Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie Jam Nights - Dubliner irish Pub.

Jam Nights - Dubliner irish Pub.

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

Poslať 17 Jún 2011, 11:54
jaywalker nováčik
nováčik

Uz oficialne mozem Vam oznamit ze acoustic jam nighty/amatur nighty budu v The Dubliner Irish Pub, Sedlarksa 6 Bratislava kazdu stredu od 29/6.

Podia uz su hotove - mame modularne podium kde sa zmestia 8 muzikantov v pohode, odposluchy, guitar racky, vsetko co sa patri. 1200 wattovy PA + 350 monitors, rack a vsetky kable mozne a ladicky samozrejme.

Jam night je open pre vsetkcych od 19:00 - 23:00, budeme aj pravidelne filmovat a fotit a budeme mat aj web support.

Talenty z jam night dostanu moznost hrat svoje vlastny koncert kazdy stvrtkok (za honorar), bude komplet zvuk a zvukar a vsetky amateur koncerty budu nahrate na digi 8 track a potom mixovane. So suhlasom budem vydat kazdy mesiac Dub Jam CDs, vsetky autory dostanu tantiemy z predaj samozrejme.

Jam night je 100% non-profit, nemam ani ja za to honorar, to robim dobrovolne. Pri dverach bude contributions box - vsetky peniaze co tam si hadzu nastevnici idu na nakup aparatury atd a este na CD production.

Pracujem na sponsorship deal s music shopsami aby sme mali hlavne strunove nastroje v dispozicii, a este s pivovarom aby sme mali pivo zadarmo atd.

Cely vecer bude jeden umelec nakreslit portrety a charachatury. (mam ponuky ale su hlavne nemuzikanty, tak ak jeden z vas ma take schopnosti dajte vediet)

Hladam moderatora/ku (compare) a zvukara ak by ste chceli ziskat skusenosti, zaplatim to zo svojho.

Dalsi bonus bude Idol Jam - raz za mesiac mate prilezitost si zajamovat so svojim oblubenym (slovenskym) umelcom. napriklad - pride Hviezda XY a si vybera z vas par ludi s ktorym chce zajamovat 3 (svoje) songy.

Tiez raz za mesiac bude themed jam - hrame len blues, country, rock atd a este aj artist night: len Beatles alebo Beatles versus Oasis atd atd...

To vsetko zatial. Bude FB group pre muzikantov a website uz coskoro.

Drzte mi palce,
John.

PS: provizorne fejsbuk : hladajte "dubliner jam nights".

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie