Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr Logo - tabuľka pre firmu - pomôžte vybrať!

Logo - tabuľka pre firmu - pomôžte vybrať!

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Zdravim vsetkych na tomto diskusnom fore.
Mam jednu velku dilemu a tak sa trochu spolieham, ze mi ju pomozete vyriesit.... :?
Mam tu dva farebne navrhy na tabulku pre oznacenie predajni Lidl Music Slovakia a neviem si vybrat, tak mi pomozte a poradte.
Nechcem uz ine navrhy, len vybrat s nizsie uvedenych dvoch, ktory sa vam viacej paci.
Diki vopred za spolupracu.

Obrázok

Obrázok

A teraz ako sa hovorí "babo rad".... :lol: :? 8) :(
Naposledy upravil marianguitar dňa 17 Aug 2008, 23:37, celkovo upravené 3

Poslať 17 Aug 2008, 23:34
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

ja by som bol za tu modru kedze sa vsetko co sa tyka nazvu nesie v modrej .. ale bude asi zalezat aj od toho ake podobne tabule sa budu nachadzat v blizkosti .. aby to nezaniklo .. :wink:

Poslať 17 Aug 2008, 23:39
V.I.P.
V.I.P.

ArEs píše:
ja by som bol za tu modru kedze sa vsetko co sa tyka nazvu nesie v modrej .. ale bude asi zalezat aj od toho ake podobne tabule sa budu nachadzat v blizkosti .. aby to nezaniklo .. :wink:

Diki za prvy nazor, no vseobecne ta oranzova vo mne evokuje leto, pohodu, modra zase taku cistotu decentnost... Mne sa pacia obe. keby to bolo mozne, tak by som v lete dal oranzovu a v zime modru ... :lol:
Co vsak realne akosi nejde urobit...

Poslať 17 Aug 2008, 23:42
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

jedine zeby si to spravil bielo-cierne, spravil podsvietenie a menil medzi modrou a oranzovou ziarovkou .. :lol:

Poslať 17 Aug 2008, 23:42
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
Diki za prvy nazor, no vseobecne ta oranzova vo mne evokuje leto, pohodu, modra zase taku cistotu decentnost... Mne sa pacia obe. keby to bolo mozne, tak by som v lete dal oranzovu a v zime modru ... :lol: Co vsak realne akosi nejde urobit...

no jednine ze by ste to vymienali vzdy zo zmenou letneho ci zimneho casu :) Inak pekne navrhy, tazko vyberat.

Poslať 17 Aug 2008, 23:45
V.I.P.
V.I.P.

Zarty beriem tiez, ale dufam, ze tu bude viacej nazorov ktory teda, pripadne preco ako forikov.
Dost nas tlaci cas.
Uz zajtra na vecer sa musim rozhodnut, nakolko bude treba zadat podklady do Popradu, aby sa to tam stihalo urobit na nove predajne miesto = v Poprade sa stahujeme na nove miesto, nakolko OD PRIOR idu rekonstruovat a nimi ponuknute nove miesto (quasi novy PRIOR) nam nevyhovuje... :?

Poslať 18 Aug 2008, 00:03
spyros inventár
inventár

1. Farba - ja by som isiel do cervena, ale ak si mam vzbrat medzi orange a blue, tak orange.

2. Nazov mesta, ako som uz Marianovi spominal, skoda plytvat reklamnym miestom na vec, ktora bude domacemu jasna a nic mu tato informacia neda pri mrknuti okom na banner napis. Tam by som dal "hudobniny" alebo "hudobne nastroje"

3. Tym padom by som dole vyhodil to cierne a aspon bude vacsia tabula na to podstatne.
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 18 Aug 2008, 00:14
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

modra je kludna, ale nevyrazna.. ak mas pre sebe modru a oranzovu plochu, tak vacsinou sa skor pozries na oranzovu, kedze je viac vyrazna
Obrázok

Poslať 18 Aug 2008, 00:25
focus Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Viac sa mi páči oranžová farba, ale pre boha, ten font písma v nápise HUDOBNÉ NÁSTROJE, Marián, to už nestihnete zmeniť? To je tam nasilu a akoby to tam bolo len dorobené na rýchlo a tiež popis, neviem vo mne slová HUDOBNÉ NÁSTROJE evokujú starú éru, ktorá je dávno za nami, radšej Hudobné centrum alebo niečo podobné... Môj názor.

Poslať 18 Aug 2008, 01:25
A7X Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

ten orandzovy mi trha oci......ten modry je taky pekny citatelny"kludny"

Poslať 18 Aug 2008, 08:22
Nováčik Obrázok užívateľa
štamgast
štamgast

myslim ze ten oranzovy je krajsi a zivsi

Poslať 18 Aug 2008, 08:48
focus Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

A7X píše:
ten orandzovy mi trha oci......ten modry je taky pekny citatelny"kludny"

To je dobre, že ti trhá oči, je to reklamný banner, nebude prehliadnuteľný.

Poslať 18 Aug 2008, 09:53
lednicky1 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

modra je dobra :twisted: ale viac podla mna uputa ta oranzova. Cize oranzova.
Berte prosim na mna ohlad, som zaciatocnik, este skoro nic neviem :)
Hram na Vintage V100 Les paul CS -> EMG 81/H3A, Gotoh tune-o-matic

Poslať 18 Aug 2008, 09:57
V.I.P.
V.I.P.

focus píše:
Viac sa mi páči oranžová farba, ale pre boha, ten font písma v nápise HUDOBNÉ NÁSTROJE, Marián, to už nestihnete zmeniť? To je tam nasilu a akoby to tam bolo len dorobené na rýchlo a tiež popis, neviem vo mne slová HUDOBNÉ NÁSTROJE evokujú starú éru, ktorá je dávno za nami, radšej Hudobné centrum alebo niečo podobné... Môj názor.

No ono je to tak, ze vyraz "hudobne nastroje" najlepsie vystihuje to co tam robime.
A zase napisat tam anglicky Musical Instruments sa mi zda vritolezecke.... :?
Hudobne centrum nic neznamena, pretoze tam sa moze pocuvat hudba, predavat CD-cka a vselico ine, napr. hrat kapely...
Ale co sa tyka toho pisma "hudobne nastroje" uvidime co na nazory pan grafik. Je to sikovny chalanisko a otvoreny nazorom. Len si z toho potom budeme musiet vybrat gro. A to uz coskoro = dnes vecer, tak este piste, kym mozeme cerpat z nazorov... :idea:

Poslať 18 Aug 2008, 11:30
juraj Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

urcite by som nechal vyraz ***hudobne nastroje***
podla mna to vobec neevokuje socik. je to najvystiznejsie ako len moze byt. mozno by som oznacenie ***hudobne nastroje*** hodil na miesto oznacenia predajne v konkretnom pripade je tam Banska bystrica co je len o pismenko menej ako hudobne nastroje.
mozno by som to ***hudobne nastroje*** potiahol uz od spodneho zaoblena gitary a prve pismenka vytvaroval podla spodneho brucha a ako spyros pisal este by som trosku stmavol tu oranzovu v spodnej casti a bolo by. Tym by sa aj pomer vysky k sirke trochu natiahol a velkost pismen ***hudobne nastroje*** by sa zvacsil oproti terajsiemu napisu nazvu mesta :shock: huu, to bola sprska, ide si dat na to pivo :lol:

Ďalší

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr