Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr Kde zohnat cort m600

Kde zohnat cort m600

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

Poslať 13 Jan 2008, 14:34
Markorum nováčik
nováčik

Neviete mi niekto poradit kde by som mohol dostat skladom Cort m600 na vychodnom slovensku, najmä Presov popripade Kosice.

Poslať 13 Jan 2008, 19:35
spyros inventár
inventár

Markorum píše:
Neviete mi niekto poradit kde by som mohol dostat skladom Cort m600 na vychodnom slovensku, najmä Presov popripade Kosice.

Keby si velmi chcel, dalo by sa cez nas eshop. Ale sklad je v Piestanoch samozrejme.
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 13 Jan 2008, 21:34
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

spyros píše:
Markorum píše:

Keby si velmi chcel, dalo by sa cez nas eshop. Ale sklad je v Piestanoch samozrejme.

My sme spolu cez ss-ku uz komunikovali, ale vyzera to tak, ze markorum chce kupit na vychode a najlepsie tak vyskusat z viacero kusov.... :wink:

Poslať 13 Jan 2008, 22:03
spyros inventár
inventár

marianguitar píše:
My sme spolu cez ss-ku uz komunikovali, ale vyzera to tak, ze markorum chce kupit na vychode a najlepsie tak vyskusat z viacero kusov.... :wink:

Tak viac m600viek som pokope nevidel ani v Prahe... ale tam mali zase ten Cort Masterpiece (tiez PRS tvar)
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 13 Jan 2008, 23:27
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

ten masterpice ale stoji okolo 50 :D
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 07 Máj 2008, 14:04
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

pred par dnami sme v KE predali jednu M600, majitel je spokojny 8)
Obrázok

Poslať 07 Máj 2008, 14:19
rapper Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Markorum píše:

No ved sa spoj zo styriocim a on ti ju mozno bude vediet zadovazit.

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr