektricku a prist. Takze z KE by prisiel len mizivy pocet skalnych.

Ale Kosice nie su cely svet. Ako to vyzera s fanusikovskou zakladnou vo vasom regione? Chodia ludia na koncerty?

Myslienka koncert-stretko sa mi pozdava. To by mal aj kto hrat, aj kto tlieskat :).

Poslať 27 Jan 2008, 19:11
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

mohlo by sa zorganizovat niekde v (pod)tatranskom regione..to by som spojil prijemne (stretko s ludmi z fora) s este prijemnejsim (stretko s frajerkou) :D
Obrázok

Poslať 27 Jan 2008, 19:29
spyros inventár
inventár

styrioci píše:
mohlo by sa zorganizovat niekde v (pod)tatranskom regione..to by som spojil prijemne (stretko s ludmi z fora) s este prijemnejsim (stretko s frajerkou) :D

Tak uz som raz spominal, ze mozem zabezpecit chatu/penzion za prevadzkove naklady v Tatrach...
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 27 Jan 2008, 19:34
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

hmmm .. hned to zneuzijeme .. :lol: .. pockaj, ja si to premyslim .. :lol: ..

Poslať 27 Jan 2008, 20:12
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

jj .. super napad .. ak dame nieco dokopy tak som tam ako na koni .. :lol:

PredchádzajúciĎalší

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie