Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Sebarealizácia Home Recording Zoom H4n Recording function REC LEVEL AUTO

Zoom H4n Recording function REC LEVEL AUTO

...ako nahrávať doma - rady a tipy

jando nováčik
nováčik

Výhradný dovozca: www.lidlmusic.sk a www.lidlmusic.cz
Najlepšie kúpite na http://www.lidlmusic.sk/lidlmusic/eshop ... y-rekorder

--------------------------

Zdravim Vás, chcem sa poradit, tato funkcia REC LEVEL AUTO dokaze sama znizit uroven hlasitosti nahravky, ale ak je dlchsiu dobu tihši zvuk, uz to nezdvihne hore,, neviete niekdo ci sa to da nejako nastavit ?

Zisiel by sa mi SK/CZ navod ku Zoom H4n, nestretli ste niekde nahodou link na PDF :-?

www výrobcu

http://www.zoom.co.jp/english/products/h4n/

Poslať 03 Feb 2011, 01:59
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Predpokladam, ze si to asi nekupil od nas, ked namas navod, lebo my davame podrobne navody...
Ten auto rec level samozrejme automaticky "inteligentne" nastavuje tuto uroven podla zvukovo-akustickych podmienok ktore prichadzaju... :wink:

re

Poslať 03 Feb 2011, 05:42
jando nováčik
nováčik

Toš , kupoval tokamoš, zjavne nikde, kde nemaju tak kvality servis ako Vy.
Šlo by tento problemik nejak ozrejmit,odporučil mi Vas mejlom Dusan Korytko ,, Vdaka.

Poslať 03 Feb 2011, 13:09
V.I.P.
V.I.P.

jando píše:
Toš , kupoval tokamoš, zjavne nikde, kde nemaju tak kvality servis ako Vy.
Šlo by tento problemik nejak ozrejmit,odporučil mi Vas mejlom Dusan Korytko ,, Vdaka.

Posli mi do ss-ky mailovu adresu... :wink:

Poslať 05 Feb 2011, 05:52
jando nováčik
nováčik

Poslať 05 Feb 2011, 12:10
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

ja by som skusil nainstalovat novy firmware
Obrázok

petz nováčik
nováčik

jando píše:
Zdravim Vás, chcem sa poradit, tato funkcia REC LEVEL AUTO dokaze sama znizit uroven hlasitosti nahravky, ale ak je dlchsiu dobu tihši zvuk, uz to nezdvihne hore,, neviete niekdo ci sa to da nejako nastavit ?

Zisiel by sa mi SK/CZ navod ku Zoom H4n, nestretli ste niekde nahodou link na PDF :-?

Mám ten istý problém prosím o pomoc. Vďaka.

Poslať 27 Máj 2011, 08:03
V.I.P.
V.I.P.

Tak link na preklad urcite neexistuje, manualy k tymto zariadeniam sa davaju prekladat za nemale peniaze, takze ich majitel ich poskytuje k zakupenym zariadeniam...
Ja som sice robil video navod k H-1 ale pri kratkej praci s tymto som tento problem nepostrehol, alebo som sa do takejto situacie nedostal, ale napiseme výrobcovi, že by nam prípasdne poradil... :idea:

Ked obdrzim nejaho odpoved, hodim to sem... 8)

Poslať 27 Máj 2011, 11:08
V.I.P.
V.I.P.

Tak kopírujem to, čo mi kolega k tomuto problému napísal:

Jiří Rusek: Podle mne to přístroj bere jako vypnuto a musí se to znovu aplikovat..
...Ano je to přesně jak říkáš, doporučoval bych napřed - nastavit PEAK ručně - a potom normálně nahrávat - s tím že normalizaci nahrávky už potom udělám v PC...

Poslať 02 Jún 2011, 08:55
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

google translate

v dobe, ked je AJ u nas druhy najrozsirenejsi jazyk, online slovnikov nevidim dovod ziadat nejaky slovensky preklad.

nehovoriac o tom, ze je tak drzost ziadat slovensky manual na fore distributora. hlavne ked si to zrejme kupil niekde inde, lebo keby si to kupil na SR, tak predajca je povinny ti poskytnut slovensky manual
Obrázok

Späť na Home Recording