Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie Metropolis tour

Metropolis tour

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

Poslať 26 Sep 2007, 11:48
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

z ineho fora

Jimi Cimbala píše:
Ahoj!Vsetkych by som velmi rad pozval na nase 2007 TOUR.Na tychto koncertoch s nami vystupia aj kapely Big Deal a Alone.

Moravany nad Váhom – Pub 12.10.2007

Hlohovec – Slopper club 13.10.2007

Liptovsky Mikuláš – Route 66 18.10.2007

Stará Lubovna – Power club 19.10.2007

Žilina - Extreme club 24.10.2007

Trencín – Piano klub 25.10.2007

Velké Zálužie – Kultúrny Dom 26.10.2007

Banská Bystrica - Klub 77 2.11.2007

Lucenec – Cage Club 3.11.2007

Košice–Ges Klub 8.11.2007

Lipany - Rondo 9.11.2007

Svidník– Holicstvo 10.11.2007

Nitra – Stará Pekáren 15.11.2007

Prievidza – Piano Klub 16.11.2007

Nové Zámky – CCX Klub 17.11.2007

Skalica – Orlovna Klub 30.11.2007

Pevne dufam, ze sa uvidime na mohych z tychto koncertov.

8.11.07 v Kosiciach sa vidime :wink:
Obrázok

Poslať 02 Okt 2007, 19:22
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No mozno ja v Moravanoch nad Vahom, hahaha.... 8)

Poslať 03 Okt 2007, 09:31
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

ja sa asi pojdem pozret do Nitry
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 03 Okt 2007, 15:19
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

ja pojdem k nim do skusobne a mam tour jak maria :lol:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 03 Okt 2007, 15:23
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

jj...aj tak sa da...pravdu mas...sak to k nim od nas mame kusok...
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 14 Nov 2007, 21:44
ADMIN

alone - hrali taky poprock, hudba do radia, ale hrali dost slusne, gitarista bol namakany, zvuk mali tiez celkom ok, mne sa najviac pacil bubonista - dobre buchal a vseobecne mali bicie dost dobry zvuk..
najvacsia sradna bola, ked ku koncu ich vystupenia venovali jednu skladbu metropolisu, pred podiom uplne prazdno a k podiu sa dotrepali chalani z metropolisu a zacali tam skakat :-)
no a kedze som uplatnoval svoju uchylku tak napisem aspon nejake zbezne info o geare co som vykecal a vypozoroval:
basak mal nejaky peavey aparat, 4x10 a 1x15 bednu a basa fender jazzbass s javorovym hmatnikom
gitarista rasto - tusim nejaka ESPcka hamettoidny tvar (humbac a singel ak som dobre videl), hlava engl fireball, v racku korg ladicka, fx processor bol tc g-major

metropolis - no comment! :-) jednoznacne rulovali, komunikacia s publikom (aj ked malym) bola skvela, konecne nejaka kapela co ma dokazala nejako rozhybat :-) aj ked neviem ako ti trtkovia vzadu co vysedavali, ci prisli dole na "tanecny parket" :-D alebo tam cucali jak sracky...v predu bolo fasa :-) zvuk bol fasa, jimi bol fasa, fsetci sa tam mali fasa :-D len skoda, ze hrali len cca hodku a nezahrali voodoo, aj ked sme im tam kricali, ze ju chceme :-D po koncerte som sa na to pytal jimiho tak mi vravel, ze to nemali v masine, z ktorej pustali sample. preto to nehrali..
gear:
jimi - ibanezacka sedmicka, marshall jcm 900 fullstack, v racku vysielacka, tc g-major, na zemi nejaky wah tusim a midi pedal behringer fcb1010
noro - prs custom 22, najvyssi model - cize zlaty HW, tremolo, birds inlay, spominal mi cosi o nejakom africkom dreve, mozno hovoril o mahagone, pretoze top mi pripadal ako velmi pekny quilted maple. inac velmi pekne sracovany nastroj, lahsi oproti prs maccarthy s celopalisandrovym krkom (PRSo mariana fera), ktoru som mal tiez moznost opacit. ale tuto som si len obzrel - odmietni ked sa ti niekto sam ponukne, ze pod si obzriet prs custom za 100 papierov :-D, na zabrnkanie nebol cas. ale na omak mi priesiel lepsi celopalisandrovy krk s tenkym matnym nitrolakom, tam bolo normalne citit pory dreva a posobilo to tak "osobnejsie", nieco podobne mam aj na tom svojom exploreri robenom (kiez by som ho chcel uz dokoncit :-D). no ale dost o gitare..aparatom podobne ako jimi - marshall jcm900 fullstack, g-major v racku, tusim aj vysielacka, na zemi behringer midi pedal
mr lado - unho ma odzaciatku vystupenia metropolisu zaujal zvuk, ktory bol bohovsky a do takejto muziky maximalne sa hodiaci. prierazna, pevna valiaca sa stena, parada...byt basakom tak som vlhky :-) hral na ibanez K5 base, aparat peavey (nie jeho, zrejme basaka z alone), este mi hovoril cosi o tech21 sansamp rbi preampe..
u rada (spevaka) som si vsimol na zemi nejaky digitech VX400 multiefekt..
po koncerte sa dalo s chalanmi pokecat, povypytovat, pofotit, vydrankat autogramy...
pablo woozy (pozname sa z inych for..) vyfasoval este pocas koncertu od nora trsatko vdaka mikine radioactivity, z ktorej boli aj samotni clenovia zaskoceni, ze ju niekto ma a po koncerte vyfasoval aj triko voodoo, vraj by som vyfasoval aj ja, ale odhalili, ze to triko, ktore mam, s motivom podobny tej pablovej mikine, nema s metropolisom nic spolocne :-D mohol som skusit vytiahnut svoj met ninja star privesok, co nosim na krku, ze 4xM ako metropolis :-D
jimiho som sa este popytal na nove songy, pretoze na koncerte odzneli dve (tusim) mne nezname skladby. tak mi povedal, ze skusaju nejake nove veci. pytal som sa aj na novy album. tak, ze teraz budu superrstaristi, potom pojdu na snuru s desmodom a snad v septembri by daco mohlo byt..

koncertik velmi vydareny, zvuk bol velmi fajn, len skoda, ze nebolo viac ludi..

nejake foto alebo video z mobilu uploadne mozno pablo
http://fotoalbumy.azet.sk/styrioci/alon ... 366a9c9a74
fotky su z mobilu tak sorry za blbu kvalitu...

sorry, az teraz som si spomenul, ze som sa aj tu o tom zmienil :oops:
Naposledy upravil styrioci dňa 15 Nov 2007, 09:03, celkovo upravené 1
Obrázok

Poslať 14 Nov 2007, 22:02
jarojaros Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Foto na to, ze to je mobil je v poho. cca vystihuje to co si popysal. Napisal si to ako hotovu reportaz :lol:

Poslať 15 Nov 2007, 12:58
mamut Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Tak vravis styrioci, ze to bol nasup. OK. Inak vsak Jimi je gitarista par excelans. :lol:
Ja som o nom ani nevedel ale stacilo mi popocuvat co hra uz len v tej superstar a stacilo mi.. je to macher. :wink:
Stagg A-4006, B.C. Rich NJ Classic, Marshall 9001 + Starfield tube power + CRATE boxy.

Poslať 15 Nov 2007, 13:33
ADMIN

velmi dobry koncert...tiez musim dodat, ze hocijaka kapela ma len tak nedokaze vyprovokovat k headbangu, co oni dokazali :D predtym sa to podarilo este metallice a slipknotu 8) a z nasich trochu chalanom z chiki liki tu-a
este par koncertov maju na plane tak ich chodte podporit, vstupne nie je drahe a zazitok z koncertu urcite stoji za to, tiez mate moznost si fajne pokecat s chalanmi :wink:
Obrázok

Poslať 15 Nov 2007, 15:27
ADMIN

este jedna fotecka

Obrázok

zlava: ja, jimi, pablo...

ako spravne apblo poznamenal, nie my sa tvarime blbo, ale bolo tam zle svetlo :lol:
Obrázok

Poslať 15 Nov 2007, 15:51
juraj Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Na tom zabere vyzera Jimi ako typek z Jamajky :lol: . Este aj ta zlta farba to super dokresluje. 8)

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie