Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"


Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr Lídl Music Slovakia - predajňa Piešťany

Lídl Music Slovakia - predajňa Piešťany

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Príspevky: 8061
Obrázky: 327
Bydlisko: Piešťany, SR

Lídl Music Slovakia - predajňa Piešťany

http://old.lidlmusic.sk/?id=19&id_store=3

* Lídl Music Slovakia - Piešťany, Rastislavova 45, vstup aj so Sládkovičova 10, 921 01 Piešťany, +421 33 77 44 606 (telefón), +421 33 77 35 861 (fax), vedenie firmy: lidlmusic@lidlmusic.sk , ICQ: 208202882 / Skype: majo1959, obchod - objednávky: obchod@lidlmusic.sk , ICQ: 381888050 / Skype: mamobchod, účtáreň: uctaren@lidlmusic.sk , ICQ: --- / Skype: inzinier69, otváracie hodiny: po-pi: 9.00-12.00/13.00-17.00.

Naše video: http://www.youtube.com/watch?v=J_-QVFoa-yo

Obrázok
Naposledy upravil marianguitar dňa 28 Jan 2010, 15:16, celkovo upravené 2

Poslať 13 Jan 2010, 22:05
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Príspevky: 8061
Obrázky: 327
Bydlisko: Piešťany, SR

Informacia, pracujeme na nejakej zmene vyzaze v nasich stiesnenych podmienkach v Piestanoch.
Tak Vas potom poprosim o vase nazory... 8)
Nahodim aj fotky, resp. video, ked to dokoncime, a
hlavne pripadne zareagujte ti, ktori sa u nas stavite priamo na predajni... :wink:


Poslať 22 Aug 2010, 17:52
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Príspevky: 8061
Obrázky: 327
Bydlisko: Piešťany, SR

Pred casom sme sa na diskusnom fore bavili, resp. bol som upozorneny niekym s fora, ze mam na webe neaktualne zabery s predajne lidlmusic v Piestanoch.
Plnim slovo, ze to aktualizujem, tu je novy videoklip, kde je vidiet ako priestor nasej predajne v Piestanoch, tak aj oba pristupy k nej tj. zo Sládkovičívej 10 (teraz je to uplne vzadu vo dvore) aj s Rastislavovej 45 (oproti tlaciarnam Tissing) ....

280_Lídl Music Slovakia Piešťany - august 2010 http://www.youtube.com/watch?v=iNYTucVdaOY

Poslať 26 Mar 2012, 20:11
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Príspevky: 8061
Obrázky: 327
Bydlisko: Piešťany, SR

Trochu (dosť) by som chcel túto tému oživiť, už aj preto, že chystáme nejaké zmeny (dúfam, že k lepšiemu) u nás v Piešťanoch na predajni.

Takže k plánovaným zmenám:

1/ Viacerí z Vás čo nás navštívili (najmä tí, čo chodia do predajní s hudobnými nástrojmi pomenej, resp. 1x ročne na vianoce) mali pripomienku, že už aj kôli iným takýmto sviatočným návštevníkom, že vy sme mali trochu "zviditelniť" našu Piešťanskú predajňu.

Stane sa tak od apríla 2012, po dohode s časopisom AB, bude pravidelna každé 2 týždne vychádzať upútavka na našu predajňu a niečo "strčíme" aj medzi tým...

2/ Náš palác = domček v ktoróm sídlime je aj po určitej rekonštrukcii (plastové okná a dvere a bezpečnostné fólie) stále trochu "šedivý" a málo výrazný, aj takýto podnet - pripomienka bola.


V rámci tejto veci som v jednaní s majiteľmi nehnuteľnosti a chceli by sme spoločnými silami nielen prešpárovať porebné miesta na fasáde ale aj farebne spestriť náš domček, takže verím tomu, že do leta bude nová fasáda a hádam aj reklamný banner smerom od Rastislavovej ulice.

Poznámka: Vstupy do predajne v Piešťanoch sú možné s dvoch strán a to bud z hospodárskeho dvora zo Sládkovičovej ulice (Sládkovičova 10 a sme úplne vzadu vo dvore), alebo je prístup možný aj z Rastislavovej 45/2129, kde by mal byť umestnený okrem neónu (ktorý tam už je) aj banner - pútač...

3/ Pripomienky boli aj k doplneniu sortimentu (šírky sortimentu)...

Ok, atuálne pracujeme na dozbrojenie klávesovými nástrojmi Yamaha (portable keyboard a digitálne piána), snáď aspon nejakú reprezentačnú vzorku tam nejako dokážeme v tých stiesnených podmienkach osadiť.
Postupne chceme dozbrojiť aj v naších výhradných značkách ZOOM a PEAVEY, hlavne od Peavey viacej "lamových aparátov a hláv", zapojených a spojazdnených = chceli by sme do leta dozbrojiť a už na tom pracujeme...


4/ Trochu hundrania sme počuli aj k priechoziej chodbe, kde máme umiestnený stôl s prospektami pre Vas. Že to niekedy zavadzia je tam malá ulička...

Do konca marca stôl zrušíme a necháme tam voľný priechod a prospekty umistnime do reklamných sietí (počítam osadenie sieti tak v priebehu apríla...

5/ Vzhľad predajne.

Poriadok, poriadok, poriadok, och jaj, ano občas to u nas vyzerá ako v baliarni. Na niečom sme už popracovali a niečo urobíme v súčinnosti už s avízovanými tovarovými zmenami - doplneniami a chceli by sme to aj trochu farebne oživiť, takže asi pribudnú nejaké svetlá.
Ale čo sa týcha poriadku ako takého, no sú medzeri a musíme sa posnažiť hlavne tak priebežne aby to fungovalo a nie nárazovite...


6/ Odborný a ľudský prístup k zákazníkom.


Nuž všetci sme ľudia a ak by sa vám čokoľvek na našom správaní nepáčilo sem s tým na pranier. Ak sú to nezaujaté postrehy, radi sa s nich poučíme a zlepšíme...

Takže zatiaľ toľko, o postupných zmenách, ktoré vyššie avízujem, vás tu budem informovať.
A na záver pre tých, ktorý dostávajú inzertný časopis AB Piešťany. V avízovanéj reklame je skrytý aj kupón na 5% zľavu, tak si zožente AB-čko a prijdite si nakúpiť lacnejšie... :)

Poslať 26 Mar 2012, 21:37
ITIetalista Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Príspevky: 151

Kde sa bude dať zohnať to AB-čko Piešťany? :lol:
Nastavenia pre Vypyr komba nájdete na: http://www.vypyrsettings.fr/?choice=select
_________________
Guitars:
Ibanez RG170DXL (Electric) - stock
Cort X-2 LH (Electric) - customed- white, fixed bridge, 1volume, 3way switch, Pickups: Bridge EMG HZ humbucker, Neck no-name singlecoil.
Amplifiers:
Peavey Vypyr 15 head + homemade reprobox
_________________


Poslať 30 Mar 2012, 12:47
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Príspevky: 8061
Obrázky: 327
Bydlisko: Piešťany, SR

Tak zadanie aj s 5% zľavovým kupónom je už v AB-čku a pokiaľ dodržia termín, tak budúci týždeň by to mali výjsť prvýkrát a potom pravidelne každý druhý týždeň... 8)


marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Príspevky: 8061
Obrázky: 327
Bydlisko: Piešťany, SR


marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Príspevky: 8061
Obrázky: 327
Bydlisko: Piešťany, SR

Tak ako som sľúbil v rámci dobudovania predajne, tak dnešným dňom pribudol aj svetelný park, na začiatok najobľúbenejšie od firiem Eurolite a Stagg. Nájdete ich tu:

viewforum.php?f=75

Mám natočené aj nejake to video a nové fotky s aktuálneho vzhľadu Piešťanskej predajne.
Samozrejme, akonáhle to spracujem, hneď to tu je! :)


marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Príspevky: 8061
Obrázky: 327
Bydlisko: Piešťany, SR

Zdravím všetkých priaznivcov hudby!

Neuplynuly ani dva týždne, čo sme inovovali vzhľad predajne a doplnili sortiment o svetelnú techniku a už tu máme pre našich zákazníkov a priaznivcov novú a dúfame, že pozitívnu informáciu!!!

Podarilo sa nám zohnať nové priestory v centre Piešťan a momentálne pracujeme na sťahovaní predajne, kde by sme mali byť komplet presťahovaný tak, aby sme od 1.12.2012 mohli naplno fungovať! Fotky a ďalšie info sem pridám, keď bude trochu času.

NOVÁ ADRESA PREDAJNE V PIEŚŤANOCH:

Teplická 2276/30

Pre upresnenie a pre orientáciu pre domácich, aj cezpoľných je to situovane nasledovne:

Predajňa sídli hneď vedľa poisťovne ALLIANZ oproti ulice MOYZESOVA, oproti je OČNÁ OPTIKA a známy podnik BUDÍK, je to cca 100 m nižšie od AU Parku na opačnej strane cesty. Tu je zbežná mapka:

ObrázokĎalší

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr

cron