Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Basgitary trsatka na basu

trsatka na basu

...basgitary, kombá, efekty a všetko čo s tým súvisí

Poslať 24 Máj 2007, 18:46
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

akymi trsatkami hrate na base?ja hram gitarovim makkym, je to tak pre mna pohodlnejsie, jeden kamarat mi to poradil, je to divne? :)
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 24 Máj 2007, 19:14
mupino Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Tomas píše:
akymi trsatkami hrate na base?ja hram gitarovim makkym, je to tak pre mna pohodlnejsie, jeden kamarat mi to poradil, je to divne? :)

No keď ti to vyhovuje, je to OK. Záleží aj od štýlu ktorý hráš a aj od techniky. Časom si ujasníš ktoré je to pravé. :)
Girarista rocker

Poslať 24 Máj 2007, 19:19
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

o technike by som radsej pomlcal, a styl punk rock, takze ziadne virtuozity, som rad, ze to uhram tak ako to uhram a sam viem, ze by to mohlo byt aj lepsie, ale ked davam brutalne tempa alebo aj pomale mne sa tazko hra tvrdym, hneto sa mi zda take pohodlne, ty hras akym?
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 25 Máj 2007, 17:24
martinma Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Tomas píše:
o technike by som radsej pomlcal, a styl punk rock, takze ziadne virtuozity, som rad, ze to uhram tak ako to uhram a sam viem, ze by to mohlo byt aj lepsie, ale ked davam brutalne tempa alebo aj pomale mne sa tazko hra tvrdym, hneto sa mi zda take pohodlne, ty hras akym?

Propletem sa do debaty. Já používam na gitaru DUNLOP STANDARD 1,0. Som ľavák a mám Ibanez Prestige LH model. Hlavu PEAVEY 6505plus a box 412 Valveking a som úplne spokojný! :!: Páčoi sa myn štýl Audioslave. Nech ije Tony Morello.

Poslať 29 Máj 2007, 14:51
miro Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

mupino píše:
Tomas píše:

No keď ti to vyhovuje, je to OK. Zále?í aj od ?týlu ktorý hrá? a aj od techniky. Časom si ujasní? ktoré je to pravé. :)

A to nie je jedno? Basa či gitara? :?
úplný začiatočník

Poslať 29 Máj 2007, 23:13
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

miro píše:
mupino píše:
Tomas píše:

No keď ti to vyhovuje, je to OK. Zále?í aj od ?týlu ktorý hrá? a aj od techniky. Časom si ujasní? ktoré je to pravé. :)

A to nie je jedno? Basa či gitara? :?

komu ako, väčšinou to jedno nie je! 8)

Poslať 11 Okt 2009, 20:49
berg*er Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Je dolezite vediet hrat basu aj prstami.
"Life is tough when you taste good"

. ...The best gets better...

Späť na Basgitary