Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Basgitary Aky mate aparatik na basu?

Aky mate aparatik na basu?

...basgitary, kombá, efekty a všetko čo s tým súvisí

Poslať 14 Júl 2007, 23:44
Philospher nováčik
nováčik

No pochvastajte sa co mate vy na basu ? Ja mam lampovy preamp peavey TB RAXX a teraz som si dal robil zosilovac u firmy prosound 300 watt 4 ohm a planujem tak do 2 mesiacov kupit nejaku poriadnu bednicku k tomu asi nieco ako Warwick alebo Ampeg alebo Peavey :) no a co vy teda? :shock:

Poslať 15 Júl 2007, 07:48
Jonso Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Philospher píše:
No pochvastajte sa co mate vy na basu ? Ja mam lampovy preamp peavey TB RAXX a teraz som si dal robil zosilovac u firmy prosound 300 watt 4 ohm a planujem tak do 2 mesiacov kupit nejaku poriadnu bednicku k tomu asi nieco ako Warwick alebo Ampeg alebo Peavey :) no a co vy teda? :shock:

Hmm,Tb Raxx od Peavey, to je raritka! Dvojnasobne korekcie PRE a POST Voicing. To sa len tak nevidi. Ja som sice gitarista ale tuto masinku poznam este s partie s ciech. Vyborny preamp. Uvidime ako ti to bude hrat s tym Prosound mosfetom. A box, no dobre, dobre zvazuj, ako sa hovori dvakrat meraj a raz strihaj :lol: .
Yamaha RGX-321, kombo Marshall 8080S

Poslať 20 Aug 2007, 11:38
Osho Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

no ja doma drtim na Behringer BT108
ULTRABASS, 2 kanalove 15-W kombo (s technológiuo VTC-elektrónkový zvuk) :lol: nie je to nic extra, ale hram len doma...kapelu zatial nemam, takze na domajsie cvicenie bohato staci...tedko som si kupil este zoom g2.1u a spolu to uz hra o nieco lepsie... :mrgreen:

Poslať 20 Aug 2007, 14:52
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Osho píše:
ULTRABASS, 2 kanalove 15-W kombo (s technológiuo VTC-elektrónkový zvuk) :lol: nie je to nic extra, ale hram len doma...kapelu zatial nemam, takze na domajsie cvicenie bohato staci...tedko som si kupil este zoom g2.1u a spolu to uz hra o nieco lepsie... :mrgreen:

A to hras basu cez gitarovy processor? :?:

Poslať 20 Aug 2007, 15:36
Osho Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
Osho píše:

docerta som sa pomylil...samozrejme,ze nie...myslel B2.1U...myslim jedno,pisem druhe :oops: :mrgreen:

Poslať 20 Aug 2007, 16:03
V.I.P.
V.I.P.

Osho píše:
marianguitar píše:
Osho píše:

docerta som sa pomylil...samozrejme,ze nie...myslel B2.1U...myslim jedno,pisem druhe :oops: :mrgreen:

To sa stava aj v lepsich rodinach, ako sa hovori, :lol: :) :wink:

Poslať 20 Aug 2007, 16:31
Osho Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
Osho píše:
marianguitar píše:
Osho píše:

To sa stava aj v lepsich rodinach, ako sa hovori, :lol: :) :wink:

to vies...v praci pisem "prispevok" na x krat...predavam a musim sa venovat ludom...potom to tak dopada... :oops: :lol: :mrgreen: ale pohoda...skoda ze to nebolo aspon daco vtipne...by sme se pobavili :lol:

Poslať 20 Aug 2007, 17:19
Philospher nováčik
nováčik

Osho píše:
to je samozrejme ze na doma to staci tiez uvazujem ze nieco kupim na doma take 15 wattove :))

Poslať 21 Aug 2007, 09:08
Osho Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Philospher píše:
Osho píše:
to je samozrejme ze na doma to staci tiez uvazujem ze nieco kupim na doma take 15 wattove :))

jo jo...ale ak ti mozem poradit kup si daco ako toto kombicko...trocha to "brni"...neviem, mozno to mam len zle "zostelovane" ale je to fakt...musim sa s tym este pohrat, len nemam moc casu...to kombo bolo nove za smiesnu cenu...takze niet sa comu divit :lol: ale na domajsie cvicenie fakt staci...

Poslať 21 Aug 2007, 15:45
Philospher nováčik
nováčik

Osho píše:
Philospher píše:
Osho píše:

jo jo...ale ak ti mozem poradit kup si daco ako toto kombicko...trocha to "brni"...neviem, mozno to mam len zle "zostelovane" ale je to fakt...musim sa s tym este pohrat, len nemam moc casu...to kombo bolo nove za smiesnu cenu...takze niet sa comu divit :lol: ale na domajsie cvicenie fakt staci...
no vies to brnenie to mzoe byt aj ten behringer ze to je :) ale vsak na doma staci ja som rozmyslal nad warwick , laney , hartke cena bola skoro rovnaka tak si to chcem skusit :) :wink:

Poslať 06 Jan 2008, 06:04
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Na skuskach hravam na Behringer BXL 3000 a musim uznat, ze som spokojny ako to hra, su ludia co Behringer nemaju radi, ja neviem ci som dostal dobry kus a ostatne by mohli byt na prd, ine komba od Behringeru som nikdy nemal, ale toto je podla mna fakt dobre. 8)
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 06 Jan 2008, 19:47
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

nas basak mal behringer kombo, tusim BX600 ci tak nejak...malo to docela fajn zvuk, za tie prachy
a momentalne pouziva EBS Fafner :twisted:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 07 Jan 2008, 23:39
haatatitla Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

tak aj ja sa pochvalim :oops:
v jednej skusobni peavey mark VI + peavey tvx410
v druhej hughes & kettner bassforce 100w kombo - zvukovo mi vobec nevyhovuje. vlastne z neho neveim dostat ziadny poriadny zvuk :D
a doma behringer bx600. na doma staci. donedavna musel stacit aj na skusobni :D
handmade bass, Boss gt-6b, Peavey Mark bass VI, Peavey Tvx 410

Poslať 07 Jan 2008, 23:43
V.I.P.
V.I.P.

haatatitla píše:
tak aj ja sa pochvalim :oops:
v jednej skusobni peavey mark VI + peavey tvx410
v druhej hughes & kettner bassforce 100w kombo - zvukovo mi vobec nevyhovuje. vlastne z neho neveim dostat ziadny poriadny zvuk :D
a doma behringer bx600. na doma staci. donedavna musel stacit aj na skusobni :D

Prihrejem trochu polievocku, tu TVX-410 /4ohmovku/ ma hatatitla od nas z Lidlmusic, takze sa pochval ako sa ti zvukovo paci a tak... :wink:
A kolegovi AVT112X gitarovy reprobox sluzi dobre?

Poslať 08 Jan 2008, 23:09
haatatitla Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

s bednou som spokojny. spodky ma paradne. tlaci to tiez super. len ta velkost a hlavne vaha... :)
jediny problem co mam, je s hornou. resp. priamo na nej alebo v jej okoli nieco rezonuje. nieje to pri vyssich hlasitostiach pocut ale predsa mi to vadilo. tak som akurat vcera dotiahol vsetky repraky aj hornu. nemal som moznost na nej odvtedy hrat tak neviem ci to pomohlo
a este ma stve ze nema kolieska. to bude masaker tahat to na koncert :D

a kolega je s bednou spokojny. len minule ho celkom nastvalo ked videl nejaky tvoj inzerat na tu istu bednu o 500 lacnejsie ako si mu ju predal :roll:
handmade bass, Boss gt-6b, Peavey Mark bass VI, Peavey Tvx 410

Ďalší

Späť na Basgitary