Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr Kozene remene ORX

Kozene remene ORX

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

Poslať 29 Aug 2007, 08:31
Miri nováčik
nováčik

Vystavuji 13. - 15. 9. 2007 ve Veletrznim palaci v Praze na HUVELu.

Poslať 29 Aug 2007, 10:01
Jonso Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Miri píše:

Ujjj, to je skoda, myslel som, ze budete na tej istej vystave. Je to ale totalna blbost na skodu vystavovatelom a navstevnikom, ze sa to takto rozdelilo. Podla mna nejde o nic ine len ako o lobing a koryta niektorych ludi. Cesky a slovensky trh podla mna nie je taky velky aby bolo treba delit vystavu hudobnych nastrojov a aparatur, naopak, chce to este posilnit! Ale aj toto asi potrebuje cas, aby sme sa o tom presvedcii vsetci vratane vystavujucich a organizatorov. :(
Yamaha RGX-321, kombo Marshall 8080S

Poslať 29 Aug 2007, 10:35
miro Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Miri píše:

No zvazujem na ktoru z vystav pojdem. Ist tyzden po tyzdni na dve v podstate rovnako zamerane vystavy na rozmeri ceskoslovenska sa mi zda zbytocne. Tiez by som to odkazal poriadatelom, nech nemyslia na svoje vacky a snazia sa organizovat to tak, aby to zvysovalo kredit a uroven vystavy a nie naopak. :wink:
úplný začiatočník

Poslať 29 Aug 2007, 14:34
Miri nováčik
nováčik

Incheba Praha, ktera v loni udelala ve stejnem terminu stejny hudebni veletrh ( Muzika) jako AC Expo (HUVEL) to neudelala ani poprve ani naposled. Je to jejich zakerny styl, vyhlidnout si nejaky veletrh a udelat ten samy o 200m dal... a pretahovat vystavovatele a neustale je otravovat, jake vyhody jim poskytne oproti tem prvnim...
AC Expo (HUVEL) to vloni vydrzeli a letos, kdyz jim to chteli udelat znovu, presunuly termin o tyden driv, aby se rozdelila a poznala vlastne kvalita, navstevnost atd... je to desne blbe, ale znam se s manazerkou Huvelu a vysvetlila mi, ze to jinak nejde.
Me osobne Incheba Praha ( Muzika) otravovali trikrat telefonem a trikrat postou, byly neodbytni a vytrvali, poslala jsem je slušnou cestou do prdele, nesnáším takové nekalé jednání !!!!
Radeji se drzim dobrych a schopnych lidi, na Huvelu jsem byla trikrat a jedu proto znovu....

Poslať 29 Aug 2007, 14:39
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Miri píše:
Incheba Praha, ktera v loni udelala ve stejnem terminu stejny hudebni veletrh ( Muzika) jako AC Expo (HUVEL) to neudelala ani poprve ani naposled. Je to jejich zakerny styl, vyhlidnout si nejaky veletrh a udelat ten samy o 200m dal... a pretahovat vystavovatele a neustale je otravovat, jake vyhody jim poskytne oproti tem prvnim...
AC Expo (HUVEL) to vloni vydrzeli a letos, kdyz jim to chteli udelat znovu, presunuly termin o tyden driv, aby se rozdelila a poznala vlastne kvalita, navstevnost atd... je to desne blbe, ale znam se s manazerkou Huvelu a vysvetlila mi, ze to jinak nejde.
Me osobne Incheba Praha ( Muzika) otravovali trikrat telefonem a trikrat postou, byly neodbytni a vytrvali, poslala jsem je slušnou cestou do prdele, nesnáším takové nekalé jednání !!!!
Radeji se drzim dobrych a schopnych lidi, na Huvelu jsem byla trikrat a jedu proto znovu....

Toto su zaujimave informacie. Len ma trochu pletie fakt, ze vystavy kedysi este skor ako voli v priestoroch HUVELu byvali tradicne prave na vystavisti v Krizikovych pavilonoch :?:

Poslať 29 Aug 2007, 15:19
martinma Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Takze obchodnici maju z toho zase zamotanu hlavu, co a ako a pripadny navstevnici o to duplom tiez :!: :evil:
Peavey 6505plus, Valveking412box, TC Electronic G Major, ZOOM G2.1u

Poslať 30 Aug 2007, 07:07
Miri nováčik
nováčik

Celé vysvetlení šaškárny kolem dvou veletrhů je tady, přímo od Daniela Andela, majitele nakladatelství Muzikus a spolupořadatele Hudebního veletrhu Praha:

http://www.huvel.cz/?mode=sec&sec=18693&lang=cz

Poslať 30 Aug 2007, 14:56
obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Miri píše:
Celé vysvetlení šaškárny kolem dvou veletrhů je tady, přímo od Daniela Andela, majitele nakladatelství Muzikus a spolupořadatele Hudebního veletrhu Praha:

http://www.huvel.cz/?mode=sec&sec=18693&lang=cz

Hmmm, tak to u vas funguju zakony ako u nas! :lol:
Elektroakustická gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R

Poslať 30 Aug 2007, 22:30
klocek Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No nech sa zeru navzajom. Ja sa pojdem pozriet asi na obidve vystavy. Podla mna navstevnikov zakulisne vojny a intrigy nezaujimaju. :?
Nech žije muzika a muzikanti!

Poslať 02 Sep 2007, 14:31
obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

klocek píše:
No nech sa zeru navzajom. Ja sa pojdem pozriet asi na obidve vystavy. Podla mna navstevnikov zakulisne vojny a intrigy nezaujimaju. :?

Nakoniec kazdy zvoli variantu, ktora mu podla vystavovatelov bude viacej vyhovovat a nie podla toho co sa deje v zakulisi... :roll:
Elektroakustická gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R

Predchádzajúci

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr