Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr Lídlmusic.sk / HudobnyNástroj.sk e-shop Nový vzhľad

Lídlmusic.sk / HudobnyNástroj.sk e-shop Nový vzhľad

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Tak dnes sa nahadzuje novy face nášho e-shopu http://www.lidlmusic.sk/

(práve to prebieha, niektore veci už sú, ale viacero prvkov sa v rôznych prehliadačoch rôzne zobrazujú, tak sa to bude chvíľku vychytávať).

Ale cez to všetko, by som našich priaznivcov poprosil o názory, prípadne ak objevia nejaky kiks alebo niečo, na čo sme opomenuli, že by to sem nahodil a mi sa to budeme snažiť čo najrýchlejšie odstrániť... :arrow:

Obrázok

Stano Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Pekné to je, len v Opere ti patičku odhadzuje doprava, skontroluj to :)

Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Operu nikto nepoužíva ;) No offense :D. Marián, konečne to vyzerá ako poriadny eshop. Už len viac tovaru a bude to. Každopádne len tak ďalej.
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Ondskan píše:
Operu nikto nepoužíva ;) No offense :D. Marián, konečne to vyzerá ako poriadny eshop. Už len viac tovaru a bude to. Každopádne len tak ďalej.

Nemyslím si, že operu nikto nepoužíva. Ale sorry za off topic :cry:
Elektroakustická gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R

V.I.P.
V.I.P.

Tažko povedať, poznám viacero ludi čo operu používajú a sú to profíci, napr. grafik, vývojar a nedaju na ňu dopustiť.
Tvrdia, že ju používajú kôli tomu že je stabilná a spoľahlivá, ja to posúdiť neviem.

Čo sa týka tovaru, tak vieš, my sa snažíme ponúkať len naše dovozové značky a pripadne ďalší tovar, ktorý máme skladom.
Viacero (väčšina) e-shopov to robí tak, že je to len virtuálny obchod a 1000-síce tovarových položiek skladom nemajú a nikdy ani nemali... :(

Ale snažíme sa sortiment postupne rozšíriť, deje sa tak napr. v sortimente Yamaha, GEWA ale aj ine... :)

stály inventár
stály inventár

Marian s tovarom to mi je jasné, ale teraz som nenarážal na pochybné eshopy. U tých väčších si vieš pozrieť na ktorej predajni je, alebo či je v sklade. Týmto som nenarážal aby ste to tak robili, že budete mať pko.... tovaru, ktorý len môžte objednávať. Skôr o rozšírenie ponuky o niečo exkluzívnejšie, napr ako ste začali prvý robiť Schecteri, tak by to chcelo prísť s niečím nový...

K OT Opera, Marián ale zväčša sú to profíci v IT ktorý vedia oceniť výhody takého prehliadača. Obyčajným ľudom stačí modré E, alebo sú spokojný s Firefoxom, lebo im to nainštaloval syn, alebo dcéra. Čiže platiť programátora ešte aby to vytunil pre Operu... Každopádne ak to je Váš teraz neaký interný, tak neni o čom.
Guitarist level - 16
Gear:
Laney TT50H
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack

stály inventár
stály inventár

Ešte som zabudol, trošku vychytať pixeli a bude to super! aspon tu na fore hore tých pár biely miest. Ale i tak chválim!
Guitarist level - 16
Gear:
Laney TT50H
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack

cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
Podla vsetkeho je to este cele v pohybe a pracuje sa na tom, aspon mne to tak pripada :?:
Život je pes, ale stojí za to!

V.I.P.
V.I.P.

cico píše:
Podla vsetkeho je to este cele v pohybe a pracuje sa na tom, aspon mne to tak pripada :?:

Tak robí sa na tom, viac menej snaha je, lebo dnes tu nie je danti, ktorý by to úspešne dotiahol do konca.
Respektíve takto, máme pripravenú dočasnú variantu vzhľadu, ktorú chceme nahodiť, kým sa nenagrafikuje poriadne nová, zladená s hlavnou stránkou http://www.lidlmusic.sk

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr