Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr ZOOM

ZOOM

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

Poslať 29 Máj 2007, 14:15
klocek Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
http://www.zoom.co.jp/english/products/

Doplnil by som stránku, kde je dosť husto o ZOOMoch popísane:
http://www.samsontech.com/products/bran ... ghlight=18
:D
Naposledy upravil klocek dňa 03 Jún 2007, 18:44, celkovo upravené 1
Nech žije muzika a muzikanti!

Poslať 29 Máj 2007, 14:24
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

nova G-ckova rada im zlepsi renome po serii ich umelohmotnych chrastitok
Obrázok

Poslať 29 Máj 2007, 14:35
obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Poslať 31 Máj 2007, 23:40
sepak Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

S touto značkou som sa stretol pri zháňke automatického bubeníka. celkom sa mi pozdával RT-323 Drums Machine. Ale partia sa rosypala a nakoniec s toho nič nebolo. :cry:

Poslať 31 Máj 2007, 23:50
martinma Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
http://www.zoom.co.jp/english/products/

Donedávna som mal starsí model multáku ZOOM 9050 half rack. Pouzíval ho P.Gilmoure) By ste sa čudovali aké super efektové konfigurácie tam boli. Samozrejme skreslenie som z toho nepouzíval. Ale keď sa to prehnalo cez kombo bolo aj to skreslenie celkom fain. 8)
Ale vyuzíval som hlavne modulácie, echá a reverby. Ale napr aj talk box a rôzne filtre.
http://multiefectos.com.ar/
Naposledy upravil martinma dňa 10 Jún 2007, 16:58, celkovo upravené 1
Peavey 6505plus, Valveking412box, TC Electronic G Major, ZOOM G2.1u

Poslať 02 Jún 2007, 22:04
Jonso Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

styrioci píše:

Su urcite lepsie, doba ide dopredu musi to tak byt. Ale nemyslim si ze v danej dobe to boli pre vsetkych umelohmotne chrastitka. Mali svoju klientelu zacinajucich gitaristov. Vtedy bol vacsi problemze sme neboli v EU a ceny boli dost nafuknute. inak by to stalo minimalne o 30% menej. TO je moj nazor. :!:
Yamaha RGX-321, kombo Marshall 8080S

Poslať 03 Jún 2007, 10:50
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

Jonso píše:
styrioci píše:

Su urcite lepsie, doba ide dopredu musi to tak byt. Ale nemyslim si ze v danej dobe to boli pre vsetkych umelohmotne chrastitka. Mali svoju klientelu zacinajucich gitaristov. Vtedy bol vacsi problemze sme neboli v EU a ceny boli dost nafuknute. inak by to stalo minimalne o 30% menej. TO je moj nazor. :!:

ved to je v poriadku..ide o celkovu kvalitu ( a nebudeme si klamat, ze stare zoomky boli nejak super) a je jedno ci to pouzivali profici alebo zaciatocnici :wink:
Obrázok

Poslať 03 Jún 2007, 18:47
klocek Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

styrioci píše:
ved to je v poriadku..ide o celkovu kvalitu ( a nebudeme si klamat, ze stare zoomky boli nejak super) a je jedno ci to pouzivali profici alebo zaciatocnici :wink:

Mám za to, že aj vtedy boli tie najlacnejšie ZOOMky pre začiatočníkov schodná voľba. Ale samo, je to vec názoru každého z nás. V tejto kategorii toho za tie prachy vtedy moc nebolo - vzato 6 - 7 rokov späť.
Nech žije muzika a muzikanti!

Poslať 19 Jún 2007, 12:27
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Tak som pozeral na Samsone tie nove ZOOM-ky H4 a H2. Toto je velmi sikovna vec a nielen pre muzikantov!!! Dufam ze sa tu zakratko docitame nejakej tej recenzie na tieto masinky, ups, tusim tu niekde na fore uz H4 je spominana. :evil:
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 19 Jún 2007, 13:35
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

gumm píše:
Tak som pozeral na Samsone tie nove ZOOM-ky H4 a H2. Toto je velmi sikovna vec a nielen pre muzikantov!!! Dufam ze sa tu zakratko docitame nejakej tej recenzie na tieto masinky, ups, tusim tu niekde na fore uz H4 je spominana. :evil:

Ano kukni Handy recorder ZOOM H4 v Home recording sekcii. Mal by sa tam ozvat Dusan zo svojou minirecenziou alebo ako to nazvat. takze sleduj pozorne. 8)

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr