Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr Predavači alebo podávači?

Predavači alebo podávači?

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

Poslať 19 Jún 2007, 00:37
martinma Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

obert píše:
LP_drummer píše:
presne tak... 8) napr. Lidl :o

Mozem potvrdit, pristup uplne super, taky neformalny a spravaju sa k tebe ako k vlastnej rodine aj potom ako si nieco kupis! :shock:
Aj ked nemaju az taky siroky vyber pristup a jednanie az neuveritelne. vsetko kompenzuju pristupom. Neviem, kedy ten chlap = marianguitar spava. :?

No ano, ale uz len koli zdraviu je potrebne aj oddychovat. Aj vorkoholizmus je v podstate navykova choroba. Ale nemyslim ze u marianguitar-a je toto diagnoza. Skor mam pocit, ze ma k tomuto, myslim tym forum a bazar co maju na nete, taky osobnejsi vztah. Keby to bola len akoze praca, asi by to takto bez nejakych financnych prispevkov nerobil. To je moj nazor a postreh. :idea:
Peavey 6505plus, Valveking412box, TC Electronic G Major, ZOOM G2.1u

Poslať 19 Jún 2007, 09:59
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

martinma píše:
obert píše:
LP_drummer píše:

Mozem potvrdit, pristup uplne super, taky neformalny a spravaju sa k tebe ako k vlastnej rodine aj potom ako si nieco kupis! :shock:
Aj ked nemaju az taky siroky vyber pristup a jednanie az neuveritelne. vsetko kompenzuju pristupom. Neviem, kedy ten chlap = marianguitar spava. :?

No ano, ale uz len koli zdraviu je potrebne aj oddychovat. Aj vorkoholizmus je v podstate navykova choroba. Ale nemyslim ze u marianguitar-a je toto diagnoza. Skor mam pocit, ze ma k tomuto, myslim tym forum a bazar co maju na nete, taky osobnejsi vztah. Keby to bola len akoze praca, asi by to takto bez nejakych financnych prispevkov nerobil. To je moj nazor a postreh. :idea:

No nie si daleko od pravdy! 8)

Poslať 19 Jún 2007, 11:41
Jonso Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
martinma píše:
obert píše:
LP_drummer píše:

No nie si daleko od pravdy! 8)

No nic sa neda maskovat vecne. A ked s tebou niekto komunikuje uz dlhsie v piatok, sviatok, volno nevolno a bez ohladu na to, ci ma isty kseft, tak tomu hovotim zaujem a zapal! A aj preto ak nieco potrebujem, obraciam sa na marianguitar. Vzdy mi pomohol a zohnal veci k mojmu poteseniu a spokojnosti. :)
Yamaha RGX-321, kombo Marshall 8080S

Poslať 19 Jún 2007, 23:55
juraj Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Jonso píše:
...........A ked s tebou niekto komunikuje uz dlhsie v piatok, sviatok, volno nevolno a bez ohladu na to, ci ma isty kseft, tak tomu hovotim zaujem a zapal! A aj preto ak nieco potrebujem, obraciam sa na marianguitar. Vzdy mi pomohol a zohnal veci k mojmu poteseniu a spokojnosti. :)

To znie ako keby mal svoju robotu za konicka. :lol: 8)

Poslať 20 Jún 2007, 10:16
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

sak podla mna asi aj ma...ci nie? :wink:
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 20 Jún 2007, 19:23
curahala Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Jonso píše:
Touto témou by som chcel "zaťať do živého" čo sa týka odbornej zdatnosti predajcov na slovensku. Kto máte aké skúsenosti sem s nimi! :arrow:

Na 95% je jediny ciel slovenskych obchodnikov s hudobnymi nastrojmi natiahnut nas zakaznikov a predat. To by bolo este OK ved na to to robia. Ale pocit a najme po kupe a pristup pri pripadnych radach,konzultaciach a inej pomoci no neviem. Toto by sme museli asi s dobre silnou lampov hladat. Tento pristup = len jednotlivci. :(

Poslať 21 Jún 2007, 10:58
Jonso Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

curahala píše:
Jonso píše:
Touto témou by som chcel "zaťať do živého" čo sa týka odbornej zdatnosti predajcov na slovensku. Kto máte aké skúsenosti sem s nimi! :arrow:

Na 95% je jediny ciel slovenskych obchodnikov s hudobnymi nastrojmi natiahnut nas zakaznikov a predat. To by bolo este OK ved na to to robia. Ale pocit a najme po kupe a pristup pri pripadnych radach,konzultaciach a inej pomoci no neviem. Toto by sme museli asi s dobre silnou lampov hladat. Tento pristup = len jednotlivci. :(

Aj podla mna je to tak. Ale jedna vec je financne zazenie firmy kde sa potom daju riesit ostatne veci napomocne ludom sa orientovat a druha vec je skutocny zaujem predavacov ci mamagerov firiem o zakaznika ako cloveka, ktory si riesi svoje "muzikantske" problemy. :(
A preve toto druhe u nas skoro nefunguje. Taky uprimny neformalny pristup a jednanie aj mimo kseftu. :wink:
Yamaha RGX-321, kombo Marshall 8080S

Poslať 05 Júl 2007, 10:53
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Ak si ma ma obchodnik ziskat, musi mi ukazat ze sa vyzna, chce mi dobre poradit a solidne sa aj ku mne sprava a nevesia na mna buliky. :wink:

Poslať 06 Júl 2007, 09:40
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

toto je presne to co by mal splnat kazdy takyto obchodnik
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 18 Júl 2007, 20:27
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

LP_drummer píše:
toto je presne to co by mal splnat kazdy takyto obchodnik

Inak ak clovek ma trochu cuch a nieco skusenosti s jednaniim s ludmi vyciti to myslim pomerne rychlo ako je to s nim myslene. :wink:

Poslať 04 Okt 2007, 14:46
rapper Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Aj ked reagujem trochu opozdene, napisat to musim. Podavaci existuju a nic ich nezaujima len bubaciky v keseni ked ti podaju tovar. A chod! Ale to je omyl! Dnes uz treba s nami zakaznikmi v rukavickach a napriklad cicikat nas na takychto forach a podobne. :lol: 8)

Poslať 02 Feb 2008, 11:22
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Mam tu jednu prihodu zo vcera z Auparku v Bratislave.Chcel som si kupit pas na basu, kedze mam doma aj basu urcenu na domace cvicenie a ked stojim pri hrani sa mi hra lepsie, som tak lepsie zvyknuty, tak som zavital do Muzikeru, ze kupim si tam, ked uz som bol aj tak v Auparku.Pridem tam a nikdo si ma ani nevsimal, sak som oslovil predavaca ktory oproti daco pisal do kompu.Hovorim mu dobry den ake pasy mate na gitaru?odpovedal mi, ze tam su pozrite sa, tak som sam presiel trosku dalej zacal si pozerat, vybral som si a isiel som zaplatit, chlapik zatial prisiel a isiel mi to uctovat, hovorim mu este by som poprosil take zamky umele, hovori ok, tak vybral taku umelu nadobu a vybral dva tie zamky, jeden bol v poriadku a druhy bol taky ako by vybehany, tak mu vravim, mohol by som este iny kus poprosit tento je daky slaby, vybral dalsi ten bol tiez hovorim mu ono by to malo ist tak tazsie tocit ako tento, on mi odpoveda, ja neviem ja som klavesak :lol: .V tomto pripade by som povedal ze to bol fakt PODAVAC a nie PREDAVAC.
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 02 Feb 2008, 11:26
V.I.P.
V.I.P.

Firma MUZIKER ma vo vedeni solidnych ludi /p.Brosh a pod.../ ale otazka je ako riesia otazku ostatneho obsluzneho personalu. Ak to je taky typek, skor ci neskor ho odhalia a ak mal zly den tak aj to sa stava... :wink:
Inak urcit by si ho vedeli uz podla toho, ze povedal, ze je klavesak. :lol:

Poslať 13 Mar 2008, 03:12
Matus nováčik
nováčik

Skuste sa na to pozriet z pozicie predavaca. Predsa ako klavesak nemusi nutne ovladat gitarove prislusenstvo, toboz nie veci, ktore sa bezne nepredavaju. Ucitelka na prvom stupni ZS tiez neovlada ucivo fyzikara na gymnaziu. Odpoved predacu mi skor pride uprimna, viem si celkom zivo predstavit, ze v danej situacii aj s nadsazkou humoru a po 12 hodinovej sichte v Auparku by som povedal, ze dostatocne mila.

Poslať 13 Mar 2008, 10:17
V.I.P.
V.I.P.

Matus píše:
Skuste sa na to pozriet z pozicie predavaca. Predsa ako klavesak nemusi nutne ovladat gitarove prislusenstvo, toboz nie veci, ktore sa bezne nepredavaju. Ucitelka na prvom stupni ZS tiez neovlada ucivo fyzikara na gymnaziu. Odpoved predacu mi skor pride uprimna, viem si celkom zivo predstavit, ze v danej situacii aj s nadsazkou humoru a po 12 hodinovej sichte v Auparku by som povedal, ze dostatocne mila.

Poviem tak, ze vzdy je vyslednica toho ako to vyznie v hlavach ucastnikov. Zalezi na situacii, psychickom rozpolozeni (zakaznika aj predavajuceho), vsetci sme ludia... :wink: Aspon dufam! :lol:

PredchádzajúciĎalší

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr