Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr GREG vyrobca paliciek na bicie

GREG vyrobca paliciek na bicie

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
CO si myslite o tejto znacke?

http://www.greg.sk/
Paci sa mi (hoci s pohladu gitaristu a teda nezasveteneho) ze ma tri cenove kategorie (podpisové - klasické - stigs). Pocul som na ne chvalu. 8)
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 07 Jún 2007, 13:11
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

jj...pravda...je to rozdelene na 3 serie...ja pouzivam klasicke 5A a 5B...mal som aj Stigs-y,ale su strasne suche a potom som z nich mal tvrdu a popraskanu kozu na prstoch...U mna je GREG na 1. mieste...pomer cena/kvalita je bezkonkurencny...
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 10 Jún 2007, 17:10
martinma Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

LP_drummer píše:
jj...pravda...je to rozdelene na 3 serie...ja pouzivam klasicke 5A a 5B...mal som aj Stigs-y,ale su strasne suche a potom som z nich mal tvrdu a popraskanu kozu na prstoch...U mna je GREG na 1. mieste...pomer cena/kvalita je bezkonkurencny...

Mozem potvrdit podla naseho bubenika, palicky su v svojej cenovej hladine fain a dobre obstoja v konkurencii. Mozno by nebolo od veci pozvat do diskusie aj pana Grega. :?:
Peavey 6505plus, Valveking412box, TC Electronic G Major, ZOOM G2.1u

Poslať 10 Jún 2007, 17:14
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

martinma píše:
LP_drummer píše:

Mozem potvrdit podla naseho bubenika, palicky su v svojej cenovej hladine fain a dobre obstoja v konkurencii. Mozno by nebolo od veci pozvat do diskusie aj pana Grega. :?:

Aktualna web stranka tejto firmy je: http://www.greg.sk/
A oslovim pana Grega, ci by sa nezucastnil naseho fora. 8)

Poslať 11 Jún 2007, 12:43
inventár
inventár

jj...to by bolo super...mozno by mi vedel spravit aj nejake custom 8)
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"

Poslať 06 Okt 2007, 13:24
OondroO Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

ja kupujem len a len GREGy .. ziadne inee , a s obycajnymi hlavickami , umele sa mi moc nelubia , .. ked hram s palickami s drevenymi hlavickami , ma to iny zvuk .. 8)..a akurat mam podpisove: Cyril Zelenák-som s nimi nadmieru spokojny
Obrázok
ObrázokD-R-U-M-S are my LIFE !!!Obrázok

Poslať 06 Okt 2007, 15:57
inventár
inventár

noooo....ja teraz pouzivam Rock od Greg-u,ale chcem prejst na nieco dlhsie,ale trochu tensie...takze asi 5A alebo Swing

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr