Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr Lídl Music Slovakia spol s r.o.

Lídl Music Slovakia spol s r.o.

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

Poslať 28 Máj 2008, 22:02
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

myslim si, ze predavat hudobne nastroje musi byt tazky chlebicek.
nie je to ako predavat potraviny alebo spotrebnu elektroniku alebo predmaty dennej potreby.
slovac sa financne dviha ale aj tak este potrva ked budeme na tom tak ako v okolitom svete. a s toho sa odvija aj ako u nas predajne hud. nastr. vyzeaju. Inak je to naopak celkom schopne. Kuknime sa okolo. ponuka daleko previsuje dopyt a t o je pre nas zakaznikov len dobre a obchodnici sa s tym proste musia vysporiadat.
inak v predajni v piestanoch som bol a je to tam taka rodinna atmosfera, da sa s tymi manusmi celkom faine. Inak foto celkom prijemne, normalne celkom husto zaplnene. ked budem mat okolo cestu prijdem urobit nejaku trzbicku a pokecat.
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 30 Máj 2008, 08:26
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

styrioci píše:
lednicky: na skusania gitary staci jedna stolicka - jaky vacsi priestor ti treba? :) v takych hudobninach sa objavi fakt, ze "hocico", takze sa nemusis obavat, ze prave ty by si mal byt ten, co zosokuje personal predajne 8)

TO je len taky vnutorny komplex podla mna z ktoreho sa casom dostane... 8)

Poslať 30 Máj 2008, 10:45
Robo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Mať tak aspoň polovicu toho obchodu z Piešťan v Rožňave, tak skáćem od radosti.
Keď si chcem kúpiť trsátko tak musím cestovať 70 km do Košíc, alebo objednať cez internet. :(
Na druhej strane je v okrese tolko hudobníkov a kapiel, že keby sa dali dokopy na jeden koncert, tak by ten koncert trval minimálne mesiac.

Že by som to skúsil s podnikaním ?... :roll:

Poslať 30 Máj 2008, 10:57
Marián Psalman Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Robo píše:
Keď si chcem kúpiť trsátko tak musím cestovať 70 km do Košíc, alebo objednať cez internet. :(
Na druhej strane je v okrese tolko hudobníkov a kapiel, že keby sa dali dokopy na jeden koncert, tak by ten koncert trval minimálne mesiac.

Caw Robi, že by si si spravil obchod na hudobné nástroje ? To myslíš vážne? Je to kopec peňazí a starostí !? :mrgreen: :roll:
Sme takí, akí sme!

Poslať 30 Máj 2008, 11:14
Robo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Caw Robi, že by si si spravil obchod na hudobné nástroje ? To myslíš vážne? Je to kopec peňazí a starostí !?

Prečo šak nakúpim veci z lidlmusic, hodím na to 20%, na dvere dám velký nápis "Výpredaj - 50 % na vybraný tovar" a sadnem za pult. Čo je na tom zložité ? :lol: :lol: :lol:

Poslať 30 Máj 2008, 11:34
nováčik
nováčik

Robo píše:
Caw Robi, že by si si spravil obchod na hudobné nástroje ? To myslíš vážne? Je to kopec peňazí a starostí !?

Prečo šak nakúpim veci z lidlmusic, hodím na to 20%, na dvere dám velký nápis "Výpredaj - 50 % na vybraný tovar" a sadnem za pult. Čo je na tom zložité ? :lol: :lol: :lol:

:D Supeeer, Robi, keby to tak ľahko išlo, ako to popisuješ, to by bola vec. Všetci by sme len hudobné nástroje predávali. :wink:
PS: pozdrav maminu. :)
Sme takí, akí sme!

Poslať 30 Máj 2008, 11:41
V.I.P.
V.I.P.

Robo píše:

Ak by to nebola sranda a isiel by si do toho, tak by sme ti urcite pomohjli (cenami ale aj inak)... :wink:

Poslať 30 Máj 2008, 11:51
Robo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Supeeer, Robi, keby to tak ľahko išlo, ako to popisuješ, to by bola vec. Všetci by sme len hudobné nástroje predávali.

Tak to fakt musí byť riadna drina, vzhladom na kúpnu silu Slovenska. Ale aj tak nechápem že v RV to nikto ani neskúsil...

Ak by to nebola sranda a isiel by si do toho, tak by sme ti urcite pomohjli (cenami ale aj inak)...

Ja by som si aj obchod otvoril, ale musel by som to stíhať popri práci a jeden deň by musel mať aspoň 35 hodín.
Naposledy upravil Robo dňa 30 Máj 2008, 11:56, celkovo upravené 1

Poslať 30 Máj 2008, 11:53
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
Momentalne sice zijem v Znojme v CR ale lidlacku predajnu v PN poznam. Je tam prijemne prostredie a super ludia, taka domaca atmosfera po vsetkych strankach.
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 30 Máj 2008, 11:55
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
Robo píše:
Ja by som si aj obchod otvoril, ale musel by som to stíhať popri práci ale jeden deň by musel mať aspoň 35 hodín.

No vsak by si to mal otvorene len v urcitych hodinach pre obsluzenie ludi z vaseho okolia, taka vypomoc, uzsi sortiment :idea:
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 30 Máj 2008, 12:08
Robo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Možno keď synátor vyrastie tak sa spolu do niečoho pustíme. Hudobný talent určite zdedil od mamy. :lol:
No ale zatial to vyzerá na inú profesiu, však posúďte sami : :lol:

Obrázok

Poslať 30 Máj 2008, 13:15
nováčik
nováčik

Robo píše:
Možno keď synátor vyrastie tak sa spolu do niečoho pustíme. Hudobný talent určite zdedil od mamy. :lol:
No ale zatial to vyzerá na inú profesiu, však posúďte sami : :lol:

Obrázok

:D Veď obchodný priestor treba vymalovať, kým začneš podnikať, že jo :D
máš podnikavého nástupcu. 8)
Sme takí, akí sme!

Poslať 30 Máj 2008, 17:30
lednicky1 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

takto este k tomu co ste na mna reagovali. muziker s lidlmusicom sa fakt neoplati porovnavat, pristup je odost lepsi tu, to urcite.

marian, to nieje komplex, ved stale chodim vystupovat s klavirom a tremu nemavam. skor je to v tom, ze aj keby idem nieco u vas skusat, tak ani nemam cim. lebo som nevedel nic hrat. ale teraz us hram, a konecne mi stvrdli konce prstov, je to odost lepsie, cize us sa nebudem hanbit ze nevytahujem nejake tony v solach ako maju byt( btw, tie struny co som dnes kupoval som kupil, lebo uz 2 E cka som praskol na november rain sole.
no trosku som odbocil od lidlmusic shopu ale aspon som vyjasnil svoj problemo :D
Berte prosim na mna ohlad, som zaciatocnik, este skoro nic neviem :)
Hram na Vintage V100 Les paul CS -> EMG 81/H3A, Gotoh tune-o-matic

Poslať 01 Jún 2008, 12:07
GiGi608 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

pekne... ale nic pre klaustrofobikov... :lol:
v kazdom pripade marian ma naozaj vrely pristup :wink: mal som moznost zazit cez telefon... sice cez icQ je to diametralne odlisne... :lol: lebo odpise po hodine... ale... ked je chlapec zaneprazdneny... 8)

Poslať 01 Jún 2008, 16:19
V.I.P.
V.I.P.

GiGi608 píše:
pekne... ale nic pre klaustrofobikov... :lol:
v kazdom pripade marian ma naozaj vrely pristup :wink: mal som moznost zazit cez telefon... sice cez icQ je to diametralne odlisne... :lol: lebo odpise po hodine... ale... ked je chlapec zaneprazdneny... 8)

Nuz GiGI, som na ICQ a Skype vacsinu dna ale niekedy proste musim odbehnut a riesit ine veci. Potom ked napises tak odozva prijde ked sa k tomu dostanem. Castokrat telefonicky riesim nejaku vec zo zakaznikom alebo niekym s fora a vtedy to proste nejde. Zatel si neviem rozdelit hemisfery taqk aby fungovali nezavysle... :lol:

PredchádzajúciĎalší

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr