Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr ZILDJIAN

ZILDJIAN

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

Poslať 21 Aug 2007, 21:18
sasha Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

na ich stranke sa mi lubii ze si clovek moze vyskusat tie cinely a poskladat si rozne cinely ako ho len napadne a vyskusat ako to hraaaa maju jedno + u mna 8)

Poslať 21 Aug 2007, 21:54
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

sasha píše:
na ich stranke sa mi lubii ze si clovek moze vyskusat tie cinely a poskladat si rozne cinely ako ho len napadne a vyskusat ako to hraaaa maju jedno + u mna 8)

To je pravda, ale v skutocnosti hra kazdy kus trochu inak. Je to rucna praca a to sa prejavi. 8)

Poslať 22 Aug 2007, 09:18
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

no jo...nehravky z web stranok nie su vzdy az take presvedcive...niektore kusky zenju v skutocnosti uplne inak...ale to skladanie set-upov sa mi tam fakt lubi...
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 23 Aug 2007, 20:17
V.I.P.
V.I.P.

LP_drummer píše:
no jo...nehravky z web stranok nie su vzdy az take presvedcive...niektore kusky zenju v skutocnosti uplne inak...ale to skladanie set-upov sa mi tam fakt lubi...

V skutocnosti mozu byt zvukove rozdiely aj u tych istych modelov, poznam to z praxe predavania Zildjianu aj ked som gitarista. :wink:
Kazda cinela je rucne tepana a je v nej vryty osobitny rukopis majstra. :wink:

Poslať 23 Aug 2007, 22:19
sasha Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

v tom mas pravdu ale aspon priblizne sa to podoba :wink: juuuj keby tak mali stranky porobene vseci vyrobcovia to by bolo 8)

Poslať 24 Aug 2007, 20:07
V.I.P.
V.I.P.

sasha píše:
v tom mas pravdu ale aspon priblizne sa to podoba :wink: juuuj keby tak mali stranky porobene vseci vyrobcovia to by bolo 8)

To je pravda, maju to pekne urobene a aj potriedene. 8)

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr