Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr Excellent - ProSound

Excellent - ProSound

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

Poslať 28 Máj 2007, 15:12
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Ja mam od Excellentu "nakopavatko" TUBE DRIVER+ .. je to elektronkovy skreslovac vhodny na samostatne pouzitie a idealny ako nakopovacia krabicka pre ine gitarove aparaty (tolko skrateny citat zo stranky vyrobcu) ..

je to tak!!! .. vcera na skuske s kapelou som ho prvy krat pocul inac ako v sluchadlach a musim mu dat za pravdu .. tu lampu je tam pocut uz na prve brnknutie .. zvuk gitary bol zvonivejsi a v skusobni aj omnoho citatelnejsi, skratka nebola to taka ta "gula" ako doteraz (gitaristi,a nie len gitaristi asi vedia o com hovorim) .. skratka riadny narez .. co sa tyka nastaveni na to uz by sa hodila skor asi taka minirecenzia (jedine v pripade ze by fakt niekto chcel :lol:) .. som s tymto efektom velmi spokojny a fakt vrelo odporucam ..

svoje miesto na pochvalu by si zasluzila aj firma Excellent za jednanie na urovni, skratka ako povedali tak bolo, od objednania az po dodanie .. ale to uz by skor bol zase namet mozno na dalsiu temu a toto myslim bolo myslene ako spokojnost vyrobkami od tychto firiem.. takze este raz odporucam kazdemu, ci uz ma tranzistor, alebo digital a chce pocitit silu lampy :twisted: ..

Poslať 28 Máj 2007, 18:06
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

tuto recenziu na este starsiu verziu tubedrivera robil Jimi Cimbala
http://gitaristi.sk/index.php?option=co ... 2&Itemid=9

inac Ludovi alias prosoundovi alias tomu, co stoji za vznikom firmy excellent celkom fandim :wink:
Obrázok

Poslať 29 Máj 2007, 08:33
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

styrioci píše:
tuto recenziu na este starsiu verziu tubedrivera robil Jimi Cimbala
http://gitaristi.sk/index.php?option=co ... 2&Itemid=9
inac Ludovi alias prosoundovi alias tomu, co stoji za vznikom firmy excellent celkom fandim :wink:

Môžem potvrdiť dobrú spoluprácu s týmto pánom. Vyzná sa a je ochotný vysvetliť, predebatovať, poriešiť, čo u nás ešte nie je celkom bežné! 8)
Držím palce a verím v ešte hlbšiu spoluprácu. Osobne mi rukou prešlo zopár tých nakopávačiek a na "olampovanie" zvuku je to fajnové. :D

Poslať 29 Máj 2007, 08:39
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

marianguitar píše:
Mô?em potvrdi? dobrú spoluprácu s týmto pánom. Vyzná sa a je ochotný vysvetli?, predebatova?, porie?i?, čo u nás e?te nie je celkom be?né! 8)

toto sa mi na nom paci, ze ma velmi dobry pristup k zakaznikom aj nezakaznikom, ktori si chcu nieco sami postavit a potrebuju radu od skusenejsieho cloveka
Obrázok

Poslať 29 Máj 2007, 14:13
klocek Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

styrioci píše:
marianguitar píše:
Mô?em potvrdi? dobrú spoluprácu s týmto pánom. Vyzná sa a je ochotný vysvetli?, predebatova?, porie?i?, čo u nás e?te nie je celkom be?né! 8)

toto sa mi na nom paci, ze ma velmi dobry pristup k zakaznikom aj nezakaznikom, ktori si chcu nieco sami postavit a potrebuju radu od skusenejsieho cloveka

TO MUSÍ BYŤ V ČLOVEKU !!! 8) :D
Nech žije muzika a muzikanti!

Poslať 29 Máj 2007, 15:47
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

PROSOUND JE NUMBER ONE 8)
takze mam od neho efekty, aparat zaco som mu velmi vdacny, lebo len tak si dat spravit u niekoho signature model a za tie peniaze v tej kvalite sa dnes neda...ochvilu bude aj nova stranka, trosku lepsia nez ta predchadzajuca, ved uvidite :wink:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 30 Máj 2007, 18:31
mupino Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

GM_viktor píše:
PROSOUND JE NUMBER ONE 8)
takze mam od neho efekty, aparat zaco som mu velmi vdacny, lebo len tak si dat spravit u niekoho signature model a za tie peniaze v tej kvalite sa dnes neda...ochvilu bude aj nova stranka, trosku lepsia nez ta predchadzajuca, ved uvidite :wink:

Mal som od tohto súkromníka 3 kanalový lamový preamp. Hralo to celkom fain ale skreslený zvuk nebol podľa mojich predstáv. Ale inak "slovensko sa zobúdza". Ak by som mal túto debatu trochu "pozitívne vpred" posunúť, vytkol by som tým výrobkom v každom prípade vzhľad. Toto je treba určite zlepšiť. 8)
Girarista rocker

Poslať 30 Máj 2007, 20:40
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

presne tak, jedina slaba stranka je image...
ked sa na nom zapracuje bude to vazne super
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 02 Jún 2007, 23:03
spyros inventár
inventár

GM_viktor píše:
ochvilu bude aj nova stranka, trosku lepsia nez ta predchadzajuca, ved uvidite :wink:

Novy nazov firmy GERHAT je o dost lepsi ako Excellent alebo Prosound.
Dizajn je opat tragicky a bohuzial bez obsahu, co vlastne firma robi a za kolko. Fujtajbl, aky som dnes zly 8)

Poslať 20 Jún 2007, 00:03
Prosound nováčik
nováčik

spyros píše:
GM_viktor píše:
ochvilu bude aj nova stranka, trosku lepsia nez ta predchadzajuca, ved uvidite :wink:

Dizajn je opat tragicky............. 8)

O tom že zmením názov firmy na GERHAT som už viackrat uvažoval a teraz aj vdaka Spyrosovi , ktorý ma nezávisle na mojom rozhodovaní v tomto podporil ,som sa rozhodol definitívne ,že tak urobím.Zároveň sa mu chcem podakovať ,že mi ponukol web hosting zdarma ,zrejme na svojom serveri.Háčik bol však v tom ,že deň predtým som si zaplatil svoju vlastnu doménu.
A z dizajnom niečo urobíme,už som sa dal ostrihať. :D :D :D

Poslať 20 Jún 2007, 00:06
juraj Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Prosound píše:
spyros píše:
GM_viktor píše:

Dizajn je opat tragicky............. 8)

O tom že zmením názov firmy na GERHAT som už viackrat uvažoval a teraz aj vdaka Spyrosovi , ktorý ma nezávisle na mojom rozhodovaní v tomto podporil ,som sa rozhodol definitívne ,že tak urobím.Zároveň sa mu chcem podakovať ,že mi ponukol web hosting zdarma ,zrejme na svojom serveri.Háčik bol však v tom ,že deň predtým som si zaplatil svoju vlastnu doménu.
A z dizajnom niečo urobíme,už som sa dal ostrihať. :D :D :D

Nazov firmy je v dnesnom svete velmi dolezity. Ale co sa za nim skryva je este dolezitejsie. :wink:

Poslať 20 Jún 2007, 19:07
mamut Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

spyros píše:
GM_viktor píše:

Dizajn je opat tragicky a bohuzial bez obsahu, co vlastne firma robi a za kolko. Fujtajbl, aky som dnes zly 8)

Ja by som navrhoval p. Gerhatovi urcite poriesit dizajn tych svojich krabiciek. Prvotny dojem je dolezity a tiez robi predajnost. :idea: :!:
Stagg A-4006, B.C. Rich NJ Classic, Marshall 9001 + Starfield tube power + CRATE boxy.

Poslať 20 Jún 2007, 20:43
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 20 Jún 2007, 22:10
Prosound nováčik
nováčik

Áno dizajn je veľmi dôležitý a ja si to uvedomujem,že tam mám veľke rezervy resp. nedostatky. Najlepšie by bolo hneď od začiatku robiť efekty do pekných krabičiek. Ak máš Mamut alebo ktokoľvek iný , aj nejaký konkrétny návrh , ktorý by sa dal v praxi aj realizovať a pritom by to nejak extra nezvýšilo náklady ,tak sa môžete aj takýmto spôsobom realizovať. Ak bude viac nápadov môžeme ich tu prebrať spoločne a niečo potom z toho vybrať. :wink:

Ďalší

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr