Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Basgitary Aky mate aparatik na basu?

Aky mate aparatik na basu?

...basgitary, kombá, efekty a všetko čo s tým súvisí

Poslať 09 Jan 2008, 10:39
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

haatatitla píše:
s bednou som spokojny. spodky ma paradne. tlaci to tiez super. len ta velkost a hlavne vaha... :)
jediny problem co mam, je s hornou. resp. priamo na nej alebo v jej okoli nieco rezonuje. nieje to pri vyssich hlasitostiach pocut ale predsa mi to vadilo. tak som akurat vcera dotiahol vsetky repraky aj hornu. nemal som moznost na nej odvtedy hrat tak neviem ci to pomohlo
a este ma stve ze nema kolieska. to bude masaker tahat to na koncert :D

No tak skuste urobit taky vozicek pod tu bednu na ktorom to budete tlacit..

haatatitla píše:
a kolega je s bednou spokojny. len minule ho celkom nastvalo ked videl nejaky tvoj inzerat na tu istu bednu o 500 lacnejsie ako si mu ju predal :roll:

No cena za ktoru som predal ten box bola taka kolko som za to chcel. Je mozne, ze som tu cenu na bazare o 500 Sk znizil niekedy priebezne a potom som si to neuvedomil. Myslim ze pre nastvanie to ale i tak nie je, nakolko podla mna na to, ze ta bedna nebola takmer pouzivana, bola cena dobra. :? :wink:
Ale v buducnosti sa nebranim (ak by ste nieco od nas kupovali) tych 500 Sk pripomenut a od ceny by sme ich odpocitali (pri polozke kde sa to bude dat). Urcite to nebol zamysel a cena, ktoru on zaplatil bola ta, co som za to chcel. Urcite sa budem snazit mu to do buducna vykompenzovat, ak sa uz tak stalo... :oops:

Poslať 09 Jan 2008, 12:59
haatatitla Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

ved nic sa nedeje. len predsa aj teba by to nastvalo. ale myslim ze uz ho to preslo a v konecnom dosledku je rad ze ju ma za kolko ju ma...:)
handmade bass, Boss gt-6b, Peavey Mark bass VI, Peavey Tvx 410

Poslať 09 Jan 2008, 17:22
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

haatatitla píše:
ved nic sa nedeje. len predsa aj teba by to nastvalo. ale myslim ze uz ho to preslo a v konecnom dosledku je rad ze ju ma za kolko ju ma...:)

To som rad, lebo mam toho fakt dost a nerad by som bol za toho, kto sam od seba pridal na cene. Ale berme to, ze u mna proste mate nejaky bonuscek do buducna! :lol:

Poslať 13 Okt 2009, 00:59
patriksykora nováčik
nováčik

moj gear v podpise 8)
Cort Action Bass
Ampe SVT 4-PRO
SWR Megoliath
Korg DT-10

www.patriksykora.szm.sk
www.theparanoid.sk

Poslať 06 Apr 2010, 20:34
swrab Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

pridám sa taktiež - hlava Laney RBH700 (zosik asi z roku 1997), bedňa Ashdown MAG 410, hrá to príjemne, skôr agresívne a počuť to !!! skúšal som porovnávať môj zosik s hlavami Warvick Profet 5.2 (ževraj 500W) a Ashdown MAG EVO II (ževraj 307W), použitá bola tá istá bedňa, káble, basa, skrátka menil som len zosik...čo myslíte hrali tie niekoľkonásobne viac wattové zosiky hlasnejšie ako môj starý dobrý 165W ešte made in England ???
jo a basy Fokus H jazzbass, BaCH jazzbass a Cort Curbow 5

Poslať 11 Apr 2010, 11:39
swrab Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

svätá pravda, žiaľ....

Poslať 11 Apr 2010, 14:21
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

U nás v zuške včul máme kombo Hartke KickBack 15" 120w a fender squire Jazz bass.

TO kombo tlačí pár volov. Rozhodne sa nestrati ani pri 3 gitarách.
A pri teste so zostavou MB studio + kustom kG100HFX + 4x12 Quad bedna
nemalo vobec problémy hrat. Podla mna pri normálnej hlasitosti oboch gitaristov(samozrejme ak nebudu chcet hrat na vintage aparatoch metal) tak by to stačilo.

Vynikajúce na jazz, blue, rock a podla mna i metal by to hralo pohode. Dá sa na tom nakrútit pekný kovový zvuk a i bublačka. ROzhodne mozem doporučit. Skoda ze len basáci niesu.

Ak by sa tu našiel niekto z okolia Starej Turej a mal by chut hrat rock s +- troskou funk jazz, blue, a tak také experimentalne, nic profi zatim je to len o hladani vlastného ksichtu, sa pohode ozvite, stací aby poznal tony na hmatniku a mal rytmus.
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification