Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Klávesové nástroje Dovoz klavesu

Dovoz klavesu

...klavíry, syntetizátory, piána a iné

Poslať 06 Sep 2010, 20:28
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

ggm píše:
Napisal som mail o bolo mi odpisane ,že klaves maju len treba poslať moju Adresu a tel a do 2 dni ho mam Doma.Skuste si niečo vybrať a pošlite mail a uvidite

No ok, tak ja napisem do YAMAHY a dam im ten link, nech to preveria a uvidime... :?

Poslať 07 Sep 2010, 20:34
ggm nováčik
nováčik

Tak sa tešim na vyjadrenie yamahy.

Poslať 07 Sep 2010, 20:59
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Poslať 08 Sep 2010, 08:39
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

ggm: ja ta skor varujem pred tymto. skor to bude oj*b, posles prachy a klaves neuvidis..
Obrázok

Poslať 26 Jan 2011, 23:08
rockForYou nováčik
nováčik

No tak veru ta stranka Sekacik nevyzera doveryhodne, navyse nema podla zakona ani uvedene registracne udaje ako ICO, DIC.

No a co sa tyka tych cien, tak je pravda, ze niektore nastroje ci ina zvukova technika sa daju na webe zohnat ovela lacnejsie. Predstavte si tie marze, o ktore sa produkt navysi, kym pride od vyrobcu cez medziclanky/ distributorov do kamennej predajne na Slovensko. Problem je, ze zakaznici su uz zvyknuti na predrazene finalne maloobchodne ceny. Poznam e-shopy, ktore priamym odberom od vyrobcov vedia ponuknut nizsie ceny a pritom vobec nejde o fake ani podvod. Napriklad tento shop s proaudio a gitarovou technikou si drzi najnizsie ceny v Europe http://www.musicians-navigator.com/

Predchádzajúci

Späť na Klávesové nástroje