Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Sebarealizácia Teória Viete harmonizovať?

Viete harmonizovať?

...akordy, stupnice a iné, rady a tipy či už pre začiatočníkov alebo pokročilých

Poslať 25 Aug 2008, 14:26
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
cico píše:
No neviem ako Zackymu, ale mne to staci, stane sa. Kolkokrat ide o to aj ako je co napisane a Zacky je podla tonu pisma tak trochu rypak ze jo? :wink:

Nechajme to tak, ja som to opravil a tym to podla mna zhaslo. Aspon pre mna. Mne sa v jeho prispevku akurat nepacilo slovko "director". Ale nie ze to tu zase zacneme rzoberat. nema to zmysel... :wink:

Tiez si to myslim. poradil si nam tu uz tolkokrat, ze nejake to zavahanie je v pohode, asi toho nemas malo takpovediac :?
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 28 Aug 2008, 21:01
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

tiez si myslim,nechytajme sa za slovicka a hodnotme skutky. Ten kritik mariana /direktora :lol: / dal okrem toho prispevku nieco sem? asi nie, takze NULA BODOV SYNKU :!:

Poslať 28 Aug 2008, 22:06
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

tak .. ma bod za to ze upozornil na chybu .. dalsia vec je, ze akym sposobom .. ale mozno to myslel dobre ..

Poslať 29 Aug 2008, 15:06
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

ArEs píše:
tak .. ma bod za to ze upozornil na chybu .. dalsia vec je, ze akym sposobom .. ale mozno to myslel dobre ..

V kazdom pripade dobre je ze na chybu upozornil, kaslat na to akym sposobom, ja nieco vydrzim... :lol:

Poslať 31 Máj 2009, 00:55
braneo Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

No ja by som sa naozaj veľmi rád naučil základnú teóriu, ale mne všetky tie pojmy a hudobné princípy vôbec nič nevravia. Ja by som potreboval človeka, čo by pri mne stál a všetko mi vysvetľoval ako pre debila. Vtedy by som sa snáď aj niečo naučil. Takto samému z netu sa mi to asi nepodarí, keďže musím úplne na všetko prichádzať a nerozumiem ani základným pojmom. Ja si hrám podľa sluchu, ktorý nie je nič moc, ale vypracoval som ho z nuly na dvojku (na stupnici 1-10), tak snáď sa to tréningom ešte zlepší. Škoda, že bývam tak pán bohovi za chrbtom a nie sú tu takí ľudia ako tí, ktorí tu prispievajú na fórum otravoval by som ich deň noc.

Poslať 04 Apr 2011, 18:51
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

braneo píše:
No ja by som sa naozaj veľmi rád naučil základnú teóriu, ale mne všetky tie pojmy a hudobné princípy vôbec nič nevravia. Ja by som potreboval človeka, čo by pri mne stál a všetko mi vysvetľoval ako pre debila. Vtedy by som sa snáď aj niečo naučil. Takto samému z netu sa mi to asi nepodarí, keďže musím úplne na všetko prichádzať a nerozumiem ani základným pojmom. Ja si hrám podľa sluchu, ktorý nie je nič moc, ale vypracoval som ho z nuly na dvojku (na stupnici 1-10), tak snáď sa to tréningom ešte zlepší. Škoda, že bývam tak pán bohovi za chrbtom a nie sú tu takí ľudia ako tí, ktorí tu prispievajú na fórum otravoval by som ich deň noc.

Teraz máš možnosť otravovať a riešiť tieto veci na mojom novom portály www.marianguitar.com konkretne na diskusnom fore tam: http://www.marianguitar.com/forum.php stačí sa zaregistrovať a debatiť. Sú tam pri temach aj prekliky na hotove odpovede co su na tom webe... :arrow:

Predchádzajúci

Späť na Teória