Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Basgitary Neuser ...

Neuser ...

...basgitary, kombá, efekty a všetko čo s tým súvisí

Poslať 29 Feb 2008, 23:14
Philospher nováčik
nováčik

viem ze je nejaky chlap co vyraba gitary a bassgitary pod touto znackou v Modre ale nikde som nenasiel ziadnu web. stranku alebo nieco take neviete niekto o nejakej prezentaci alebo nieco take???

Poslať 01 Mar 2008, 11:39
Philospher nováčik
nováčik

marianguitar píše:
No tak si klikni sem?
http://www.neuserbasses.com/news_claudia.html
A pokukaj co potrebujes....... :wink:

anooo toto som potreboval dakujem pekne :)

Poslať 01 Mar 2008, 22:35
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Neuser fachcil do basovych gitar snad este za sociku alebo tesne po tom. viem o tom ze mal testy aj vo FachBlatte.

Poslať 02 Mar 2008, 12:10
Philospher nováčik
nováčik

dodo píše:
Neuser fachcil do basovych gitar snad este za sociku alebo tesne po tom. viem o tom ze mal testy aj vo FachBlatte.
takze jeho nastroje budu asi dobre nie?:)

Poslať 02 Mar 2008, 12:33
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Poslať 02 Mar 2008, 13:11
spyros inventár
inventár

marianguitar píše:
Dobre budu urcite. Skor ide o ten pomer cena/kvalita, lebo on uz robi nastroje aj pre inak financne zalozenych typkov ako sme my tu na slovensku... :?

Ja uz som pocul aj menej lichotok na neho, ale islo o gitaru typu stratocaster s aktivkami a nie basy.
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 02 Mar 2008, 13:16
Philospher nováčik
nováčik

marianguitar píše:
Dobre budu urcite. Skor ide o ten pomer cena/kvalita, lebo on uz robi nastroje aj pre inak financne zalozenych typkov ako sme my tu na slovensku... :?
takze jeho basy asi nepojdu pod 50 tácov co?:)

Poslať 02 Mar 2008, 14:06
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Philospher píše:
marianguitar píše:

No vsak uz mas kontakt, tak sa ho na to popytaj ale povedal by som, ze ked budes chciet nieco svetaschopne tak to bude palka... :shock:

Poslať 02 Mar 2008, 16:47
Philospher nováčik
nováčik

marianguitar píše:
Philospher píše:
marianguitar píše:

No vsak uz mas kontakt, tak sa ho na to popytaj ale povedal by som, ze ked budes chciet nieco svetaschopne tak to bude palka... :shock:
aha no super :D

Poslať 03 Mar 2008, 09:57
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

basak, ktory hra s Adamom Duricom - Daniel Lahky, ma basu od neho..tusim nieco na tento styl http://www.neuserbasses.com/courage.html , ale 5-ku..basa vyzera dobre, pekne spracovana, hra dobre..

btw Philosopher: preco zakladas temy o basach v gitarovej sekcii? :roll:
Obrázok

Poslať 03 Mar 2008, 17:08
Philospher nováčik
nováčik

styrioci píše:
basak, ktory hra s Adamom Duricom - Daniel Lahky, ma basu od neho..tusim nieco na tento styl http://www.neuserbasses.com/courage.html , ale 5-ku..basa vyzera dobre, pekne spracovana, hra dobre..

btw Philosopher: preco zakladas temy o basach v gitarovej sekcii? :roll:

aha no niekedy si to skusim pozret a vypocut a btw lebo som nevedekl ze neser vyraba len basy :wink:

Poslať 08 Apr 2008, 01:09
poweredby nováčik
nováčik

mam doma jeho basu.je to 5-stunka,snimace bartolini,aktivna elektrika ebs,dervo tusim aficka hruska a eben a este nieco,tazka ako krava,mam ju v ceresnovom prevedeni,zlaty hardware,je to rocnik cca "95,cena je pohybliva ale podla zisteni z e-bay okolo 80-110000Sk :D .mozem potvrdit ze zvukovo je to nadhera a ziadne problemy neboli.
!!!SQUIER NEHORY!!!

Späť na Basgitary