Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr Nový vzhľad www.lidlmusic.sk

Nový vzhľad www.lidlmusic.sk

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

Poslať 29 Okt 2011, 13:22
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Tak náhľad a obsah home stránky a jej celkový nový vzhľad na www.lidlmusic.sk sa zmenil, tak pozrite a kritizujte! :lol:

Ale privítame aj nejaké rady a podnety!
Buduje sa sekcia akcií a výpredajov a viacero vecí ešte nie je dokončených! :arrow:

Poslať 01 Nov 2011, 09:15
sepak Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Tak môže byť, ja by som privítal, keby boli na očiach viacej rubriky AKCIE a VYPREDAJ.
Buď by som to dal hned na hlavný náhľad alebo by som tie príslušné tlačidla umiestnil nad menu hore.

Poslať 01 Nov 2011, 09:21
V.I.P.
V.I.P.

sepak píše:
Tak môže byť, ja by som privítal, keby boli na očiach viacej rubriky AKCIE a VYPREDAJ.
Buď by som to dal hned na hlavný náhľad alebo by som tie príslušné tlačidla umiestnil nad menu hore.

Odovzdam kolegovi, čo na tom robí, nech to zváži a prípadne tak zrealizuje.
Díki za názor a pripomienku!

Poslať 01 Nov 2011, 11:19
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Marián, docela pekné, iba ten lavý bok mi príde taký spartanský :D (designom), ale jeho funkčnosť 100%. Každopádne ak to má slúžiť ako i eshop bolo by dobré aby to bolo aktuálne. Samozrejme potom viacej tovaru, lebo pokial u gitár tam je peavey a tenson tak to až tak moc ludí nebude zaujímať, ak nebudú hladať peavey aparatúru.

Ohľadom aktuálnosti, nepremýšľali ste nad neakým skanovacím systémom? Ze co príde do skladu, tak sa oskenuje čiarový kód a to spôsobí, že sa zapíše do databáze ze je na sklade a pri výdaji to samé len opačne že sa odoberie zo skladu. Lebo pokiaľ to bude človek stalé nahadzavať ručne, vždy to bude len o tom človeku či má čas alebo nema. Prípadne dalšie operácie.... Ako je mi jasné, že to asi neni lacný špás, ale pokiaľ tovar v sklade sa pohybuje rýchlo a často, tak žiadaný tovar by mal byť aktuálny. Moja osobná skúsenosť je, že ma vždy vytáča keď si niečo objednám čo je na sklade, a až po týždni, alebo na moje naliehanie o informácie kde to je, čo s tým je, sa dozviem, že tovar nieje na sklade a treba ho objednať. Tak to bolo posledne i so zvukovkou. Mal som mať na ňu týždeň a pol, namiesto toho mi došla 3 dni pred odchodom, tak som ju len skúsil zapnúť a chvilku sa s ńou pohrať.

Však asi používate MySql databázu? Možno by to i neaký dobrý programátor vedel spraviť.
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 01 Nov 2011, 18:35
V.I.P.
V.I.P.

Poslať 05 Nov 2011, 13:08
sepak Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

noo, uz sa to v tych rubrikach vypredaje a akcie zmenilo, to uz je ine kafčo :shock:
Som pocul, ze chystate nejake megavypredaje, tak to sem niekde nahod, nech nemusim surfovat :lol:

Poslať 05 Nov 2011, 13:09
V.I.P.
V.I.P.

sepak píše:
noo, uz sa to v tych rubrikach vypredaje a akcie zmenilo, to uz je ine kafčo :shock:
Som pocul, ze chystate nejake megavypredaje, tak to sem niekde nahod, nech nemusim surfovat :lol:

Jasne poviem kolegovi, nech to sem do nejakej temy prelinkuje, aby to bolo na jednom mieste, teda ak to ma vyznam... :idea:

Poslať 05 Nov 2011, 14:10
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

ojojoj, dlho som tu nebol, sorry, bol som mimo rep.
Podla mna stranka v pohode, aby to ale vsetko bolo aj skladom :lol:
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 05 Nov 2011, 14:16
V.I.P.
V.I.P.

gumm píše:
Podla mna stranka v pohode, aby to ale vsetko bolo aj skladom :lol:

Zatial to nie je exaktne prepojene so skladovymi zasobami, ale kolega, co to ma so mnou na starosti, to sleduje a updatuje.

Poslať 06 Nov 2011, 09:32
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Moj názor: Predchadzajúci náhľad na home stránku pripomínal skor katalóg produktov a k nemu prislúchajúci support.
Teraz to je jednoznačne eshop aj keď /čo kvitujem/ sú tam ďalšie užitočné veci pre muzikantov.

Poslať 06 Nov 2011, 09:45
V.I.P.
V.I.P.

dodo píše:
Moj názor: Predchadzajúci náhľad na home stránku pripomínal skor katalóg produktov a k nemu prislúchajúci support.
Teraz to je jednoznačne eshop aj keď /čo kvitujem/ sú tam ďalšie užitočné veci pre muzikantov.

No ano, moj povodny zamer bol katalog a ist na to systemom podpory a eshop bokom, ale povedzme si pravdu, kazdy support potrebuje aj financovanie a podľa majiteľa firmy, je externy eshop len externy eshop, kde na tom participuju aj ludia mimo firmy, co sa mu zrejme (co viem) uz dlhodobejsie nepacilo... :? :wink:

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr