Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"


Obsah fóra Iné nástroje Basgitary ZOOM B3 bass stompbox / Amp simulátor

ZOOM B3 bass stompbox / Amp simulátor

...basgitary, kombá, efekty a všetko čo s tým súvisí

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Príspevky: 8061
Obrázky: 327
Bydlisko: Piešťany, SR

Obrázok

http://www.lidlmusic.sk/lidlmusic/eshop ... mp-stombox

ZOOM B3 basový multiefekt a Amp Simulator kombinuje jednoduchosť pedalboardu stompboxov so silou multi-efektových procesorov a USB audio rozhrania. Poskytuje úplnú kontrolu nad jednotlivými efektami a amp modelingom, môžete zmeniť nastavenia tónov, ako sa hovorí "za pochodu" pre pódiové a štúdiové použitie.

Intuitívny dizajn umožňuje tvorbu, ukladanie a preskupovanie zvukov v reťazci a umožňuje ľahkú orientáciu v nastaveniach pri živej hre aj v štúdiu.V B3 je modelovacia technológia poskytuje najlepšie nastavenie a tón ako pre živé hranie i priame nahrávanie.

B3 ponúka 99 rôznych typov efektov stompboxov, vrátane niektorých zo svetovo najobľúbenejších basových pedálov a rack procesorov. Úplne nový ZFX-IV DSP efektový procesor sa môže pochváliť úžasnou silou a oveľa väčšou rýchlosťou pre všetko od zvuku cez funkčnosť a ovládateľnosť v porovnaní s predchádzajúcimi verziami ZFX.

B3 má zabudovanú Looper funkciu až do 40 sekúnd nahrávanejie frázy a overdubbingu. "Sound-on-sound" funkcia umožňuje vrstvenie basovových zvukov, koľkokrát chcete v reálnom čase. Používaním slučky môžete tak jednoducho vytvárať sprievodné stopy. Pedál má zabudované USB a interface, ktorý zabezpečuke reálne štúdio podmienky a bezproblémovú prevádzku.

Zabudovaná Ladička ponúka plynulú, real-time odozvu s precíznou presnosťou ladenia pre basovú gitaru. B3 má odstup od "šumu" až 100dB čo eliminuje hluk v pozadí a ZNR (ZOOM noise reduction funkcia) odstraňuje spätnú väzbu a iné nežiaduce zvuky, a poskytuje tak jasné tóny, spolu s prírodnými odozvami delayu a reverb dozvukom. Je možné použit voliteľný FS-01 nožný spínač, ktorý využijete pre zadávaní tempa a pri použití bicieho automatu, Looperu a efektov.

Späť na Basgitary