Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Basgitary Problem s basou B.C.Rich

Problem s basou B.C.Rich

...basgitary, kombá, efekty a všetko čo s tým súvisí

Poslať 21 Feb 2009, 15:22
Taranis Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Caute vsetci! Kupil som si z netu basu B.C.Rich Mockingbird s aktivnou elektronikou. Na prvy pohlad a pocutie vsetko bolo ok ale ked som s tym hral o nejaky ten den neskor viac ako 15-20 tak sa mi zacal stracat zvuk a pomaly to odislo. Tak som kupil novu baterku ale zase to iste :( Kupil som potom fajne drahu alkalicku zase to iste.. neviete niekto co by tomu mohlo byt? uz som to aj kompletne rozobral a poskladal a stale to iste.. momentalne ju mam bez tej elektroniky a hra to normalne ako klasika bez elektoniky..

Poslať 21 Feb 2009, 16:24
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

kabel vytahujes z basy, ked nehras? ale aj tak ta baterka je rychlo v prdeli...mozno je vadna elektronika, daj to reklamovat..
Obrázok

Poslať 21 Feb 2009, 16:48
nováčik
nováčik

Dik za odpoved. Vytahujem samozrejme. Viem ze tam je spinacia koncovka. no ono by to bolo najrozumnejsie reklamovat ale ja s reklamaciami nemam dobre skusenosti a uz som sa v nej moc hrabal taze by mi to asi uz nikto neuznal.. a keby som ju kupit tu niekde v obchode tak by som aj reklamoval ale posielat to do ciech.. len som chcel vediet ci ma niekto s niecim takym skusenosti..

Poslať 21 Feb 2009, 17:56
nováčik
nováčik

no to ma napadlo tiez ale to by musel byt niekde v systeme.. keby ze vyskratujem rovno baterku tak to zarucene nepojde.. ale inak ked som to potom nechal pol dna oddychnut tak to zas islo 15min napadlo ma aj napojit tu elektroniku na adapter.. ale este som to neskusal samozrejme ze by sa tak nedalo hrat ale ak by to fungovalo tak by sa to dalo spravit aj mimo basy ako krabicku :D

Späť na Basgitary