Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr Logo - tabuľka pre firmu - pomôžte vybrať!

Logo - tabuľka pre firmu - pomôžte vybrať!

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

Poslať 18 Aug 2008, 11:37
spyros inventár
inventár

juraj píše:
urcite by som nechal vyraz ***hudobne nastroje***
podla mna to vobec neevokuje socik. je to najvystiznejsie ako len moze byt. mozno by som oznacenie ***hudobne nastroje*** hodil na miesto oznacenia predajne v konkretnom pripade je tam Banska bystrica co je len o pismenko menej ako hudobne nastroje.
mozno by som to ***hudobne nastroje*** potiahol uz od spodneho zaoblena gitary a prve pismenka vytvaroval podla spodneho brucha a ako spyros pisal este by som trosku stmavol tu oranzovu v spodnej casti a bolo by. Tym by sa aj pomer vysky k sirke trochu natiahol a velkost pismen ***hudobne nastroje*** by sa zvacsil oproti terajsiemu napisu nazvu mesta :shock: huu, to bola sprska, ide si dat na to pivo :lol:

Hudobniny je kratsie a vystiznejsie, ked uz sme pritom, lebo nepredavas len nastroje, ale mas aj aparaturu a prislusenstvo.
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 18 Aug 2008, 11:39
sepak Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

lubia sa obidva, mozna skor ten zivsi, provokacnejsi tj oranzovy ale davam za pravdu aj tomu co tu napisal juraj, myslim urobit taku modifikaciu ak sa este da, teda ak pan grafik bude ochotny s tym este nieco porobit. ale to uz je na tebe marian a na nom ako sa dohodnete a jeho ochote.

Poslať 18 Aug 2008, 11:40
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

spyros píše:
juraj píše:
urcite by som nechal vyraz ***hudobne nastroje***
podla mna to vobec neevokuje socik. je to najvystiznejsie ako len moze byt. mozno by som oznacenie ***hudobne nastroje*** hodil na miesto oznacenia predajne v konkretnom pripade je tam Banska bystrica co je len o pismenko menej ako hudobne nastroje.
mozno by som to ***hudobne nastroje*** potiahol uz od spodneho zaoblena gitary a prve pismenka vytvaroval podla spodneho brucha a ako spyros pisal este by som trosku stmavol tu oranzovu v spodnej casti a bolo by. Tym by sa aj pomer vysky k sirke trochu natiahol a velkost pismen ***hudobne nastroje*** by sa zvacsil oproti terajsiemu napisu nazvu mesta :shock: huu, to bola sprska, ide si dat na to pivo :lol:

Hudobniny je kratsie a vystiznejsie, ked uz sme pritom, lebo nepredavas len nastroje, ale mas aj aparaturu a prislusenstvo.

No mne vyraz hudobniny evokuje jednoznacne CD-cka a podobne veci a nie hudobne nastroje. A myslim, ze kazdemu bude jasne ak zbada napis "hudobne nastroje" ze tam kupi aj aparatury a prislusenstvo... :wink:

Poslať 18 Aug 2008, 11:48
spyros inventár
inventár

marianguitar píše:
No mne vyraz hudobniny evokuje jednoznacne CD-cka a podobne veci a nie hudobne nastroje. A myslim, ze kazdemu bude jasne ak zbada napis "hudobne nastroje" ze tam kupi aj aparatury a prislusenstvo... :wink:

Btw tu v PP predavaju aj tricka a CD v ostatnych "hudbno-nastrojovych" obchodoch. Ale inak OK. Hlavne to mesto by som vyhodil a miesto neho tam dal tie nastroje
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 18 Aug 2008, 14:04
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

zdarec-cawec, dlhsie som tu nebol, sorry.
mne sa pacia obe loga tak ako su. mozno akurat ten rozmer /pomer vyska/sirka/ a tiez by som dal namiesto nazvu miesta /mesta/ popis "hudobne nastroje" a hotovo. :P
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 18 Aug 2008, 17:49
segi Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

farba oranžová a nápis hudobné nástroje namiesto nápisu mesta a to čierne odstrániť-farba by mohla byť aj cherry burst alebo honey burst-
ako na gitarách/aspoň niektorých/,modrá farba sa hodí skôr pre predajne akvaristiki alebo vodárenské podniky a oranžovú si všimne každý skôr-to je len taký postreh-eh :oops:

Poslať 19 Aug 2008, 10:22
V.I.P.
V.I.P.

No zatial diki za nazory a rady. Urcite sa toho (aspon s casti) budeme drzat. Dnes vecer to uzavriem - teda som to posunul este o jeden den, nech je tych nazorov co najviac... 8)

Poslať 20 Aug 2008, 11:24
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 20 Aug 2008, 12:17
spyros inventár
inventár

Dobre je to

Poslať 20 Aug 2008, 19:40
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

Poslať 20 Aug 2008, 21:19
segi Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

ó-lé-oléolé :lol:

Poslať 20 Aug 2008, 21:25
sepak Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Ano to je ono :!:
V jednoduchosti je krasa.

Poslať 06 Sep 2008, 02:07
GiGi608 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

teraz je to super 8) ta cierna posobila prilis rusivo... vybijala oci...

Poslať 06 Sep 2008, 07:53
V.I.P.
V.I.P.

GiGi608 píše:
teraz je to super 8) ta cierna posobila prilis rusivo... vybijala oci...

mne sa tiez paci, ale pocul som nazor, s ktorym tiez mozem suhlasit, ze to ciern pole vypichovalo urcenie (hudobne nastroje) viacej... Tazko povedat, kolko ludi, tolko....
Uz je rozhodnute, vyhralo logo toto oranzovo-biele a bude sa postupne realizovat na vsetkych predajniach na slovensku.... :wink:

PredchádzajúciĎalší

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr