Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Klávesové nástroje Roland prelude-yamaha mo6

Roland prelude-yamaha mo6

...klavíry, syntetizátory, piána a iné

Poslať 06 Jún 2009, 15:24
dusan.backo nováčik
nováčik

www.hudobnynastroj.sk
http://hudobnynastroj.sk/5-klavesove-nastroje

potrebujem poradit,,vhodny klaves na tanecnu muziku,pomer ceny a vykon,,max do 1000 eur som ochotny dat,,nakolko sa tomu venujem iba doma ako konicek,,,alebo poradte inu alternativu,,,,,dakujem ....PS IDE MI HLAVNE ABY TO MALO ARPEGIA ....

Poslať 07 Jún 2009, 09:03
dusan.backo nováčik
nováčik

marianguitar píše:
Neskusal si Roland GW-8 :?:

na yamahu mo 6 som videl viacero recenzii,,videi,co to dokaze,,a potom ten roland prelude je novinka,,co mi len tak padlo do oka,,,ta gw8 -neviem,,nemal som moznost bit pritom,,preto sa pytam,,,ale zas je tam priazniva cena ked som pozeral,,,ale ma gw 8 arpegia????
alebo podobnu funkciu,? mal som to na yamahe mm6 ,,a to je pre mna priam unikatna funkcia

Poslať 07 Jún 2009, 09:05
dusan.backo nováčik
nováčik

marianguitar píše:

ozaj,,,,ved ty si hudobnik, odporucis ten roland??gw8??

Poslať 07 Jún 2009, 18:52
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

dusan.backo píše:
marianguitar píše:

GW-8 ma arpegiator urcite. Ano som hudobnik, sice gitarista ale trochu pohram aj na klaves /nie obojrucne klavir/ a dlhsiu dobu /davnejsie/ som v kapele programoval klavesy do sekvenceru... :wink:

Poslať 07 Jún 2009, 19:45
dusan.backo nováčik
nováčik

marianguitar píše:
dusan.backo píše:
marianguitar píše:

GW-8 ma arpegiator urcite. Ano som hudobnik, sice gitarista ale trochu pohram aj na klaves /nie obojrucne klavir/ a dlhsiu dobu /davnejsie/ som v kapele programoval klavesy do sekvenceru... :wink:

TAK TO BY BOLO FAJN,,LEBO TEN ARPEGIATOR JE PRE MNA PODSTATNY,,,A ZAS CO POZERAM O GW8 NEJAKE RECENZE,,VIDEA,,NIKDO TO TAM NESPOMINA,,,,AK TO MA,,DAM NA TEBA,,,KUPIM TENTOKRAT ROLAND,,AJ KED SOM CHCEL NIECO LEPSIE ,,,ALE MYSLIM ZE MNE BY VYHOVOVAL AKO AMATEROVI NA DOMA,,SICE KED UZ TAK STALE POZERAM ,,ROZMYSLAL SOM ROVNO ZE KUPIM YAMAHU MOTIF ES6 S DRUHEJ RUKY AK BY BOLA,,...ZA AKU CENU VIES PREDAT GW8???DAKUJEM

Poslať 07 Jún 2009, 20:27
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

V kazdom pripade si pocekuj este aj okolo tej Yamahy, aby si potom nebol sklamany alebo mal ine predstavy. K Yamahe ti neviem blizsie povedat, lebo som s nou nerobil ale ak sa rozhodnes pre nu, tak sa ti pokusim urobit co najlepsiu cenu ... :wink:

Poslať 07 Jún 2009, 23:41
dusan.backo nováčik
nováčik

marianguitar píše:
V kazdom pripade si pocekuj este aj okolo tej Yamahy, aby si potom nebol sklamany alebo mal ine predstavy. K Yamahe ti neviem blizsie povedat, lebo som s nou nerobil ale ak sa rozhodnes pre nu, tak sa ti pokusim urobit co najlepsiu cenu ... :wink:

OK dakujem zatial,,pozrem to co ako,,naj najme v nejakej predajni,,lebo pre mo6 som rozhodnuty,,s druhej ruky som ani podstate nenasiel,,a co bolo boli predane,,tak by kupil novy,,este sa popytam ohladom toho gw8,,ale asi skor yamaha,,,ozvem sa a kupim od teba,,,dik zatim este raz

Poslať 01 Nov 2009, 23:50
sebastian nováčik
nováčik

Roland GW-8 sa neda porovnať s yamahou vtom dobrom zmisle slova zo starou už vobec.
Záleží akí nastroj si mal predtim.Zváž to Marian má pravdu.
Inak ja mám GW-8 tri t.je ok.

Späť na Klávesové nástroje