Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Basgitary vyber basy

vyber basy

...basgitary, kombá, efekty a všetko čo s tým súvisí

Poslať 14 Jún 2007, 15:52
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

zdravim, som gitarista ale rozmyslam ze si kupim nejaku basu
asi jazzbass alebo MusicMan
ale skor ten jazzbass
kedze nemam na original, rozmyslam nad nejakou lacnejsiou kopiou...mate s skusenosti s nejakymi znackami? co by ste mi poradili??
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 14 Jún 2007, 18:02
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

ososbne sa mi velmi pacil kopia jazzbass od firmy Vintage...
aj cenovo to bolo este v pohode, ale keby o lacnejsej a lepsej volbe napiste :wink:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 21 Jún 2007, 13:47
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

GM_viktor píše:
ososbne sa mi velmi pacil kopia jazzbass od firmy Vintage...
aj cenovo to bolo este v pohode, ale keby o lacnejsej a lepsej volbe napiste :wink:

Nie je spatna v ramci ceny ani Fender Squier Affinity Jazz Bass. 8)

Poslať 21 Jún 2007, 15:05
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

GM_viktor píše:
ale skor ten jazzbass
kedze nemam na original, rozmyslam nad nejakou lacnejsiou kopiou...mate s skusenosti s nejakymi znackami? co by ste mi poradili??

Zostavam verny svojej znacke a ponukam ti aspon na pozretie a zvazenie aj niektoru s nasledovnych basgitar:
http://peavey.com/products/browse.cfm/a ... Series.cfm
:?:

Poslať 19 Okt 2007, 15:05
Osho Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

GM_viktor píše:
ale skor ten jazzbass

ja mam doma tuto basu...je to cort acion bass...kupil som ju asi tri roky do zadu a som s nou dost spokojny...zvuk ma naozaj vyborny a to mi hovorilo uz aj viacej ludi, ktory na nej hrali alebo ju mali odo mna pozicanu...nevyhovuju mi akurat snimace ako su rozlozene...obcas mi to vadi pri hre prstami :oops: :lol: stala cosi okolo desat tisic...kamos, ktoremu som ju pozical mi chcel dat za nu dvanast, aby ju mal hned...nepredal som :wink: a som rad...
Obrázok

Poslať 13 Jan 2008, 07:39
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Ja mam Squier By Fender Affinity Jazz Bass a mam aj Fokus Music Man 5, myslim, ze obe znacky su dobra volba. Na tychto web strankach mas aj dost vela o tom popisane http://basy.wz.cz/. Ja som s tymi basami spokojny, nie som ziadny profik, to je jasne, ale na to co hram mi to bohate staci a aj zvuk maju dobry, teda aspon tie moje dva kusy co mam. Ale aj tie Millenium basy a aj Cort vyzeraju dobre a urcite to bude kvalitka.
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 06 Apr 2010, 20:23
swrab Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

suhlasim s vyššie uvedenými - ja som mal od Fokusu Musicmana a bola to vcelku dobrá basa, teraz mám od Fokusu Jazzbass a je to ešte lepšie, dosť dlho som mal požičaný jazzbass od BaCh a takisto veľmi dobrá basa, i keď dosť ťažká. na toto skúšobňovo/klubové hranie ktoré väčšina z nás máva to bohato stačí.

Späť na Basgitary