Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr Lidl Music

Lidl Music

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

Poslať 06 Feb 2008, 11:56
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

Dakujem strasne pekne celemu timu Lidl Music,ktory extremne rychlo vybavil moju objednavku a behom jeden a pol dna uz boli veci u mna...Dokonca Marian poziadal kolegu aby hned isiel na sklad pre blany ktore som si objednal aby ich co najskor mohli poslat...toto je pristup....mate u mna 15 bodov z 10-ich za takyto pristup 8) som velmi spokojny a urcite to neboli posledne veci ktore som si objednal prave u VAS ! :P
P.S. : Vecer blany nahodim a zajtra hned dam kolegom drummerm vediet jak to fachci... :twisted:
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 27 Feb 2008, 09:22
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

LP drummer, aj na buduce. Zakaznika si vazime a o takyto pristup je snaha vzdy aj ked sa to nie vzdy podari :( :lol: .
Ale pre nasich "domacich" mame este "specialne pochopenie" :lol:

Poslať 07 Mar 2009, 05:25
m0noLiTh okukávač
okukávač

moje skúsenosti s lidl music sú tiež veľmi dobré...kúpil som si u nich nedávno 5w lampaš kombo black heart...

super mi vysvetlili ako z neho dostať najlepší zvuk s tým čo mám a navyše mi marianguitar aj zošteloval gitaru, kt. som mal v hroznom stave.
Neviem už presne ale pracoval na nej nejako 2-3 hodiny a dohodli sme sa na super cene, kt. by som inde určite nedostal...(budú fotky a opis toho čo sa s ňou robilo, keď bude mať marianguitar čas)
Prišiel som tesne pred obednou prestávkou. Mohol ma nechať pobehovať po neznámom meste, ale miesto toho som bol s ním a ešte jeho kamošom na obede v nejakom miestnom pohostinstve...

navyše pre mňa LidlMusic poslali na železničnu stanicu šofera, aby som sa netrápil s hľadaním predajne a potom s prenosom komba cez mesto..

takže ak budem v budúcnosti kupovať niečo nové, tak určite v LidlMusic, lebo viem, že ak na to pôjdem nie ideálne určite ma na to upozornia a navrhnú mi možné riešenie v rámci rozumnej ceny...tak prečo radšej nepočkať dlhšie a kúpiť kvaltne :?:

vačšinu hudobnín treba ,,otravovať" ak chcete info o tovare,ale LidlMusic aj zavolá ak dáte čislo..samozrejme prv treba napísať aspoň maila, alebo súkromu správu...

Ja som napísal pánovi Markovi na inom fóre čo si myslí o kombíčku čo ma zaujalo...povedal som si, že keď dokáže písať knihy o hodobnej teorií pre gitaru sa isto vyzná v tom čo je dobré...odpovedal mi poštu a navrhol nech o tom podrobnejšie pokecame cez telefon ak chcem...

a moje skúsenosti s inými hudobninami?
nemované hudobniny buď nevedeli, alebo sa im nechcelo moju gitaru poriadne nastaviť popri menení strún...a neupozornili ma na jej hrozný stav ani keď som u nich skúšal kombá...i keď okolo nich mi poradili kvalitne v rámci ponuky na predajni, ale gitaru akosi vynechali 8)

ale nech je to už pravda hocikde myslím, že mali upozorniť na nástroj v hroznom stave a keď tak ma poslať za gitarárom nejakým...to by som ešte bral ako fair kšeft...a úctu k zákaznikovi a zároveň i keď domácemu, ale aj muzikantovi...
pretože som si naivne myslel, že moja gitara je horšia ako skutočne je...že podladenie nezvláda, ale zvladá (začal som podlaďovať až neskôr a s tým začali problémy s rozlaďovaním)...
je to jedna z lacnejších Ibanez...ale zatial mi vyhuje...

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr