Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr Predavači alebo podávači?

Predavači alebo podávači?

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

Poslať 14 Mar 2008, 02:37
Matus nováčik
nováčik

Napriklad ja som pracoval v Nay-ke, mali sme doslova prikazane nevenovat sa tovaru, ktory nemame na starosti, ktory neovladame. Dokonca niektory aktivny gitaristi nevedia, co su zamky. V konecnom dosledku ti ale vyhovel a bol k tomu este aj uprimny a netaral do vetra o com nema ani paru (ako niektory predajcovia).

Poslať 14 Mar 2008, 12:35
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

jasne .. :wink: .. kazdy nemoze vediet vsetko (hoci casom sa da naucit vselico) .. mensia blamaz (a viac si to cenim) je radsej povedat pravdu a netvrdit hovadiny .. :lol:

Poslať 01 Júl 2009, 20:47
fishvilo Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Prispejem aj aj troškou do mlyna:
1/ Muziker - arogancia, neochota a nezáujem o zákazníka. Poviem príklad. kupoval so duál footswitch. Boss FS-6 nebol, reku vezmem AB-200 do Behringera (slúži suprovo). Chcel som vyskúšať, či je v pohode, tak najprv pozerali na mňa, že čo skúšam krabku za pár šupov... :shock: :shock: :shock: Nakoniec ani nevedeli prečo nejde.. Pýtal som návod, tak "niekde vzadu bude, ale to je šmejd, to neberte". Spýtal som sa, prečo šmejdy predávajú, tak pokrčili plecami... (navyše: na nete tovaru na letecký hangár, v skutočnosti nič poriadne skladom...)
2/ Kaktus Žiar n. Hronom - super a ešte raz super. Už len ochota tej kočky je niekde inde ako celý Muziker. Totiž cestou z BA z Muzikeru som sa tam zastavil a pozerám - majú ho (AB-200). Skúšam - nejde. Máte manuál? Samozrejme, že mali hneď v ruke. Predstavte si ten fór: tí "odborníci" v Muzikeri ani nevedeli, že tam má ísť 9V baterka :!: :!: :!: :twisted:
3/ Muzikus - tiež nic moc. Ochota je, ale vo výhovorkách. "Viete, to si objednávku písal kolega a on mi nič nepovedal"
4/ Mada Music Košice - ochota 70/30, ale všetko na objednávku. Napr. minulý týždeň tam mali 1ks SLOVOM JEDEN KUS lampáča, aj to bol komis MusicMan-u. Snaha však bola...
5/ Mada Music Prešov - ochota na úrovni... chcete vyskúšať? Na akom aparáte by ste chceli? Nech sa páči, v pohode...aaa hráte na LP, či Strate, alebo na čom? Ale jasné, nech sa páči, tu je LP, skúšajte. Nemáme? Objednám, nechajte číslo, zavolám. Až sa mi nechce veriť, že to je tá istá firma, čo v Košiciach
nakonies spomeniem "môj" obchod - A TO NIE PRETO, že je to Lídlmusic!!!
6/ Lidlmusic Prešov - absolútna bomba (žeby preto, že tam chodím od svojich 9 rokov? ) Určite nie. Vedúca - pani Betka, aj ten chalan sú v pohode. Chcete poradiť - v pohode. Jasné... nie sú vševedi, ale rozumejú tomu, čo predávajú. Chcete vyskúšať? Nech sa páči. Minule som skúšal Tenson LP cez Peavey ValveKing 112 - kdesi som to písal, že super zvuk... Chcete napr. B.C.Rich a táto nesedí? Moment... v sklade mám ešte jednu, pozrite, možno bude lepší kus... TOTO je miesto (aj s Mada Prešov), kde chodím rád, lebo sa tam cítim ako zákazník, ktorý je pre nich zaujímavý, aj keby si kúpil čo len jedno trsátko, alebo ani nekúpil nič.

Sorry, že som sa tak rozpísal, ale nevidím dôvod nechávať prachy v obchode, ktorý o mňa nestojí... Nie som milionár, ani zďaleka nie, ale osobne dám radšej 10€ viac vo firme, kde viem, že som vítaný, ako tam, kde im je to v podstate jedno.

HOWGH - už by aj stačilo 8) :wink:
Fender Stratocaster custom
Kramer Striker 211 Custom Trans Purple
Epiphone Les Paul Custom
Ibanez AEG8E, EWC30
Ibanez RG350DXW
Schecter Demon 6 FR
Peavey Valve King 100 Head
Peavey VK412 cabinet
Boss GX-700, Marshall 8008 poweramp
BlackStar HT212
do bezvedomia krabičiek :-)