Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr Lídl Music Slovakia - predajňa Žilina

Lídl Music Slovakia - predajňa Žilina

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Lídl Music Slovakia Žilina
Námestie Ľ. Štúra 1 (Dom odborov), 010 01 Žilina, +421 41 723 49 58 (telefón/fax), zilina@lidlmusic.sk , ICQ: --- / Skype: lidl.music.zilina, vedúci predajne Ľubomír Fukan
http://www.lidlmusic.sk/?id=19&id_store=5

Dlhoročne zavedená predajňa v komornejšom štýle so skusenym zamestnancom.

Naše video: http://www.youtube.com/watch?v=gjtCmtiCHuY

Obrázok

Poslať 11 Dec 2010, 00:27
littleB okukávač
okukávač

Možno by ste mali prehodnotiť otváracie hodiny v tejto predajni... Dnes som márne čakal na skončenie obedňajšej prestávky pred zamknutými dverami, po viac ako 15 minútach od jej oficiálneho skončenia som to zabalil a odišiel. Chápem, že z jedného prípadu nemožno robiť precedens, no ja osobne som za posledný rok už 3x prišiel do DO Žilina len za účelom navštíviť túto predajňu, a 3x bolo zatvorené, aj keď podľa úradných hodín nemalo byť.
Berte to len ako konštruktívnu kritiku, nič osobné. :wink:

Poslať 11 Dec 2010, 10:48
V.I.P.
V.I.P.

littleB píše:
Možno by ste mali prehodnotiť otváracie hodiny v tejto predajni... Dnes som márne čakal na skončenie obedňajšej prestávky pred zamknutými dverami, po viac ako 15 minútach od jej oficiálneho skončenia som to zabalil a odišiel. Chápem, že z jedného prípadu nemožno robiť precedens, no ja osobne som za posledný rok už 3x prišiel do DO Žilina len za účelom navštíviť túto predajňu, a 3x bolo zatvorené, aj keď podľa úradných hodín nemalo byť.
Berte to len ako konštruktívnu kritiku, nič osobné. :wink:

Diki moc za tento prispevok. O takychto veciach treba sem pisat. Hned v pondelok preverim aspon tento posledny pripad, pretoze toto su citlive veci... :evil: :x
Este otazka k tomuto pripadu a sice, ci tam bola aspon nejaka cedulka s odkazom, napr. som na WC alebo som na poste alebo nieco podobne?!? :roll:

Poslať 11 Dec 2010, 14:23
littleB okukávač
okukávač

marianguitar píše:
Diki moc za tento prispevok. O takychto veciach treba sem pisat. Hned v pondelok preverim aspon tento posledny pripad, pretoze toto su citlive veci... :evil: :x
Este otazka k tomuto pripadu a sice, ci tam bola aspon nejaka cedulka s odkazom, napr. som na WC alebo som na poste alebo nieco podobne?!? :roll:

Nie, žiaden odkaz tam nebol. Len lístok s otváracími hodinami, dáke plagáty, papier s akciovou ponukou (Peavey Valveking za dobrú cenu :D ), jeden inzerát a VEĽKÝ ZÁMOK NA DVERÁCH. :wink:
Tie minulé prípady boli tiež bez odkazu. Myslím, že jedenkrát som prišiel uprostred doobedia a bolo zamknuté, druhýkrát to bolo cca. 30 min. pred koncom otváracej doby a tiež už bolo zavreté. Na presné dátumy si už nespomeniem. Ja úplne chápem, že sa môže vyskytnúť i technická porucha (povedzme vypadne elektrika a pod.), takže vôbec nepočítam prípad, kedy som tam prišiel a z dôvodu rekonštrukcie Domu Odborov bolo zatvorené, to chápem. :idea: Len ma mrzí, že sa mi tento rok nedarí utrafiť ten správny čas, keď sú hudobniny otvorené, nakoľko nie som zo Žiliny a mám tam cestu len raz za pár týždňov. :)

Poslať 13 Dec 2010, 13:04
V.I.P.
V.I.P.

No toto ma mrzi, mne hodne zalezi na tom, aby sme sa po vsetkych strankach snazili prezentovat v ramci moznosti dobre a toto urcfite neprospieva.
Preposielam link aj veducemu predajne v Ziline, nech sa vyjadri... :? :roll:

Poslať 14 Dec 2010, 12:12
lubosf nováčik
nováčik

Pokiaľ zákazník nevie, kedy bol u mňa, keď bolo zatvorené, tak sa k tomu nemôžem vyjadriť, ale určite som mal na to dôvod. Pokiaľ som v práci a potrebujem si niečo vybaviť - napr. toaleta, otvoriť alebo zavrieť rampu keď mám tovar, vyhodiť kartony atď... mám na dverách cedulku -otvoríme o chvíľu s mojím číslom. Pokiaľ je zatvorené dlhšie pre dovolenku alebo z iného dôvodu je na dverách predajne aj na mreži pred schodami oznámený dôvod. Občas sa mi stalo, že mi niekto oznam z mreže strhol, ale to ovplyvniť nemôžem.
Asi tri týždne dozadu som bol so synom u doktorky so zápalom pľúc, ale takéto veci človek dopredu nevie,čiže som na predajni oznam nemal. Piatok si pamätám, pretože som mal zákazníkov čo pozerali gitary až skoro do jednej-čiže takmer celú obednú prestávku-myslím, že som vtedy aj predal nejakú drobnosť a zarezervovali si jednu Cortu. Potom som si už bol dať len odložiť obed a tam, kde aj kráľ chodí pešo. Nedlho poobede som mal tiež zákazníkov aj sa niečo predalo, takže ma mrzí, že ma zákazník nezastihol-vyzerá na seriózneho človeka. Museli sme sa tesne minúť. Bohužiaľ, tomuto sa nedá celkom vyhnúť, v jeho prípade Murphyho zákony zafungovali.

Poslať 14 Dec 2010, 15:04
littleB okukávač
okukávač

Nemusíte sa ospravedlňovať - ako som už uviedol vyššie, mám úplné pochopenie pre náhle udalosti, resp. prestávky z prevádzkových dôvodov. Zhoda okolností ma však neustále postihuje, takže som sa len chcel uistiť, že otváracie hodiny uvedené na dverách predajne ešte platia.
Ale nevzdávam sa - keď najbližšie budem v Žiline, znovu (už po štvrtýkrát v tomto roku) to skúsim. :D

Poslať 14 Dec 2010, 22:25
littleB okukávač
okukávač

marianguitar píše:
Ja len pevne verim, ze sa konecne uskutocni "blizke stretnutie tretieho druhu" ci ako to bolo s tym ET... :lol:

:mrgreen:

Poslať 30 Mar 2012, 11:55
V.I.P.
V.I.P.

Pre naších zákazníkov v Žiline tu mám informáciu o presťahovaní našej predajne.
Nejde o sťahovanie s Domu odborov niekde preč, ale len v rámci Domu odborov... :)

Doteraz sme boli hore na poschodí vpravo od vstupu, avšak priestor nám už dlhšie nevyhovoval v pomere cena (plocha) za priestory a naše potreby. Keďže nám stačí menší priestor a skôr dostupnejší a prístupnejší aj prenášaniu tovaru (najmä väčšie veci ako reproboxoy atd), tak sme spolu s vedením Domu odborov získali priestory nové!

Od dnešného dňa 30. 3. 2012 (oficiálne) nájdete predajňu na prízemí vpravo pred kinosálou.

Otváracie hodina sa budú trochu upravovať (takže ich ešte upresníme), nakoľko plánujeme mať otvorené vždy, keď bude v Dome odborov v kinosále (alebo aj inde) nejaká akcia, myslené večer.

A jedna novinka, účastníci akcií v Dome odborov (kino, divadlo atd), môžu vstupenku s podujatia použiť ako ZĽAVOVÝ KUPÓN pre jednorázový nákup v hodnote 5% s ceny
nákupu
!!!

A pripravujeme od budúceho týždňa sériu akcií, ktoré Vás určite potešia... 8)

V.I.P.
V.I.P.

P O Z O R !!!

Presťahovali sme sa v dome odborov na prízemie, pri kinosálu!!!

HUDOBNÝ NÁSTROJ s. r. o.

Žilina, námestie Ľ. Štúra 1 (Dom odborov na prízemí pri kinosále), PSČ: 010 01

Ale ulica bola premenovana na ul. A.Bernoláka č. 51 (priestor ten istý)

otváracie hodiny: pondelok až piatok od 8:30 - 17:00 hodiny
Pri väčších akciách v Dome odborov máme predajňu otvorenú aj mimo prevádzkových hodín!!!

tel./fax: +421 41 723 49 58

údaje pre navigáciu: geo: lat=49.219664 geo: lon=18.741394

managment predaja Ľubomír Fukan

http://www.domodborovza.sk/kde.php

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr