Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie Horkyze Slize R'N'B Hodokvas Tour 2007

Horkyze Slize R'N'B Hodokvas Tour 2007

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Bol niekdo na niektorom z koncertov?Alebo sa chysta?Ja som bol vcera a bolo to super hrali tam s nimi HT zo Ziliny celkom im islo, potom moja oblubena Karpina, to bola paraaaaaada ako vzdy, samozrejme nechybaliich povestne covery, tento krat zaradili aj nove ako napriklad Bonboniera od Gladiatoru alebo od Desmodu Mam strach, ze niekto ti to povie skor nez ja(neviem presne ci sa tak vola tak skladba, ale urcite vsetci vedia ktoru myslim), samozrejme aj povestna porjekcia nechybala, ktora dotvarala celkovy super dojem z perfektnej show, kdo ste Karpinu este na zivo nevideli, doporucujem, stoji to za to.Po Karpine hlavna hviezda Horkyze Slize, musim uznat, ze nacvicene to mali slusne, na druhu stranu keby som hral 15 rokov v jednej kapele, asi by mi to znelo trosicku lepsie, ale zrejme to je ich zamer, hrat take jednoduche a odpodlahy skladby.Nacvicene to mali, znelo im to dobre.Na to, ze bola streda tak bolo v PKO velmi vela ludi.
Zazitok hudobny super.
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 15 Nov 2007, 16:25
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

ja idem dnes :P budu aj s chiki liki tu-a takze o zabavu bude postarane :D
Obrázok

Poslať 15 Nov 2007, 17:23
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
Na chiki liki tu-a som bol v lete vo Vrbovom ked bol 1.rocnik festivalu Vrbovske vetry. Ako muzika nie extra ale zabava bola dobra. 8)
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 15 Nov 2007, 19:57
spyros inventár
inventár

cico píše:
Na chiki liki tu-a som bol v lete vo Vrbovom ked bol 1.rocnik festivalu Vrbovske vetry. Ako muzika nie extra ale zabava bola dobra. 8)

Podla mna su Chiki hudobne dost vysoko, btw maju najlepsiu slovensku metalovu skladbu http://www.youtube.com/watch?v=U47Av15JpnU :-)

Aby som bol skromny, HT maju web na mojom servery 8)
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 15 Nov 2007, 20:38
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

spyros píše:
cico píše:

Podla mna su Chiki hudobne dost vysoko, btw maju najlepsiu slovensku metalovu skladbu http://www.youtube.com/watch?v=U47Av15JpnU :-)
Aby som bol skromny, HT maju web na mojom servery 8)

No ako parodia OK, muzika uz ale nie. Ta muzika nie je moja parketa. Mne to stale pripomina taky moderny kabaret. Ani spev, hoci je to sranda.... :?
Som zvedavy, kedy niekto vyrukuje s parodiou na nich. :lol:

Poslať 15 Nov 2007, 20:43
spyros inventár
inventár

marianguitar píše:
No ako parodia OK, muzika uz ale nie. Ta muzika nie je moja parketa. Mne to stale pripomina taky moderny kabaret. Ani spev, hoci je to sranda.... :?

Maju aj skladby, kde neparoduju. Inak v sucasnosti sa mi uplne javiac paci Puding pani Elvisovej. Z nasich kapiel. V zahranici je toho viac.
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 15 Nov 2007, 21:12
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

spyros píše:
marianguitar píše:

Maju aj skladby, kde neparoduju. Inak v sucasnosti sa mi uplne javiac paci Puding pani Elvisovej. Z nasich kapiel. V zahranici je toho viac.

ja poznam od nich len ten singel co hraju v jednom nemenovanom radiu a ze by ma to chytilo nemozem povedat, pre mna PPE nic moc, mozno ked si niekedy zozeniem cely album zmenim nazor, ale na single sa davaju asi najlepsie veci a ak je hento najlepsia vec co maju tak nic moc teda, ale kazdemu sa paci nieco ine takze tak... 8)
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 16 Nov 2007, 08:15
ADMIN

chiki su fajn, lubo petruska je dost sikovny gitarista, maju vtipne texty...

vcera bolo fajn...bol som s frajerkou, obaja sme sa fajne zabavili..

chiki:
petruska (durinda martin) hral na nejaku homemade hlavu (alebo to tak vyzeralo, doteraz to bol nejaky marshall/alebo jeho kopia) a bednu z nejakeho komba bez elektro casti...a bud mal pred sebou na zemi nejaky multak alebo to bol behringer midi pedal (niesom si isty)..gitaru ma 3xSC strat

visnovsky (martin horvath) mal behringer ultrabass bx3000 (???) a uz tradicne grebenovku basu http://kamilgreben.sk/sk/nastroj_logicboard1.htm

slyze:
saboter - mesa F-ko a 2x12 mesa bedna, v racku tc g-major a tusim aj vysielacka...cely cas hral na musicmanovi JP6, okrem jedneho songu kde mal nejake V-cko

kuko- jazzbass a hartke aparat...1x15 a 4x10 bedna, v racku nejaky fx procesor, tusim tiez vyseilacka a ladicka

juro - aparatom podobne ako saboter, gitaru mal nejake SG

bubonisti maly kazdy svoju sadu..
Obrázok

Poslať 18 Nov 2007, 13:34
miro Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No ano, z hladiska show a zabavy je Chiki liki super. Ale tiez si myslim, ze nejaky velky umelci to nie su - moj nazor. :? Ale nezabite ma.
úplný začiatočník

Poslať 18 Nov 2007, 16:41
ADMIN

ked porovname chiki a slyze, tak si myslim, ze chalani z chiki su na tom technicky lepsie :wink:
zatial na vsetkych koncertoch co som videl tak hral napr petruska viacmenej bezchybne..
saboter na tom kosickom koncerte dobabral kazde solo, do ktoreho sa pustil a ono zas nejake zlozite sola nemaju...

ale show robili obe kapely paradnu, to sa musi nechat...len ja mam radsej ak sa nerobi show na ukor kvality
Obrázok

Poslať 18 Nov 2007, 21:19
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

styrioci píše:
ked porovname chiki a slyze, tak si myslim, ze chalani z chiki su na tom technicky lepsie :wink:
zatial na vsetkych koncertoch co som videl tak hral napr petruska viacmenej bezchybne..
saboter na tom kosickom koncerte dobabral kazde solo, do ktoreho sa pustil a ono zas nejake zlozite sola nemaju...
ale show robili obe kapely paradnu, to sa musi nechat...len ja mam radsej ak sa nerobi show na ukor kvality

To urcite, technicku zdatnost gitaristu chiki a Horkyze to sa neda ani porovnat. Na mile vzdialene. Horkyze show ano ale ako technicky nic. :wink:
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 18 Nov 2007, 21:25
Jonso Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No sakra! Chiki gitara = lahka ruka a solidny pohyb. Gitary horkyze - paralelny pohyb po hmatniku bez narocnejsich technickych finesov, fakt neporovnatelne. :wink:
Yamaha RGX-321, kombo Marshall 8080S

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie