Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr Predajne IFM Melodia od 1.9.2008 su predajnami Lídlmusic SK

Predajne IFM Melodia od 1.9.2008 su predajnami Lídlmusic SK

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Chcel by som oznamit, ze byvale predajne IFM Melodia prechadzaju od 1.9.2008 pod Lídl Music Slovakia s r.o.
Konkretne ide o nasledovne predajne: Prešov, Žilina, Poprad, Banská Bystrica, Humenné a Michalovce.
A tak spolu s predajnou Lídl Music Piešťany zostáva v pôsobnosti sedem predajní Lídl Music Slovakia.
Kosicka predajna je k 1.9.2008 zrusena a predajna v Poprade sa prestahovala s OD Prior na adresu: námestie sv. Egídia 3911,
Blizsie info ako aj nejake foto prihodim neskor... 8)

Poslať 31 Aug 2008, 09:30
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
Ako som pozeral na vase skladove zasoby u vas na stranke, tak tymto pocinom sa z nich snad aj na satelitne predajne dostane aj nieco exkluzivnejsie, napr. PEAVEY 6505, JSX head alebo podobne kusky vyssiej cenovej hladiny a bude to mozne odskusat na viacerych miestach na slovensku.
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 31 Aug 2008, 09:34
V.I.P.
V.I.P.

cico píše:
Ako som pozeral na vase skladove zasoby u vas na stranke, tak tymto pocinom sa z nich snad aj na satelitne predajne dostane aj nieco exkluzivnejsie, napr. PEAVEY 6505, JSX head alebo podobne kusky vyssiej cenovej hladiny a bude to mozne odskusat na viacerych miestach na slovensku.

Urcite dost velku cast centralnych zasob dozasobime na nase nove predajne a pri novych objednavkach budeme pocitat s tym, aby boli nejake "lepsie kusky" aj na kamennych obchodoch, ked uz je to "jedna firma"... 8)

Poslať 04 Sep 2008, 13:48
V.I.P.
V.I.P.

Len rychla informacia, behom kratkej doby bude update-nuta nova stranka na www.lidlmusic.sk uz s novymi predajnami v sekcii "predajne" zatial je test stranky - prednavrh dostupny k nahlaidnutiu na: http://www.lidlmusic.sk/?id=537
Toto je vsak len docasna (testovacia) linka, kym to nebude verejne publikovane... 8)
Po kliknuti na kazdu "kartu predajne" sa rozbali jej karta a dostupne tam zatial bude: 1/ obrazkova galeria 2/ mapka predajneho miesta v danom meste, potom dalej uvidime... :?:
AK by niekto mal nejaku pripomienku alebo navrh pre jej upravu, sem s nim... :wink:

Poslať 04 Sep 2008, 13:54
miro Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
Len rychla informacia, behom kratkej doby bude update-nuta nova stranka na www.lidlmusic.sk uz s novymi predajnami v sekcii "predajne" zatial je test stranky - prednavrh dostupny k nahlaidnutiu na: http://www.lidlmusic.sk/?id=537
Toto je vsak len docasna (testovacia) linka, kym to nebude verejne publikovane... 8)
Po kliknuti na kazdu "kartu predajne" sa rozbali jej karta a dostupne tam zatial bude: 1/ obrazkova galeria 2/ mapka predajneho miesta v danom meste, potom dalej uvidime... :?:
AK by niekto mal nejaku pripomienku alebo navrh pre jej upravu, sem s nim... :wink:

KEDZE PREDPOKLADAM, ZE SA TAM BUDE ESTE DOST UPRAvovat, myslim aj grafika, tak o tomto hovorit nechcem. Mozno by stalo za zmienku mat na tych stranach aj dostupny stav zasob na kazdej predajni :idea:
úplný začiatočník

Poslať 04 Sep 2008, 23:35
V.I.P.
V.I.P.

Prikladam novu infošku a sice, je prebudovana (aj ked zatial len štartovne a to znamena že sa bude ešte dobudovavat) stranka predajne na www.lidlmusic.sk a sice na tomto linku: http://www.lidlmusic.sk/?id=19
Kliknutim na fotogaleriu vstupite do prislusnej predajne. Zatialje tam urobena fotogaleria (fotky pojdu vymenit) kde sa striedaju stvorice foto-nahladov. kliknutim na hocijaku fotku sa obrazok - fotka zvacsi. Je tam zatial nic moc text a mapka ku kazdej predajni. Zatial len tolko, cawec... :wink:

Poslať 05 Sep 2008, 20:54
rapper Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

pekne, pekne, pozeram ze tam pribudli aj nejake preklikavacie loga :shock:

Poslať 17 Dec 2008, 11:53
PalinkoZa nováčik
nováčik

aj ten pan zo ZA, prispieva na net ? pri vybere mojej prvej gitary mi znacne pomohol

Poslať 17 Dec 2008, 12:51
V.I.P.
V.I.P.

PalinkoZa píše:
aj ten pan zo ZA, prispieva na net ? pri vybere mojej prvej gitary mi znacne pomohol

V Ziline na predajni je pan Fukan, takze vdaka patri asi jemu. No urcite sem chodi kukat, ale ci prispieva aj nejakymi komentarmi to neviem, skor asi nie ale mozno sa to zmeni... :wink:

Poslať 17 Dec 2008, 16:07
briann68 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Z akeho dovodu sa zrusila IMFka v Kosiciach? Skoda lebo bol to tu asi naj obchod kde cloveku aj poradia a maju ludsky pristup :(

Poslať 18 Dec 2008, 20:13
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

za to kratke obdobie, co som tam robil, som tak trochu nadobudol dojem, ze ludia chodili po rady a nakupovat chodili inde, ale to bol len jeden z faktorov a predpokladam, ze s podobnymi zakaznikmi sa predavajuci stretavaju aj inde...
Obrázok

Poslať 18 Dec 2008, 20:32
spyros inventár
inventár

styrioci píše:
za to kratke obdobie, co som tam robil, som tak trochu nadobudol dojem, ze ludia chodili po rady a nakupovat chodili inde, ale to bol len jeden z faktorov a predpokladam, ze s podobnymi zakaznikmi sa predavajuci stretavaju aj inde...

Prepokladam, ze poskusaju pokecaju a kupia o korunu lacnejsie na nete, ale zase Kosice su velke mesto a sikovny obchodnik by sa tam mal vediet udrzat napriek konkurencii.

PS: Ty si tam nebol obchodnik, takze to nebolo na tebe mierene, skor vseobence, ze ked sa che...
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 18 Dec 2008, 20:55
V.I.P.
V.I.P.

spyros píše:
styrioci píše:

Prepokladam, ze poskusaju pokecaju a kupia o korunu lacnejsie na nete, ale zase Kosice su velke mesto a sikovny obchodnik by sa tam mal vediet udrzat napriek konkurencii.

PS: Ty si tam nebol obchodnik, takze to nebolo na tebe mierene, skor vseobence, ze ked sa che...

Trebalo by si to osobne vyskusat, najlepsie zo par rokov a potom by ste boli v obraze.... tazko o tom takto hovorit, jednoducho povedane, poslednu korunu tomu dal posledny zamestnanec, nebudem menovat... :?

Poslať 18 Dec 2008, 22:20
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

tazko o tom hovorit a hlavne, teraz je to uz zbytocne riesit. pravdou je, ze ked sa chce, tak sa da vela dosiahnut..

brian68: vsetko co potrebujes vediet je, ze predajna v KE mala problem si zarobit vobec na seba a nie este produkovat zisk. prechodom IFM-iek pod Lidlmusic sa rusili predajne, ktore produkovali stratu aby neboli napritaz Lidlu
Obrázok

Poslať 19 Dec 2008, 15:50
briann68 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Oks ja len ze skoda jej no jedina fakt dobra predajna ja osobne keby som nieco kupoval tak aj by som sa v obchode poradil ale aj by so msi to tam kupil dal objednat tak nez cez net na nete nevies nikdy co ti presne pride a naj je kupit to co sisi uz chytil do ruky a sadlo ti to :) Snad casom sa tu v Ke vyskytne nejaky novy Lidlmusic bodlo by ved predsa len je to druhe najväcsie mesto s mozno najviac hudobnikmi :)

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr