Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr Venujme aspon spomienku na firmu I.F.M. Melodia

Venujme aspon spomienku na firmu I.F.M. Melodia

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Tymto by som chcel vsetkych co mali radi I.F.M. Melodiu aby pospominali na casy ked napriklad na Medenej bol obchod IFM ky a tak, dakujem. :cry:
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Tomas píše:
Tymto by som chcel vsetkych co mali radi I.F.M. Melodiu aby pospominali na casy ked napriklad na Medenej bol obchod IFM ky a tak, dakujem. :cry:

Tomáš, boli to časy keď IFM-ka mala zastúpenie na viacero značiek IBANEZ, YAMAHA atd... Ale nie je zlé hodi? sem skúsenosti s časov minulých. Dá sa zaspomínať... Já nie som Blavak a tak môžem len povedať, že pred 4 - 6 rokmi sa tam dali kúpiť aj exkluzívne nástroje. žiaľ doba sa mení... :?

sepak Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Tamas, nechápem prečo tak pohrebne o IFM? Pokiaľ som pozeral na nete, firma IFM stále funguje. Má (podľa údajov na internete) 7 predajní, klikni na:
http://www.lidlmusic.sk/predajne.lxd
Je to síce na stránke Lídl Music Slovakia (neviem prečo) ale asi majú dohodu na spoločnej stránke. Osobne som pred nedávnom bol v IFM Poprad, tak?e firma IFM ide, nepochovávaj ju. :oops:

Poslať 27 Máj 2007, 14:45
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

myslel som IFM ku v Bratislave a zainteresovany vedia preco tak so smutkom, no to je jedno, dako bude:).
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 25 Jún 2007, 18:47
briann68 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

JA chcem pochvalit IMF melody v Kosiciach.ODborny predavac dobry t pek podla mna poradi a vyzna sa maju dobry sortiment a celkom pekne miesto. Presny opak toho je MADA v KE nieco strasne.Uplny nezaujem o zakaznika no samozrejme o tych prachavcov co im tam chodia kazdy tyzden kupovat 50 tisicove gitarky tak tym sa vtieraju do riti. No ale chcem pochvalit IMF

Poslať 25 Jún 2007, 18:54
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

briann68 píše:
JA chcem pochvalit IMF melody v Kosiciach.ODborny predavac dobry t pek podla mna poradi a vyzna sa maju dobry sortiment a celkom pekne miesto. Presny opak toho je MADA v KE nieco strasne.Uplny nezaujem o zakaznika no samozrejme o tych prachavcov co im tam chodia kazdy tyzden kupovat 50 tisicove gitarky tak tym sa vtieraju do riti. No ale chcem pochvalit IMF

ja mam s Madou celkom dobre skusenosti - pohodova atmosfera - teda aspon tak to bolo kedysi, ked tam bola stara zostava (Vlado Bujnak, Miso z Divozelu, Marek - hral na basu v Noc a Den, Rasto..). z tejto zostavy tam zostal len Vlado a Rasto + pribudli dalsi..

s kosickou IFM vela skusenosti nemam. bol som tam len parkrat poobzerat.
Obrázok

Poslať 25 Jún 2007, 20:19
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

ja mam zase skusenosti so Zilinskou I.F.M.kou..pozitivne..chalanisko vie poradit a dokonca sa s nim aj v pohode da pokecat..a hlavne, vyzna sa v tom co robi..

Poslať 25 Jún 2007, 20:38
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

ArEs píše:
ja mam zase skusenosti so Zilinskou I.F.M.kou..pozitivne..chalanisko vie poradit a dokonca sa s nim aj v pohode da pokecat..a hlavne, vyzna sa v tom co robi..

Toto velmi rad pocuvam. Dufam, ze to je uprimne. :?:

Poslať 25 Jún 2007, 20:57
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

je .. boli nejake prkotiny s pakou ked som kupoval gitaru .. ale trvam na tom co som napisal :!: :!: .. :lol: :lol: :lol:

a este musim teda zdoraznit ze on za to nemohol .. :wink:

Poslať 28 Jún 2007, 10:45
mupino Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

ArEs píše:
je .. boli nejake prkotiny s pakou ked som kupoval gitaru .. ale trvam na tom co som napisal :!: :!: .. :lol: :lol: :lol:

Pocul som kopu kritiky na IFM-ku a rozne ine dristy, ze jedna pani povedala.... Podla mojich skusenosti s predajne v BA (ked tam este bola) to bolo OK, ochota a pristup standard a problemy? No kto ich nema. Mozno som na nieco sem tam musel cakat, ale co som potreboval to mi vzdy zohnali. :wink:
Girarista rocker

Poslať 28 Jún 2007, 10:48
martinma Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

mupino píše:
ArEs píše:

Pocul som kopu kritiky na IFM-ku a rozne ine dristy, ze jedna pani povedala.... Podla mojich skusenosti s predajne v BA (ked tam este bola) to bolo OK, ochota a pristup standard a problemy? No kto ich nema. Mozno som na nieco sem tam musel cakat, ale co som potreboval to mi vzdy zohnali. :wink:

Tiez si myslim, ze nazov tejto temy nie je moc vhodny. Je dokonca kontraproduktivny. Tato firma dodnes funguje, ma siet predajni a on (tento nazov temy) ju uz vlastne pochoval. Takze sa pytam tomasa ako to myslel s tou spomienkou :?:
Peavey 6505plus, Valveking412box, TC Electronic G Major, ZOOM G2.1u

Poslať 01 Júl 2007, 19:35
obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

martinma píše:
mupino píše:
ArEs píše:

Tiez si myslim, ze nazov tejto temy nie je moc vhodny. Je dokonca kontraproduktivny. Tato firma dodnes funguje, ma siet predajni a on (tento nazov temy) ju uz vlastne pochoval. Takze sa pytam tomasa ako to myslel s tou spomienkou :?:

Je to tak, IFM funguje tak ju nepochovavaj :lol:
Elektroakustická gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R

Poslať 18 Apr 2008, 08:58
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

No teraz zacinam mat celkom bohate skusenosti s kosickou IFM, kto chce nech dojde, poobzerat, vyskusat, nakupit...pokecat :wink: po sichte (mojej) sa moze ist na pivo 8)
Obrázok

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr