Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie Hammerfall 17.4.2009 PKO Bratislava

Hammerfall 17.4.2009 PKO Bratislava

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

rocker Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

nazdar nazdar kto bol vcera na hammerfall v blave v pko bolo uplne po prdeli skratka fakt genialne :D ste budu v zvolene a kosiciach sa mi zda :D za tych 20€ za vstupenku to bolo uzastne :D este tam boli dve predkapely Bloodbound a Sabaton tí boli tiez dobrí ale hammerfall je hammerfall :D

Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

rocker píše:
nazdar nazdar kto bol vcera na hammerfall v blave v pko bolo uplne po prdeli skratka fakt genialne :D ste budu v zvolene a kosiciach sa mi zda :D za tych 20€ za vstupenku to bolo uzastne :D este tam boli dve predkapely Bloodbound a Sabaton tí boli tiez dobrí ale hammerfall je hammerfall :D

Bohužial som na nich nebol, už ich neako moc nemusím, sa mi zdá že je to furt tá istá polievka, ich výkon na Masters of Rock ma fakt neohúril, ale samostatný koncert je vždy neco iné mohlo byť fajn. Čo sa týka predkapiel Sabbatoni to fakt vedia roztočiť a Bloodbound ma na minulom MoR veľmi pekne prekvapili. Ak máš fotky upni nech sa možme pozreť :)

----------------
Now playing: Jeff Loomis - Devil theory
via FoxyTunes
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 18 Apr 2009, 23:50
rocker Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

mam fotky sak hodim to niekedy na net len teraz nemam casu :D ... no hej ale stare albumy maju velmi dobre co sa tyka hammerfallu hrali tam pesnicky z noveho albumu a tie sami uz moc nepacili ale ptom dali klasiky ako riders of the strom alebo hearts of fire a crimson thunder a podobne tak to uz bola pecka :D ten bloodbound je podla mna vecia pecka ako ten sabaton .. sabaton malislabo vytahnuty spev a celkovo ten ich spevak nejak nespieva :D ale roztocit to vedia na odreagovanie a ked uz som na tom koncerte tak uz mi bolo jedno co tam hra :D:D

Poslať 18 Apr 2009, 23:52
rocker Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Poslať 21 Apr 2009, 08:24
petert Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

bol som na ten koncert ale v Košiciach a bolo fajn len trochu malo ludi...Bloodbound ma milo prakvapili, ale zeby spevák Sabatonu nejak velmi nespieval, no neviem. Podľa mňa spieval skvele, to že nespieva v takych vysokych polohách ako Bloodbound alebo Hammerfall ešte neznamena že mu to nejak nespieva :) ... jednoznačne v Košiciach sa Sabaton postaral o najväčšiu zábavu, spevák sa naučil až veľmi veľa slov po slovensky, na rozdiel od ostatných zahraničných umelcov ktorí sa naučia iba "ahoj" alebo "dobrý večer a ako sa mate" ... lenže ako už bolo spomenute Hammerfall je Hammerfall a Oscar Dronjak je king :D
Ibanez DN500-WH
Engl Thunder 50 + Engl 2x12" Pro slanted E212VB

Poslať 21 Apr 2009, 09:53
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Poslať 21 Apr 2009, 15:11
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

petert píše:
bol som na ten koncert ale v Košiciach a bolo fajn len trochu malo ludi...Bloodbound ma milo prakvapili, ale zeby spevák Sabatonu nejak velmi nespieval, no neviem. Podľa mňa spieval skvele, to že nespieva v takych vysokych polohách ako Bloodbound alebo Hammerfall ešte neznamena že mu to nejak nespieva :) ... jednoznačne v Košiciach sa Sabaton postaral o najväčšiu zábavu, spevák sa naučil až veľmi veľa slov po slovensky, na rozdiel od ostatných zahraničných umelcov ktorí sa naučia iba "ahoj" alebo "dobrý večer a ako sa mate" ... lenže ako už bolo spomenute Hammerfall je Hammerfall a Oscar Dronjak je king :D

TO bude tým, že spevák sabbatonu je napoli čech.
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 21 Apr 2009, 15:54
petert Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

viem ze je napoly čech ale sám sa vyjadril že teraz už takmer vôbec česky nerozumie...česky vedel ešte ked bol malý chlapec a to bolo už dosť dávno...no určite to mal trochu ľahšie.
Ibanez DN500-WH
Engl Thunder 50 + Engl 2x12" Pro slanted E212VB

Poslať 25 Apr 2009, 10:09
Flanči Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Tiez som na tomto koncerte bol. Mohlo byt viac ludi a lepsie pivo :wink: ale inac kvalitu hodnotim na 2. 2 preto, lebo ten hlas maly (myslim obidve kapely) fakt slabo vytiahnuty. HammerFall uz ale nemal chybu :) ale jednoznacne sa za tych 20€ oplatilo aj do 20:00 cakat... Nuz ale to je nasa Slovesnka realita! Nikomu nedojde otvorit aj druhe kridlo dvery...

Poslať 01 Máj 2009, 14:41
frantisek123 nováčik
nováčik

Nazdar.Aj ja som sa zucastnil koncertu v PKO.Az na par drobnosti to bolo o.k.Tak napriklad pred mesiacom som bol na Edguy a ta sala kde bol Edguy je omnoho lepsia aj na zvuk a myslim si ze aj teraz by sme tam vosli v pohode.Druha vec kto projektoval to zabradlie ktore je na balkone je totalny blb,lebo ked si tam clovek sadne tak presne v urovni oci ma zabradlie takze na podium nevidi.Aspon z prvej rady urcite nie,ked meria priemerne.Posledna vec ktora ma dost zrala ze uz mam svoje roky tak som trochu zvyknuty na urcite pravidla a ked je na listku ,plagatoch,a vsade inde napisany zaciatok o 19 a 19 45 sa este nikto neunuva vpustat tak niekde alebo v niekom musi byt chyba.Ale na tieto nedostatky sa zabudlo v momente ked zacali hrat .Vseci boli dobry len Bloodboud hrali malicko inak super.Caute

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie