Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Basgitary bassove kombo

bassove kombo

...basgitary, kombá, efekty a všetko čo s tým súvisí

Poslať 13 Jún 2010, 14:27
Bagandza nováčik
nováčik

zdravim muzikanti

potreboval by som poradit s vyberom komba na bass. hram v reggae,ska, latino kapele takze by som potreboval hutny, plny, bassovy zvuk. je doraz na bassove linky, takze by som potreboval zaroven cisty zvuk, aby bolo pocut co hram. cenovo mozem max 5OO€ a potrebujem ozvucit skusobnu, a na koncerty ako odposluch. poradte ak sa vyznate...

presiel som z gitary na bassu cize sa vobec nevyznam v aparature na bass, preto sa chcem spytat aj na nejake instrukcie ohladom skratiek a takychto veci co sa udavaju pri aparature.

vopred dik

Poslať 13 Jún 2010, 14:36
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Mozem ti ponuknut skvely aparat, ktory sa sice momentalne uz nevyraba ale je to vykonny stroj za menej ako polovicnu cenu...
Jedna sa o PEAVEY Combo 115 vykon 200/300W skvela vybava, ozvuci vsetko, povodna cena 1200 euro, teraz 599 euro, ak je zaujem, posli mi ssku s tel. cislom, zavolam a poviem detaily... :wink:

Poslať 14 Jún 2010, 10:46
Bagandza nováčik
nováčik

dakujem za ponuku, ale som zatial vo faze prieskumu, peniaze budem mat pravdepodobne az v lete. chcel som len vediet, ku akym kombam sa mam obracat.
ale este raz dakujem za ponuku

Poslať 14 Jún 2010, 11:08
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

My máme v skúšobni kombo Hartke Kick Back 15 120w a fajn. Má to vcelku široké zvukové možnosti. Hlasitostne zvláda fajne, zvláda bez problémov i riadny rokec - kabátov a tak, inač hráme taký experimentálny rock - blues, funk, jazz rock, taký guláš :D. Myslím ale že v hlasnejšej metalovke by sa už strácalo, ale to neviem jak potom ti muzikanti vydržia s ušami. A to máme vcelku veľkú skúšobňu. Ako za 500e sa bude určite dať zohnať i niečo lepšie myslím, že toto je fajn alternatíva.
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification