Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr Lídl Music Slovakia spol s r.o.

Lídl Music Slovakia spol s r.o.

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

Poslať 28 Máj 2008, 11:17
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Zdravím všetkých, ktorí zablúdili na naše diskusné forum. Pretože som dostal viacero dotazov v duchu: "ako to u vas vyzera" urobil som zopar aktuálnych foto záberov do štyroch koláží. Takto to u nás vyzerá dňa 28.5.2008...

Koláž-01
Obrázok
Koláž-02
Obrázok
Koláž-03
Obrázok
Koláž-04
Obrázok

Všetkých Vás radi v našej vzorkovej predajni uvítame... :wink:

Poslať 28 Máj 2008, 11:54
curahala Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

hmm, nie je to nejak velike ale vyzera to utulne a prijemne.

Poslať 28 Máj 2008, 11:55
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Natlacene tovarom to ale mate slusne :lol:
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 28 Máj 2008, 11:56
V.I.P.
V.I.P.

gumm píše:
Natlacene tovarom to ale mate slusne :lol:

Toto je fakt len vzorkova predajna, v meste mame velky 150m2 priestor kde skladujeme zasoby a pripravujeme velkoobchodne pripady... 8)

Poslať 28 Máj 2008, 14:18
juraj Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Nikde som tam nevidel rozlozene bicie. Nemate skladom :?:

Poslať 28 Máj 2008, 14:20
V.I.P.
V.I.P.

juraj píše:
Nikde som tam nevidel rozlozene bicie. Nemate skladom :?:

Momentalne nie su rozlozene na predajni - ako si si mohol vsimnut, nie je tam uz moc miesta. Ale na sklade mame jednu sadu vybalenu a zopar v povodnom baleni s titulkami... :)
Inak my robime bicie PEAVEY... :wink:

Poslať 28 Máj 2008, 14:48
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

snad aj kosickej IFM onedlho pribudnu foto 8)
Obrázok

Poslať 28 Máj 2008, 16:24
lednicky1 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Marian, podla mna je to v pohode, len osoble mi tam trocha chyba take miestecko, kde by sa dali skusat gitary, ale tak ze ma nikto nepocuje, a nepozera, ako hram. Samozrejme, nato by bolo treba take nieco ako je muzieker, tam si zoberes gitaru a hras. aspon mysilm ze to tam tak funguje. ale inak myslim ze tam kazdy hudobnik najde co potrebuje. mozno by bodol daky les paul, lebo LP som nikdy u vas nevidel :shock:
Berte prosim na mna ohlad, som zaciatocnik, este skoro nic neviem :)
Hram na Vintage V100 Les paul CS -> EMG 81/H3A, Gotoh tune-o-matic

Poslať 28 Máj 2008, 17:43
miro Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

lednicky1 píše:
Marian, podla mna je to v pohode, len osoble mi tam trocha chyba take miestecko, kde by sa dali skusat gitary, ale tak ze ma nikto nepocuje, a nepozera, ako hram. Samozrejme, nato by bolo treba take nieco ako je muzieker, tam si zoberes gitaru a hras. aspon mysilm ze to tam tak funguje. ale inak myslim ze tam kazdy hudobnik najde co potrebuje. mozno by bodol daky les paul, lebo LP som nikdy u vas nevidel :shock:

Na piestany a okolie je to az moc vybavene si myslim.
úplný začiatočník

Poslať 28 Máj 2008, 17:45
V.I.P.
V.I.P.

lednicky1 píše:

Len dve veci: Ak by si fakt chcel skusat niekde kde by si bol uplne sam nie je problem, mame dalsiu miestost, dokonca dve... :lol:
Inak neviem preco mas fobiu s toho, ze i niekto kuka na prsty ako hras.
Prisiel si do obchodu skusat ako zakaznik a podla mna nikoho v podstate figu do toho ako a co hras.... 8)
Ohladne LP, musis lepsie pozerat viac vzadu na zavesnych stojanoch. Najdes tam aj LP a aj podobne hybridne gitary. :P
A posledna pripomienka k Muzikeru. No Piestany nie su Bratislava a za
1/ taky priestor v PN ani nenajdes a ak by nebodaj aj bol nemas sancu ho v PN uzivit... :? O tom si musis nechat snivat.
2/ My sa skor zameriavame na "pristup k zakaznikovi" a k "znalostnym veciam" o tovare. Nesnazime sa predavat vsetky znacky a mat ich v portfoliu (aj ked na poziadanie zozenieme vsetko ako aj ine firmy) nakolko potom je to na ukor znalosti okolo tych veci. nechceme byt podavači ale odborny personal.
3/ Ostatne myslim, ze moja ucast nielen na tomto fore ale aj v inych miestach na nete svedci o tom, ze u mna (hovorim sa za seba) je na prvom mieste urcite zaujem o zakaznika... 8)
Naposledy upravil marianguitar dňa 28 Máj 2008, 17:52, celkovo upravené 1

Poslať 28 Máj 2008, 17:51
Paulooze nováčik
nováčik

suhlasim, muziker saje... ide tam len o biznis.. slovo ustretovost im nehovori zhola nic (mozno preto som z BA isiel po gitaru do pezinka)... za to u vas to vyzera pekne... mozno nahovorim otca na mensiu jazdu autom do piestan po kombo a spat (ked budu money)
Obrázok
Obrázok

Poslať 28 Máj 2008, 17:53
V.I.P.
V.I.P.

Paulooze píše:
suhlasim, muziker saje... ide tam len o biznis.. slovo ustretovost im nehovori zhola nic (mozno preto som z BA isiel po gitaru do pezinka)... za to u vas to vyzera pekne... mozno nahovorim otca na mensiu jazdu autom do piestan po kombo a spat (ked budu money)

Radi ta uvitame, kombo vyskusame, predvedieme (aj osobne, ked bude treba a bude zaujem), doporucime popredajnu strarostlivost, pripadne dalsiu doporucenu vybavu atd a hodime rec o muzike a tak ... 8)

Poslať 28 Máj 2008, 18:00
Paulooze nováčik
nováčik

marianguitar píše:
Paulooze píše:

Radi ta uvitame, kombo vyskusame, predvedieme (aj osobne, ked bude treba a bude zaujem), doporucime popredajnu strarostlivost, pripadne dalsiu doporucenu vybavu atd a hodime rec o muzike a tak ... 8)

o tyzden v pondelok (tusim 9-teho) mam vyplatu, niekedy blizko potom sa asi uvidime... s otcom je to vybavene (ale musim mu preplatit benzin -grr)
Obrázok
Obrázok

Poslať 28 Máj 2008, 18:10
V.I.P.
V.I.P.

Paulooze píše:
marianguitar píše:
Paulooze píše:

o tyzden v pondelok (tusim 9-teho) mam vyplatu, niekedy blizko potom sa asi uvidime... s otcom je to vybavene (ale musim mu preplatit benzin -grr)

Potom tesne perd tym mi posli ss-ku a upresni co budeme este riesit, aby som v danom okamziku bol na predajnia lebo aby som aspon zariadil co treba... 8)

Poslať 28 Máj 2008, 19:14
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

lednicky: na skusania gitary staci jedna stolicka - jaky vacsi priestor ti treba? :) v takych hudobninach sa objavi fakt, ze "hocico", takze sa nemusis obavat, ze prave ty by si mal byt ten, co zosokuje personal predajne 8)
Obrázok

Ďalší

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr