Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Klávesové nástroje mp3 prehrávač v GW8

mp3 prehrávač v GW8

...klavíry, syntetizátory, piána a iné

Poslať 28 Júl 2010, 10:12
PIK-NIK nováčik
nováčik

www.hudobnynastroj.sk
http://hudobnynastroj.sk/5-klavesove-nastroje

čau, vie mi niekto poradiť ako mám naformátovať mp3 a wav podklady aby to gw8 prehrala ? "niako si moc vyberá"

Poslať 21 Nov 2011, 22:04
jaricek nováčik
nováčik

PIK-NIK píše:
www.hudobnynastroj.sk
http://hudobnynastroj.sk/5-klavesove-nastroje

čau, vie mi niekto poradiť ako mám naformátovať mp3 a wav podklady aby to gw8 prehrala ? "niako si moc vyberá"

čau, v prvom rade si naformátuj usb na rolande a pokiaľ chceš naiportovať mp3 alebo wav na usb, tak najlepší spôsob je použiť program, ktorý je dodávaný spolu s nástrojom. Cez tento program to na usb naimportuješ a malo by to hrať bez problémov. Aspoň ja som s tým doteraz problém nemal a to som tam mp3 alebo wavka importoval už neraz

Poslať 22 Nov 2011, 17:31
PIK-NIK nováčik
nováčik

Ďakujem za dobrú radu, ja som to skúšal, do jednej knižnici som nasúkal viac podkladov, a pri prehrávaní načítanie ďalšej veci mu trvalo 12-13 sekúnd, čo je pri tanečnej zábave strašne veľa, teraz som dal na USB len 99 vecí a načítava okamžite - problém je že musím meniť klúče, ak niekto má riešenie na to, dať repertoár na jeden klúč cca 500 podkladov, a aby to prehrávalo (načítalo) okamžite, rád prídem osobne kamkoľvek na slovensku pre inštruktáž aj s flaškou dobrého whiskey.

Poslať 22 Nov 2011, 19:23
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

PIK-NIK píše:
Ďakujem za dobrú radu, ja som to skúšal, do jednej knižnici som nasúkal viac podkladov, a pri prehrávaní načítanie ďalšej veci mu trvalo 12-13 sekúnd, čo je pri tanečnej zábave strašne veľa, teraz som dal na USB len 99 vecí a načítava okamžite - problém je že musím meniť klúče, ak niekto má riešenie na to, dať repertoár na jeden klúč cca 500 podkladov, a aby to prehrávalo (načítalo) okamžite, rád prídem osobne kamkoľvek na slovensku pre inštruktáž aj s flaškou dobrého whiskey.

:lol: :arrow:

Späť na Klávesové nástroje