Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr Predavači alebo podávači?

Predavači alebo podávači?

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

Poslať 27 Máj 2007, 18:08
Jonso Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Touto témou by som chcel "zaťať do živého" čo sa týka odbornej zdatnosti predajcov na slovensku. Kto máte aké skúsenosti sem s nimi! :arrow:
Yamaha RGX-321, kombo Marshall 8080S

Poslať 27 Máj 2007, 18:18
klocek Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Jonso píše:
Touto témou by som chcel "zaťať do živého" čo sa týka odbornej zdatnosti predajcov na slovensku. Kto máte aké skúsenosti sem s nimi! :arrow:

Poviem soju pozitívnu ale aj neatívnu skúsenosť ale najskôr by som trochu všeobecne. Podľa mňa čo sa týka odborných znalostí a vedomostí o tovare ktorý sa predáva v špecializovaných obchodoch, kam patria určite aj hudobné nástroje a všetko okolo nich, sú na to lepšie tie, ktoré nepredávajú všetko.
Obchody typu Muziker majú šírku sortimentu (čo je pre nich určite veľké plus a aj pre nás zákazníkov), ale ak by som si už niečo vyhliadol, išiel by som to kúpiť tam, kde je na to školený aj personál. A preto uprednostňujem osobne také firmy, ktoré tých značiek nevoza veľa ale ich ľudia sa v danej značke dobre orientujú a poznajú ju ďaleko hlbšie. Tam viem, že môžem konzultovať nielen prípadne problémy a starosti s ovládaním a finessmi ale aj detailnejšie konkrétnosti.
A preto skôr ako v Muzikeri by som si napr. TC Electronic kúpil v Mediatechu, alebo Rolanda v Nových Zámkoch, Line6 v MADE či Peavečko alebo ZOOMa v Lídl Music. to je môj názor.
A o popredajnom servise a poradenstve ani nehovorím. :o
Nech žije muzika a muzikanti!

Poslať 27 Máj 2007, 18:32
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

V tom ako do hĺbky poznajú svoj tovar neviem, ale výber na slovensku maju asi najväčší, myslím v Muzikeri. Ale na www.gitaristi.sk som čítal na nich dosť sťažností.
http://forum.gitaristi.sk/index.php?topic=61687.0
Tak neviem, posúdte sami. :?
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 29 Máj 2007, 21:46
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

muziker je taky obchod, ach jaj...nemam slov
nechcem ich tu zatracovat, mam s nimi vsak len zle skusenosti a vzdy ked som bol u nich tak len neochota a nezaujem o zakaznika
ale napr. taky on-board music, klang-farbe, musik-produktiv, lidlmusic, ci male hudobniny v galante ma milo prekvapili pristupom
proste pecka
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 31 Máj 2007, 14:24
curahala Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Jonso píše:

No ale ja mám skúsenosť takú, že predavač sa aj vyzná, ale na mňa prdí... Asi mu stačí to čo zarobí aj bez môjho kšeftu. :lol:

Poslať 31 Máj 2007, 14:53
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

curahala píše:
Jonso píše:

No ale ja mám skúsenosť takú, že predavač sa aj vyzná, ale na mňa prdí... Asi mus tačí to čo zarobí aj bez môjho kšeftu. :lol:

Potom to nie je určite ani majiteľ či živnostník. jeho nadriadený by ho mal dávno poslať na pracák.
Naposledy upravil marianguitar dňa 07 Jún 2007, 17:27, celkovo upravené 1

Poslať 07 Jún 2007, 13:52
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

"najvacsia" hud.firma na slovensku:)...na webe maju vsetko na sklade,ale ked clovek pride fyzicky do predajne,tak zrazu nic nie je...
ja mam s nimi len negativne skusenosti...ked som objednaval moje prve bicie,tak to bolo prave z muzikeru...a trvalo 3-4 mesiace kym sa ku mne dostali...stale sa vyhovarali...
a v tej galante co spominal GM...s tymi teda mame skusenosti....strasna ochota...vsetko mozte vyskusat,pochytat,cinele nie su problem...len skoda ze bubny maju na podiu,ale isty cas ked ich mavali na zemi,tak sa dali aj tie vyskusat...aj GM by vedel porozpravat...hocikedy tam prideme,hned zapajaju aparat a ide sa skusat...no proste fasa personal...
a potom mam este dobre skusenosti s Musik Produktiv,Lidl music a Klang farbe :wink:
Naposledy upravil LP_drummer dňa 08 Jún 2007, 10:04, celkovo upravené 1
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 07 Jún 2007, 17:30
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

LP_drummer píše:
muziker!!!to je pohroma...na webe maju vsetko na sklade,ale ked clovek pride fyzicky do predajne,tak zrazu nic nie je...
ja mam s nimi len negativne skusenosti...ked som objednaval moje prve bicie,tak to bolo prave z muzikeru...a trvalo 3-4 mesiace kym sa ku mne dostali...stale sa vyhovarali...
a v tej galante co spominal GM...s tymi teda mame skusenosti....strasna ochota...vsetko mozte vyskusat,pochytat,cinele nie su problem...len skoda ze bubny maju na podiu,ale isty cas ked ich mavali na zemi,tak sa dali aj tie vyskusat...aj GM by vedel porozpravat...hocikedy tam prideme,hned zapajaju aparat a ide sa skusat...no proste fasa personal...
a potom mam este dobre skusenosti s Musik Produktiv,Lidl music a Klang farbe :wink:

LP_ drummer, uz to tu spominal spyros, akonahle si sa stal moderatorom alebo ADMINom nie je vhodne pisat a komentovat konkurencnu firmu na fore. Svoje nazoryy nech prezentuju vsetci ostatni na fore. Hold v tomto sme "eticky" obmedzeni. Inak v sekcii bicie si sa rozbehol. 8)

Poslať 08 Jún 2007, 10:05
inventár
inventár

oka,berem na vedomie...sorry
jj...snazim sa to potiahnut,ale tym ludom sa sem nejako nechce... :cry:
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"

Poslať 08 Jún 2007, 15:28
mamut Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

LP_drummer píše:
oka,berem na vedomie...sorry
jj...snazim sa to potiahnut,ale tym ludom sa sem nejako nechce... :cry:

Ale poznám to, niekedy sa človek proste neudrží!!!!! :wink:
Stagg A-4006, B.C. Rich NJ Classic, Marshall 9001 + Starfield tube power + CRATE boxy.

Poslať 08 Jún 2007, 15:29
inventár
inventár

jj...sak ale hento aby mi spravili...to neni seriozny pristup... :x

Poslať 18 Jún 2007, 15:22
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

preto uz radsej nakupujeme v zahranici alebo v obchodoch s poriadnym pristupom :wink:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 18 Jún 2007, 15:23
inventár
inventár

presne tak... 8) napr. Lidl :o

Poslať 18 Jún 2007, 15:56
obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

LP_drummer píše:
presne tak... 8) napr. Lidl :o

Mozem potvrdit, pristup uplne super, taky neformalny a spravaju sa k tebe ako k vlastnej rodine aj potom ako si nieco kupis! :shock:
Aj ked nemaju az taky siroky vyber pristup a jednanie az neuveritelne. vsetko kompenzuju pristupom. Neviem, kedy ten chlap = marianguitar spava. :?
Elektroakustická gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R

Poslať 18 Jún 2007, 16:02
inventár
inventár

jj...uz sa tesim na osobnu navstevu...

Ďalší

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr